Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mam pytanie odnośnie astromagi
Autor Wiadomość
HarryKeogh Offline
Neofita

Liczba postów: 9
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: mam pytanie odnośnie astromagi
ed.: dodałem ostatniego pdfa z tych dwóch wpisów z bloga.

Załączone pliki
.pdf   131-134.pdf (Rozmiar: 69.26 KB / Pobrań: 7)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2021, 19:11 {2} przez HarryKeogh.)
10-02-2021, 18:43
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 743
Reputacja: 64
Podziękowania: 8
Podziękowano 39 razy w 64 postach
Amorte,

No dobrze, daj chwilę na przeczytanie.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
11-02-2021, 12:22
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Amorte,

Przeczytałem. Ciekawy materiał, zawiera nieco błędów i trochę na wyrost zbudowanych hipotez. Wiele nie do zweryfikowania poza dywinacją.

Natomiast stanowi ciekawe przedstawienie bitwy o rząd dusz, jaka odbywa się w umysłach wielu ludzi przeciwnych mistycyzmowi kk.

Szkoda, że tak mało tam praktycznych informacji. Typ pisał coś więcej konkretnego?

17-02-2021, 04:37
Znajdź Posty Reply
HarryKeogh Offline
Neofita

Hej, nie zaglądałem od jakiegoś czasu tutaj musze sobie przypomnienie na meila ustawić.
Czy pisał w kontekscie polski? Chyba wspominał kilka razy ale czy pisał bardziej konkretnie, wydaje mi się że nie.
Wrzucę całego bloga jaki zgrałem, jeśli tylko masz ochotę przeglądnąć to spróbuj, posty sa podpisane więc jak coś Cię nie interesuje to pominiesz sobie, zauważyłem że nie każdy post mi zgrało wtedy, teraz już za późno.
Bardzo mi zależy żeby ktoś na to zerknął i odniósł się właśnie do tego co koleś określał astromagią, uważam że ten temat bardzo ciekawie opisał, zagłębiając się w każdą planetę i jej wpływ na psychikę człowieka - te informację chciałbym tutaj jeśli ktoś ma chęć omówić, bo tego co on napisał nigdzie nie przeczytałem poza tamtym blogiem, niby wspomina jak zacząć ale jednak wygląda mi to na napisane dla kogoś zaawansowanego i nie potrafię się przebić.

Podzieliłem na 4 części bo innaczej nie pozwalał mi dodać pdfu skrypt forum.
Brakujące strony to wycięte przezemnie puste strony kiedy splitowałem pdf.

ed.: dodałem ostatnią część, potem jak zaglądnąłem na blog już go nie było. Lubię myśleć że był żebym mógł go zobaczyć i zgrać ale to trochę megalomańskie myślenie :D

Załączone pliki
.pdf   Mateusz Stelmach - blog-strony-3-39,41-63,65-80.pdf (Rozmiar: 1.06 MB / Pobrań: 1)
.pdf   Mateusz Stelmach - blog-strony-81-83,85-111,113-142,144-161.pdf (Rozmiar: 1.2 MB / Pobrań: 1)
.pdf   Mateusz Stelmach - blog-strony-162-211,215-224.pdf (Rozmiar: 1,003.79 KB / Pobrań: 1)
.pdf   Mateusz Stelmach - blog-strony-227-229,232-239,243-262,264-269,271-273,275-281,283-298.pdf (Rozmiar: 972.96 KB / Pobrań: 1)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2021, 14:49 {2} przez HarryKeogh.)
22-02-2021, 14:07
Znajdź Posty Reply
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 260
Reputacja: 4
Podziękowania: 7
Podziękowano 10 razy w 5 postach
Masz całego tego bloga, czy tylko te strony? Właściwe nie tylko bo sporo tego. Dość ciekawe ale zabiorę się za dokładne przeczytanie.
Wspaniały Smoczy Duchu we mnie
Potężne Smoki oddaje wam cześć!
23-02-2021, 06:43
Znajdź Posty Reply
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Męczy mnie to chyba drugi dzień, a może pierwszy któż to wie... Mam potrzebę napisania tu. Czytałam kilka tematów o tej astromagii te co podałeś. Spodobało mi się. Bardzo ciekawe, jednak... Nie powinnam się za bardzo wypowiadać, ponieważ nie znam się na niczym i nie mam pojęcia o czymkolwiek - nie umniejszam sobie, stwierdzam fakt. Czasami się zastanawiam, czy powinnam się wypowiadać. Nie wchodzę w astral, nie medytuje ble ble ble... Ale coś mi każe się tu odezwać.
Rozumiem o co Ci chodzi autor bloga opisuje ową magię dość pobieżnie. Wydaje się płynąć po temacie, ale nie mówi z czym to się je i dobrze w pewnym sensie. Nie daje gotowców i nie papra Ci umysłu jakimiś technikami. Każde działać intuicyjnie. Nie powiem bardzo mnie ta planetarna magia zainteresowała. Do rzeczy wspomina o zapoznaniu się ze swoim ułożeniem planetarnym, zodiakalnym, coś o czym większość z nas nie ma pojęcia i najlepiej odwiedzić ze trzech astrologów. Ale nie wydaje mi się, żeby to było takie ważne na początku drogi z planetami. Moim zdaniem intuicja - chociaż mam duży z tym problem - tak i to właśnie ja to pisze.
Chciałam jeszcze dodać za czym dojdę do sedna. Bardzo mnie to zaciekawiło. Myślałam, że to planety rządzą moim przeznaczeniem, ale on pisał, że dzięki owej magii możesz kreować swoją rzeczywistość - złamać system (Staurn), jakoś tak nie powiem konkretnie bo czytałam sama dość ogólnikowo, właściwie dzisiaj po ciemku o czwartej nad ranem bo nie mogłam spać i mam zryty beret. XD
Przejdźmy do sedna. Przeczytałam fragment o depresji, że najlepiej pracować ze Słońcem i Ziemią. Boję się trochę pracować ze słońcem, raz niezbyt świadomie ciągnęłam energie od słońca w celach ochronnych i sobie wysuszałam gardło... XD Właśnie pisze to i się pocę nie wiem dlaczego. Mówiłam, że mam zryty beret. XD Ale do rzeczy. Właściwie to końcówka.
Chciałam powiedzieć, że myślę nad pracą z planetą Ziemią, ale nie jakieś pierdolenie i uziemianie. Ja nawet dobrze wizualizować nie mogę. Chociaż wpadłam na pomysł. Po co szukać szitu w necie i książkach. Najlepiej działać intuicyjnie. Jak sam autor mówi. Pomyślałam jak Adrianna? Taki masz nick? Poleciła mi serial Nasza Planeta o Ziemi. Chciałam to obejrzeć, aby pochwycić owe piękne obrazy i pozwolić umysłowi płynąć. Mam na myśli, że zadziałam intuicyjnie i w taki sposób zacznę medytacje z Ziemią. Raz tak nieświadomie zrobiłam z kosmosem i chyba się połączyłam z jego energią czy czymś. Mniejsza nic mi się nie stało. XD
Chodzi o to, żeby zacząć od medytacji. Sama chce tego spróbować. A mam trudności, ale mniejsza... Działaj intuicyjnie to jest najlepsza odpowiedź. W tym pierdolniku informacji można się zagubić. Jak ogarnę Naszą Planetę i spróbuje przywołać te obrazy. Dam znać jak mi idzie. Wydaje mi się, że chodzi o połączenie się z energiami planet. Na początek to chyba będzie najlepsze. Chociaż są tu mądrzejsi i mogę się mylić. Naprawdę nie mam żadnej dobrej wiedzy ani praktyki więc raczej nikt nie powinien brać moich słów na serio pisanych pod wpływem jakiegoś natchnienia.
Mam nadzieje, że uda mi się coś zdziałać związku z tymi planetami. A Ziemia jest taką planetą, której energia jak i jej bezpieczeństwo na pewno przydałaby mi się, zwłaszcza teraz.
To chyba tyle ode mnie. Zapewne o czymś zapomniałam, ale któż to wie...
23-02-2021, 15:42
Znajdź Posty Reply
HarryKeogh Offline
Neofita

Dziękuje że się wciągnęłaś, każdą opinię docenię, chętnie bym to zaczął ale intuicyjnie działanie wymagałoby dla mnie instrukcji co i jak, jestem facetem i zdaża mi się robić rzeczy intuicyjnie czy coś wiedzieć ale na pewno kobiecie przyjdzie to łatwiej, ja bym jednak potrzebował instrukcji obsługi.
I tak, zgadzam się, facet bardzo ciekawie pisze o godformach, pieczęciach katolickich i samych planetach, dlatego mnie ten blog tak bardzo zaintrygował, bo podejście jest prawie naukowe do tematu.

ed.: to jest już całość, wszystko co udało mi sie zgrać zanim blog zniknął.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: , 00:41 {2} przez HarryKeogh.)
, 00:40
Znajdź Posty Reply
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Szkoda, że autor nie zebrał tej całej wiedzy do kupy. Tylko tu troche i tam trochę. Z tego co czytam piszę, że rozsądnie jest conajmniej rok zacząć od obserwacji swoich planet. Nie mam pojęcia jak to się robi. Może mógłby się ktoś z taką wiedzą wypowiedzieć?
, 10:51
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Amorte,

Problem z terminem astromagia polega na tym, że jest zupełnie zbędny.

Wpływ planet i ceremonie magiczne pod ich wpływami to podstawa magii ceremonialnej. Astrologia jest wykorzystywana szeroko w magii ceremonialnej, korespondencje planetarne, godziny planet itd.
Autor po prostu się nie znał i wymyślił sobie nowy termin.

Polecam zainteresować się klasyczną magią bliżej i sami zobaczycie.

Co do reszty bloga, to doczytam w wolnej chwili, ale to trochę potrwa bo obecnie mam rzeczy na głowie.

, 13:51
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB