Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziwne sprawy kryminalne (?)
Autor Wiadomość
DzikaWierzba Offline
Bez imienia

Liczba postów: 7
Reputacja: 1
Podziękowania: 29
Podziękowano 7 razy w 5 postach
Dziwne sprawy kryminalne (?)
Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale spróbuję.
Wróciłam ostatnio do czytania o zaginięciach i dziwnych zdarzeniach.
Mimo, że niewyjaśnionych zaginięć jest mnóstwo, to po większości z nich zostają ślady, albo możliwe wyjaśnienia. Moja uwagę przyciągnęły sprawy, o których wcześniej nie miałam okazji słyszeć, a które ciężko logicznie wyjaśnić.

SPRAWA KURTA NEWTONA
4-letnie dziecko, rozpłynęło się w powietrzu. Dosłownie. Żadnych śladów, żadnych dowodów. Policja odrzucała nawet możliwość, że został porwany.
Wydaje mi się również, że skoro dzieciak był tak rozważny i bał się lasów, to na pewno nie wszedł tam sam. A nawet jeśli, to czemu psy nie podjęły tropu? Atak dzikich zwierząt? Zostałyby ślady krwi. Mógł też wpaść w jakąś jamę, ale to dalej nie wyjaśnia tego, że psy nic nie wyczuły w miejscu zaginięcia. Poza tym, poszukiwania były bardzo intensywne. Małe i przerażone dziecko nie odeszłoby daleko.
To co przyciągnęło moja uwagę, to stwierdzenie chłopca, że w lesie są potwory. Oczywiście, dziecięca wyobraźnia jest bujna, a dzieciaki straszy się potworami. Niemniej jednak, dzieciaki są też wyczulone na energię i widzą nieco więcej. Czyżby dziecko zobaczyło coś z innego świata?
Podrzucam link: https://www.archiwumzbrodni.pl/mamo-tam-...ego-kurta/

SPRAWA ANTHONY'EGO SCOTTA
Bardzo dziwna sprawa.
Czy Anthony był pod wpływem narkotyków? Czy na wakacjach przeszedł traumę, która uwolniła w nim chorobę psychiczną? Ojciec twierdzi, że chłopak nie był chory psychicznie, a ja nie znalazłam nigdzie informacji z badań toksykologicznych.
I najważniejsze: chłopak prawdopodobnie rozwijał się duchowo. Do tego sprawa zdjęcia, na którym ktoś widzi wokół niego duchy. Nie potwierdzę, i nie zaprzeczę, bo sama nic tam nie widzę. :'D

Natomiast podczas czytania artykułów, natknęłam się na inny - o dziewczynie, która prawdopodobnie wzięła udział w ceremonii, podczas której pije się ayahuasca. Wywołało to u niej silne zaburzenia.
Link: https://www.archiwumzbrodni.pl/pojechala...-zaginela/

Ceremonia ta jest nielegalna w Stanach, wywodzi się z Ameryki Południowej i tam dalej jest to normą. A jak wspomniano w artykule - Anthony wrócił z Peru i prawdopodobnie rozwijał się duchowo. Nie jest więc wykluczone, że wziął udział w ceremonii.

Link do sprawy Anthony'ego: https://www.archiwumzbrodni.pl/szokujace...australii/

Otwieram jednocześnie nitkę z tego typu sprawami. Jeśli macie, śmiało wklejajcie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2020, 23:30 {2} przez DzikaWierzba.)
22-11-2020, 23:29
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Nikodem , tupajda
Merida Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 12
Reputacja: 0
Podziękowania: 13
Podziękowano 2 razy w 2 postach
RE: Dziwne sprawy kryminalne (?)
Wtrącę tylko coś. Małe dziecko odejdzie daleko, ono po prostu idzie przed siebie.
22-11-2020, 23:35
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Nikodem
DzikaWierzba Offline
Bez imienia

(22-11-2020, 23:35)Merida napisał(a): Wtrącę tylko coś. Małe dziecko odejdzie daleko, ono po prostu idzie przed siebie.

Tak, przepraszam, tu możesz mieć rację. Myślałam o sobie i o bracie, jako dzieci. Nie oddalaliśmy się. Ja dodatkowo też panicznie bałam się lasu, więc nie wciągnęliby mnie tam siłą. Ale nie każde dziecko jest takie samo, o czym nie pomyślałam za bardzo przy pisaniu.
22-11-2020, 23:56
Znajdź Posty Reply
filips. Offline
Co ja robie tu

Reputacja: 0
Podziękowania: 9
Podziękowano 5 razy w 3 postach
Leszy- pan lasu(słowiańskie wierzenia), może zabrał dziecko. Takie tam anomalie
„Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał.” - Zig Ziglar
23-11-2020, 00:01
Znajdź Posty Reply
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 284
Reputacja: 3
Podziękowania: 75
Podziękowano 47 razy w 41 postach
Po co Leszemu dziecko? xD Serio pytam. Ogólnie ciekawe są takie zagadki. Są też przypadki że grupy ludzi znikały i twierdzono że porwali ich kosmici. :D

Wspaniały Smoczy Duchu we mnie
Potężne Smoki oddaje wam cześć!
23-11-2020, 00:34
Znajdź Posty Reply
DzikaWierzba Offline
Bez imienia

Podrzucam kolejną sprawę, tym razem z województwa świętokrzyskiego, o której zapomniałam. Równie ciekawa.

https://www.archiwumzbrodni.pl/moze-jaki...romanowce/
23-11-2020, 12:08
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB