Ocena wątku:
  • 1 głosów - 4 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moc Myśli
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 4,735
Reputacja: 86
Podziękowania: 316
Podziękowano 169 razy w 318 postach
Podziękowano 169 razy w 318 postach
Moc Myśli
Siła myśli jest jedną z najważniejszych zdolności człowieka. To zdolność kontrolowania naszego umysłu. Od najmłodszych lat uczymy się manipulować naszymi myślami i nieustannie ćwiczymy, aby wzmocnić tę umiejętność.

Siła myśli wpływa na to, jak łatwo możemy je uporządkować. Wpływa na łatwość zrozumienia, analizy i rozwiązywania problemów w życiu osobistym i zawodowym. Wpływa na komfort, z jakim możemy przekształcić istniejące myśli w nowe. Komfort, z jakim możemy łączyć myśli i tworzyć zestawy myśli lub pomysłów w określonym celu.

Moc myśli znacząco wpływa na kontrolę naszego umysłu. Dzięki sile myśli możemy użyć naszego umysłu jako narzędzia. Dzięki sile myśli nasz umysł podąża za naszą wolą i nie traci koncentracji.

Panowanie nad umysłem jest koniecznym krokiem do uzyskania dostępu do naszych wyższych zdolności. Proces, który można osiągnąć poprzez koncentrację na sobie, a następnie poprzez medytację. Ten, kto ma całkowitą kontrolę nad swoim umysłem i emituje silne myśli, może z łatwością je przekazać.

Ale aby uświadomić sobie siłę naszego myślenia, musimy najpierw zrozumieć, czym jest myśl i jak jest kontrolowana.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
31-12-2020, 00:10
Znajdź Posty Reply
Nastla09 Offline
Neofita

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Podziękowano 1 razy w 1 postach
RE: Moc Myśli
Można powiedzieć, że jestem nowicjuszem w tych wszystkich magicznych tematach natomiast bardzo się cieszę, że w końcu zaczęłam zagłębiać się w ten temat. Kiedyś totalnie nie wierzyłam w siłę naszych myśli. Przez dwa lata karmiłam się negatywnymi komentarzami w swojej głowie i efekt był taki, że przez dwa lata byłam totalnie inną osobą. Musiałam zmienić swoje myślenie, żeby wrócić na dobre tory. Odkąd lepiej "dobieram" myśli żyje mi się jakoś spokojniej. Przeczytałam gdzieś, że myśli kreują naszą rzeczywistość i faktycznie coś w tym jest
10-01-2021, 03:53
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB