Ankieta: Która opcję Wy byście wybrali?
A
40.00%
2 40.00%
B
40.00%
2 40.00%
C
20.00%
1 20.00%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urok kontra urok?
Autor Wiadomość
Machidiel Offline
Użytkownik

Liczba postów: 24
Reputacja: 2
Podziękowania: 3
Podziękowano 3 razy w 2 postach
RE: Urok kontra urok?
(30-11-2020, 16:43)tupajda napisał(a):
(30-11-2020, 16:12)Machidiel napisał(a):
Cytat: A co do tego gościa, to na mój gust lekarstwem jest oczyszczenie. Mógł stracić energię z dowolnego innego powodu/ów i teraz będąc energetycznym wrakiem nic nie zrobi
Słuszna uwaga. Oczyszczanie a później naładowanie, ale ciężko zrobić bez wiedzy/udziału/współpracy tej osoby.

Grota solna do oczyszczenia.
Miejsce energetyczne do naładowania.

Wystarczy go kilka razy zabrać i zrobić cykl. Najtrudniejsze są rozwiązania najprostsze. Oczko

Grota solna czyli np kopalnia soli w Wieliczce? 
Miejsca energetyczne, jakie to sa?
30-11-2020, 17:05
Znajdź Posty Reply
Sabre Offline
Użytkownik

Liczba postów: 33
Reputacja: 0
Podziękowania: 1
Podziękowano 4 razy w 3 postach
Błagam.... To miał być poważny temat, proszę sobie nie robić jaj .... zabiliście mnie tą grota solna idę stąd, temat do zamknięcia ....
30-11-2020, 18:04
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 4,760
Reputacja: 86
Podziękowania: 327
Podziękowano 187 razy w 330 postach
Podziękowano 187 razy w 330 postach
Ale Grota Solna jak najbardziej pomaga.
To iście magiczne miejsce. Moje ulubione do medytacji i praktyk magicznych - nie tylko oczyszczających.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
30-11-2020, 18:58
Znajdź Posty Reply
tupajda Offline
Pierwszy wśród równych

Liczba postów: 219
Reputacja: 9
Podziękowano 6 razy w 6 postach
(30-11-2020, 18:04)Sabre napisał(a): Błagam.... To miał być poważny temat, proszę sobie nie robić jaj .... zabiliście mnie tą grota solna idę stąd, temat do zamknięcia ....

Sól jest powszechnie używana do oczyszczania. Znajomy radiesteta z dyplomem mistrzowskim trzyma kilka woreczków soli pod łóżkiem. Grota solna to pomieszczenie wyłożone solą i zazwyczaj puste (przynajmniej jak ja idę). Pomijając aspekt czysto zdrowotny, to w obecnych czasach pandemicznej histerii łatwo namówić na wizytę w grocie solnej.

Miejsce energetyczne, to najlepiej poszukać czegoś w swojej okolicy, czym bliżej, tym łatwiej odwiedzić.
01-12-2020, 11:39
Znajdź Posty Reply
Machidiel Offline
Użytkownik

Liczba postów: 24
Reputacja: 2
Podziękowania: 3
Nie bez powodu są przesądy... jak wywróci się solniczka to jest pech... jak jest piątek trzynastego to się sypie solą za lewe ramię...
Niektorzy robiac rytualy usypuja krąg z soli...
Te miejsca mocy - slyszalem o tym, ale nie znalazlem zadnego spisu czy charakterystyki. W Indiach takie miejsca to sa "Aśramy" i tam sie medytuje... w naszej kulturze niestety nikt o to nie dbal Język
01-12-2020, 13:57
Znajdź Posty Reply
Adrianna Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 121
Reputacja: 6
Podziękowania: 0
Podziękowano 4 razy w 4 postach
Podziękowano 4 razy w 4 postach
Odkopię troszkę wątek. Nie wiem czy na gościa był rzucony urok czy nie i nie wnikam w to. Natomiast podciąganie każdej tęsknoty pod pętania to jednak chyba duże nadużycie i próba wmówienia sobie pewnych rzeczy. Piszę to jednak może nie do autora wątku, a do osób które go przeczytają i w każdej emocji będą się doszukiwać magii. 

Można tęsknić, dłuuuugo... bez żadnych uroków. Można po 10 latach związku wyjść i mieć partnera w nosie też bez uroków. To zależy od naszego 'stylu przywiązania". Natomiast jeżeli już na kogoś był rzucony urok miłosny i jedyną oznaką tego jest to że tęskni i za kimś płacze przez rok no to jest bardzo słaby i rzekłabym, średnio udany urok.

Ludzie tworzą nowe związki i rodziny, a płaczą za byłymi partnerami do końca swoich dni. Tak, bez uroków również. To naprawdę jeden z mniejszych wyznaczników sukcesu działań magicznych. Bo na nasze emocje wpływa zdecydowanie zbyt wiele czynników, by tylko na ich podstawie oceniać czy jesteśmy pod wpływem np. spętania.

Lubimy sobie tłumaczyć tak niektóre rzeczy. Ludzie już tak mają. Natomiast to, ze gościu Cię nie chce, bo się nie wyleczył po byłej partnerce to jeszcze nie jest oznaka tego jaka z niej wiedźma niedobra i na pewno przez nią masz spartolony już na starcie związek z chłopem XD Tak samo to, że oszaleliśmy na punkcie kogoś bez opamiętania nie oznacza, że był rzucony urok. Jeśli od kogoś nie możemy odejść to w większości przypadków nic wspólnego z magią nie ma. Wystarczy spytać kobiet w związkach przemocowych, dysfunkcyjnych na przykład. No wątpię że mąż alkoholik albo żona alkoholiczka szasta spętaniami na prawo i lewo. Nie odchodzimy i nie leczymy się z relacji, bo odnajdujemy w tym dziwny komfort i bezpieczeństwo (tak wiem, ze to brzmi bez sensu ale w psychologii ludzkiej ciężko o sens XD)

Czasem naprawdę warto się zastanowić nad tym czy nasza emocjonalność własna nie przesłania rzeczywistości.
16-02-2021, 14:10
Znajdź Posty Reply
tupajda Offline
Pierwszy wśród równych

Liczba postów: 219
Reputacja: 9
(16-02-2021, 14:10)Adrianna napisał(a): No wątpię że mąż alkoholik albo żona alkoholiczka szasta spętaniami na prawo i lewo.
A czym jest urok? To ukierunkowanie energii w sposób określony wolą. Nie trzeba być świadomym tego co się robi, wystarczy że się to jednak robi. Czy wiesz, że część ludzi będąc pod wpływem robi o wiele skuteczniejsze uroki?

(16-02-2021, 14:10)Adrianna napisał(a): Czasem naprawdę warto się zastanowić nad tym czy nasza emocjonalność własna nie przesłania rzeczywistości.

Do wszystkiego trzeba mieć dystans, a największy do siebie.
16-02-2021, 20:23
Znajdź Posty Reply
Sabre Offline
Użytkownik

Liczba postów: 33
Reputacja: 0
Jest wiele osób które nieświadomie rzuca urok, dlaczego mówi się że ktoś mnie zauroczył ? Czujesz pociąg do tej osoby? To jest urok, nie trzeba magii do tego żeby samo się działo, wystarczy odpowiednią energetyka
Można przede mną postawić 20 dziewczyn i tylko 10 mnie będzie pociągało, a zalozny 2 z nich po rozmowie mnie zauroczą, bez żadnej magii, a jedna z tych odrzuconych może skorzystać z czasów i dołączy do tej dwójki . Proste .
Urok naturalny czy magiczny działa tak samo, a to jak szybko ktoś się spod niego wyzwoli zależy od siły woli danej osoby, a jeżeli urok był magiczny to też od ilości energii maga.
Co do uroków magicznych, jest tu kwestia ilości energii jaką może wyzwolić mag przy rytuale, jest to silnie związane z wibracjami jakie każdy z nas posiada, im wyższe tym więcej energii możemy uwolnić podczas rytu. Oczywiście są też opory, celu, jeżeli cel nas nie lubi, będzie ciężko, a jeżeli czuej jakas sympatię to już łatwiej. Jest też oczywiście próg zapłonyowy, ilość energii potrzebnej żeby w ogóle jakiś rytuał odpalił, a nie bezesnsu siedzieliśmy nad świeczkami, problem w ryutalsch jest taki że większość się nie udaje dlatego że uznajemy je jako ostatnią deskę ratunku, gdy osoba kategorycznie nie chce z nami być, wtedy potrzebujemy naprawdę dużych pokładów energii, a to dla przeciętnego adepta jest ciężkie do osiągnięcia. Jeżeli skupilbysmy się na celach które nas chocaz lubią, opór byłby mniejszy i by się mogło to udać Oczko tyle teorii
18-02-2021, 22:11
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB