Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remont
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 4,735
Reputacja: 86
Podziękowania: 316
Podziękowano 169 razy w 318 postach
Remont
Hej.
Troszkę się pozmieniało.

Zniknęła ranga Korektor i Wtajemniczeni.
To ostatnie wróci, pewnie w innej formie ale będzie.
Dział dla Wtajemniczonych został odkryty dla każdego, dlatego ta ranga nie miała już sensu. A tak naprawdę to poza tym zepsuła nam się ta grupa, nie mogliśmy nadawać nowych Wtajemniczeń... a na dodatek przestał działać html w postach, nie dało sie dodawać obrazków, więc zaczęliśmy z Nikodemem remont wszystkiego w sumie.

Ponieważ nie ma Evandera ani naszego technicznego, zaciągnęłam do roboty naszego starego technicznego Kacpra. Została zaktualizowana wersja forum i problem z aktywacja kont został rozwiązany. Kazdy użytkownik będzie mogl sam sobie aktywować konto i przy tym nie powinny pojawiać się boty i spamy. Kacper właśnie pracuje nad działaniem podziękowań, punktów reputacji i ikonkach pod postami - możliwe, że to trochę potrwa.

Nikodem także ogarnął niedziałające bannery i nieaktualne współpracę, a na ich miejsce pojawiły się nowe.

Dział Podstaw Magicznych został oczyszczony ze śmieci i dostał lepsze nazwy w kategoriach oraz ich opisy. Poza tym zostały usunięte działy przestażałe i niepotrzebne jak konkursy czy gabinety.

Edit: mogą się pojawiać błędy i dziwne rzeczy, to etap przejściowy.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
31-12-2020, 04:31
Znajdź Posty Reply
tupajda Offline
Pierwszy wśród równych

Liczba postów: 215
Reputacja: 9
Podziękowania: 1
Podziękowano 2 razy w 2 postach
RE: Remont
Ale jednak konkursów żal, był pretekst do napisania czegoś... może niech wrócą, a nagrodą symboliczne pudło :D
03-01-2021, 16:44
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Tylko, że ostatnio było tylu chętnych że nie było z czego wybierać zwycięzców... no średnio płacić za talie czy książki, dla takiego czegoś.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
03-01-2021, 22:14
Znajdź Posty Reply
Nikodem Offline
* * * * *

Liczba postów: 125
Reputacja: 24
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Jak wszystko dobrze się skończy z remontem, przemeblowaniem, remanentem i resztą zamieszania - to będzie możliwość zostania łiczkraftowym koksem magicznym i dzielenia się swoją swoją wiedzą i doświadczeniem w bardziej zorganizowany sposób.
Bez namacalnej gratyfikacji - jednak wieczna cześć pozostanie na zawsze i sławić będzie nicki osób, które podejmą się tej chwalebnej służby po wsze czasy! ;D

Także tupajda... już niebawem!
Oby. xD
03-01-2021, 23:52
Znajdź Posty Reply
tupajda Offline
Pierwszy wśród równych

Liczba postów: 215
Reputacja: 9
Olimpio, wierz mi, niektóre konkursy były bardzo pouczające. Powtarzam, jak dla mnie, to mogą być bez nagród. Jak temat mi będzie leżał i będę miał czas, to na pewno coś naskrobię.

Przy okazji widzę, że podziękowania dostały reset.
--
Wystarczy być sobą.
04-01-2021, 17:14
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

No te podziękowania nie są takie jakbyśmy chcieli, ale dobra. xD

Co do konkursów. Napewno jeszcze wrócą i na pewno z nagrodami. Bez nich to nawet nikt nie będzie pisał.
Normalność to wymysł.
-----------
04-01-2021, 18:06
Znajdź Posty Reply
Sabre Offline
Użytkownik

Liczba postów: 31
Reputacja: 0
Podziękowano 3 razy w 2 postach
Podziękowano 3 razy w 2 postach
Ja będę pisał bez nagród, a w przypadku wygranej to mówię z góry, mogę nagrodę przeznaczyć na kolejny konkurs 🌹
05-01-2021, 20:24
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB