2 pytania i prblemy
Autor Wiadomość
POlloref Offline
Neofita

Liczba postów: 4
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
2 pytania i prblemy
witam i prosze o coś, dla osób nie znających mnie przywitałem się na przywitaniach

otóż od pewnego czasu interesuje się magią i zastanawiam się jak rozwinąć wiedzę duchową, mam na myśli by odblokować niektóre rzeczy pokroju mocy jasnowidzenia i rożnych takich, czy wgłębianie się w poprzednie życia i w swoją dusze z tym pomoże? skoro w poprzednich życiach rozwijałem magie mocniej i słabiej to czy pomoże to? z góry dziękuje za odpowiedzi a teraz przejdźmy do większego problemu

mam blisko siebie osobę na którą mam uważać, według mojego kolegi który umarł parę miesięcy temu i myślę jak tą osobę poznać. jedyne co wiem to ze jest kobietą przy trzydziestce albo po trzydziestce.mam te informacje od mojego kolegi który widzi duchy i może z nimi rozmawiać, wiem tez ze prawdopodobnie kobieta zakatowała mnie gdyż miałem ból stawu w ręce bez większego powodu a nawet nie robiłem z nią nic. kiedy kolega mnie uzdrowił przestała boleć i powiedział mi ze prawdopodobnie ktoś mnie zakatował pytania, prosze pisac w komentarzach jeśli będę mógł odpisze
27-12-2020, 04:43
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 4,735
Reputacja: 86
Podziękowania: 316
Podziękowano 169 razy w 318 postach
Podziękowano 169 razy w 318 postach
RE: 2 pytania i prblemy
Jak już mowilam najpierw powinieneś ogarnąć psychikę do takich rzeczy. A poza tym wszystko jest na forum. Wystarczy poszukać w odpowiednich działach. Uśmiech
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
27-12-2020, 13:14
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB