witam
Autor Wiadomość
POlloref Offline
Neofita

Liczba postów: 4
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
witam
witam  :D przyszedłem na to forum gdyż kolega siedzący w magii mnie w to wciągnął i obaj postanowiliśmy się tutaj zarejestrować , nie interesuję się konkretną rzeczą w magii jedynie jak już to duchami i mitologią słowiańską, grecką
jedyne problemy u mnie są z psychiką i lekką depresją ale nie mam myśli samobójczych, najbardziej chce rozwijając umiejętności medium i jasnowidzenia o ile to możliwe, nigdy nie widziałem duchów ani nie dużo sob wokół mnie umierało, ale ostatnio w przeciągu 5 miesięcy 2 znane osoby umarły, 1 jest z rodziny 2 z bliskiej znajomości, jedyne co przezywałem to w sumie lekkie wizje jasnowidzenia. co do duchów nie jestem pewien, z tego co mój przyjaciel umiący rozmawiać z duchami mówił ze 1 z tych osób które znalem i umarły ostrzegała mnie przed jedną osoba. z góry podziękuje za informacje na temat edytowania swojego profilu
27-12-2020, 02:44
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 4,766
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 188 razy w 330 postach
RE: witam
Hej.
Jak masz problem z psychiką to najpierw powinieneś ogarnąć psychike. Mag musi mieć zdrowa i mocna psychikę. Napewno nie powinieneś się zabierać za duchy i jasnowidzenie z rozwalana psychiką, może to zaskodzic Tobie lub innym.

Mag który nie panuje nad własną psychiką lub własnymi emocjami to jak bomba zegarowa. Juz nie mówiąc o duchach i jasnowidzeniu.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
27-12-2020, 13:13
Znajdź Posty Reply
POlloref Offline
Neofita

(27-12-2020, 13:13)Olimpia napisał(a): Hej.
Jak masz problem z psychiką to najpierw powinieneś ogarnąć psychike. Mag musi mieć zdrowa i mocna psychikę. Napewno nie powinieneś się zabierać za duchy i jasnowidzenie z rozwalana psychiką, może to zaskodzic Tobie lub innym.

Mag który nie panuje nad własną psychiką lub własnymi emocjami to jak bomba zegarowa. Juz nie mówiąc o duchach i jasnowidzeniu.

spoko, ale nie mam z nią aż takich problemów ze nie mógł bym myśleć logicznie ani nic raczej nikt inny lepiej mnie nie oceni niż ja sam siebie, ale miło ze martwisz się o innych ale jestem pewien ze nic mi przez to nie grozi  :D
człowiek człowiekowi wilkiem.
dla mnie ludzie to zwierzęta które szukają dominacji w stadzie.

27-12-2020, 16:09
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 4,766
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Po pierwsze sa ludzie które mają takie zdolności, ze wiedza lepiej niż Ty sam. Po drugie nie trzeba mieć zdolności, żeby być bardziej obiektywnym jako osoba trzecia. Z boku widać najwięcej. Po czwarte nie martwię się o Ciebie, informuje Cie i nie ważne jaki masz problem z psychiką. Kazdy jest bardzo ważny i bardzo poważny. Nawet zdrowe i doświadczone osoby miewają powazne problemy, a taki co ma problem z psychikę to juz wogole choc nie uświadomią sobie czym to grozi.

Ale wiem, ze masz w nosie co mowie i zrobisz i tak jak chcesz, bo wydaje Ci się ze wiesz lepiej. To nie moja sprawa. Moja rolą jest tylko informowanie, a co Ty z tym zrobisz Twoja kwestia. Uśmiech Kazdy ma wybór. Są niestety osoby mądre po szkodzie. Niektorych szkod nie można odwrócić. Powodzenia. Uśmiech
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
27-12-2020, 16:20
Znajdź Posty Reply
POlloref Offline
Neofita

(27-12-2020, 16:20)Olimpia napisał(a): Po pierwsze sa ludzie które mają takie zdolności, ze wiedza lepiej niż Ty sam. Po drugie nie trzeba mieć zdolności, żeby być bardziej obiektywnym jako osoba trzecia. Z boku widać najwięcej. Po czwarte nie martwię się o Ciebie, informuje Cie i nie ważne jaki masz problem z psychiką. Kazdy jest bardzo ważny i bardzo poważny.  Nawet zdrowe i doświadczone osoby miewają powazne problemy, a taki co ma problem z psychikę to juz wogole choc nie uświadomią sobie czym to grozi.

Ale wiem, ze masz w nosie co mowie i zrobisz i tak jak chcesz, bo wydaje Ci się ze wiesz lepiej. To nie moja sprawa. Moja rolą jest tylko informowanie, a co Ty z tym zrobisz Twoja kwestia. Uśmiech Kazdy ma wybór. Są niestety osoby mądre po szkodzie. Niektorych szkod nie można odwrócić. Powodzenia.   Uśmiech

sam odpowiadam za swoje życie miło przynajmniej ze mnie informujesz  :D
człowiek człowiekowi wilkiem.
dla mnie ludzie to zwierzęta które szukają dominacji w stadzie.

27-12-2020, 16:30
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB