Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wampiryzm Seksualny
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,766
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 189 razy w 330 postach
Podziękowano 189 razy w 330 postach
Post: #1
Wampiryzm Seksualny
Wampiryzm seksualny: Teoria Sukkubusa.
(autorka: Sanguine)

Pomimo używania w tego typu tekstach żeńskiego rodzaju i punktu widzenia, osoby obojga płci mogą używać tej techniki, aby przyciągnąć i zyskać partnera odpowiedniej płci i temperamentu seksualnego. Sukkuby (Inkuby to ich męska forma) są uważane za demoniczne potomstwo Lilith żywiące się energią seksualną. Pojawiają się podczas snu, a najchętniej nawiedzają osoby seksualnie sfrustrowane bądź nadpobudliwe. Metoda Sukkuba bazuje na dwóch najbardziej typowych wampirycznych technikach: uroku i czerpaniu energii.

Wampiryczny urok

Ze wszystkich stworzeń przywoływanych w mitach i legendach to właśnie wampir jest istotą posiadającą najbardziej niezwykłe siły mentalne i emocjonalne, co pomaga mu mieć silny wpływ na osoby, których energią się żywi. Mistrzem we władaniu wampirycznym urokiem jest Sukkubus, stworzenie żywiące się czystym seksem, energią libido, gwałtownym i nieokiełznanym pożądaniem. Kombinacja uroku seksu i śmierci, spleciony w technice Sukkubusa Eros i Thanatos sprawiają, że metoda ta jest niezwykle atrakcyjna, przez co - bardzo skuteczna.

Projekcja wampirycznego uroku

Usiądź lub stań twarzą do lustra. Spójrz na siebie zupełnie neutralnie, wycisz myśli najbardziej, jak to możliwe. Obserwuj siebie i wszystkie swoje aspekty. Przywołaj emocje i obrazy najbardziej związane z Sukkubusem: pożądanie, poczucie niezwykłego piękna i bycia pożądanym, głód seksu i uwagi, własną atrakcyjność. Utrwalaj te przeżycia w swojej pamięci, naucz się je szybko wizualizować i przypominać sobie ciąg skojarzeń. W ten sposób jakby "otwierasz" projekcję o sobie w oczach innej osoby, możesz narzucić jej taki obraz siebie, nawet, jeśli z początku tego nie dostrzega.

Kuszenie

Kiedy Sukkubus wyrusza na łowy, wizualizuje aurę czystego seksu. Uśmiech sygnalizuje ogromne pożądanie, a spojrzenie ukazuje przebiegłość w kuszeniu. Jeśli już znajdziesz odpowiedni obiekt swojego zainteresowania, nawiąż z nim kontakt wzrokowy, który jednak nie powinien być ciągły - taki kontakt raczej deprymuje, niż przyciąga; przerywane, ale powracające spojrzenie bardziej intryguje. Nawiąż konwersację. Zacznij od niezobowiązujących tematów i pytań. Przynajmniej z dwóch powodów najłatwiej jest zaczepić kogoś w głośnym klubie: zawsze można porozmawiać o miejscu, w którym się jest; a ze względu na hałas nie trzeba powiedzieć wszystkiego, co się planowało, żeby urok zaczął działać, bez dużego wysiłku z Twojej strony. Najważniejszy jest kontakt wzrokowy i słowny. Jeśli ktoś otrzyma odpowiednią seksualną zachętę i nie towarzyszy mu pilnujący go partner - podąży za nią.

Czerpanie energii z seksu

Sex jest tym rodzajem aktywności, który produkuje nad wyraz dużo energii. Jest ona łatwa do pozyskania i gotowa do pożywienia się nią. Naturalną konsekwencją pozyskania ofiary jest wykorzystanie energii, którą podaruje Ci przez swoje ciało. Jeśli masz na to ochotę i środki te pozwolą Ci odczuwać większą kontrolę i poczucie dominacji i przewagi: użyj kajdanek, sznurów i przepasek w celu podporządkowania sobie ofiary. Podwyższaj poziom seksualnego napięcia w partnerze, ale nie doprowadzaj go do orgazmu. Możesz użyć do tego celu amfetaminy, która pozwoli partnerowi być bardzo pobudzonym, ale utrudni, albo zupełnie uniemożliwi szczytowanie. Podczas gdy dominacja nierozerwalnie kojarzy się z seksualnym wampiryzmem, niewiele osób korzysta z submisji, w trakcie której można sterować podnieceniem partnera przyjmując jego wysiłki, czy dawany przez niego ból z różną intensyfikacją - pobudzając tym samym jego szał i pragnienie osiągnięcia przewagi na każdym planie. Osoba uległa może powstrzymywać swój orgazm, aby wywołać większe napięcie w partnerze, a co się z tym wiążę - więcej energii. W miarę narastania napięcia i podniecenia w Twojej ofierze, wyobrażaj sobie, że jej seksualna energia kumuluje się w niej, zwłaszcza w okolicach genitaliów: wtedy klasyczną metoda wizualizacji pobierz ją stamtąd. Możesz także pobrać energię w samym momencie orgazmu, lecz wtedy Twoje spełnienie musi nastąpić wcześniej, albo później; wyobrażaj sobie to najlepiej jako eksplozję ciepłego płynu na całe Twoje ciało w momencie szczytowania partnera, ciepłego płynu oblepiającego Cię rozkoszą i nasyceniem.

Czerpanie energii przez urokliwe spojrzenie

To kombinacja najczystszego psi wampiryzmu-uwagi z emocjonalnym-seksualnym. Używasz urokliwego spojrzenia aby przyciągnąć uwagę, seksualne pożądanie, zależy Ci na czyjejś uwadze, zainteresowaniu, masz stać się pępkiem świata, królem sytuacji. Pomaga w tym także oryginalny wygląd, który najszybciej przyciągnie wzrok potencjalnego żywiciela: makijaż, ubranie, biżuteria i zapach, wszystkie akcesoria używane przez ludzi w celu zwabienia i wywołania podniecenia. Pierwsze zainteresowanie musisz podtrzymać urokliwym spojrzeniem, aby móc się nakarmić. Nie zwracaj uwagi na niepochlebne opinie, albo naucz się transformować taką energię (czyjąś kpinę, złość, pogardę, ukazywane w ten sposób kompleksy i zahamowania napastnika) na korzystną dla Ciebie: zachwyt, tajone zainteresowanie, pobudzenie w wyniku kontaktu z Tobą.

Można też w astralu: metoda Inkubbus / Sukkubus

To ćwiczenie należy do zaawansowanych. Wymaga dużej koncentracji i opanowania ciała astralnego. Polega na bardzo silnym linku i dotyku na odległość z wykorzystaniem dużych powierzchni ciała astralnego.

Jest to wampiryczny sposób metody inkubus / sukkubus. Nie stosuje się wyjścia w ciele astralnym, wampir ma cały czas świadomość swego ciała fizycznego. Wampir nie będzie widział swego obiektu (chociaż jest to możliwe, ale wymaga 'widzenia na odległość'). Wampir posługuje się tutaj jedynie dotykiem.

Postaraj się wytrzymać do orgazmu odbiorcy. Dzięki czemu otrzymasz energię wyrzucaną na zewnątrz w tym momencie. Ćwiczenie jest ogromnie męczące.

Najlepiej powiedzieć odbiorcy o planowanej wizycie. Jeżeli to niemożliwe powinno się wybierać porę nocną, tuż przez zaśnięciem albo podczas snu.

a. Połóż się wygodnie. Zrelaksuj się. Rozpocznij medytację.

b. Wyczuj ciało astralne.

c. Podnieś tarczę astralną, ale nie włączaj ani ssania ani lustra.

c. Przywołaj z pamięci sygnał osoby z którą chcesz się skontaktować, lub skup się na niej mentalnie.

d. Skanuj w poszukiwaniu sygnału, aż go wyczujesz.

e. Ustanów główny link na splotach słonecznych. Nie ciągnij energii! Smakuj ją, niech cię obmywa, ale jej nie wsysaj. Pożywianie się spowoduje osłabienie / ból odbiorcy, co nie jest w dobrym tonie.

f. Postaraj się dotknąć odbiorcę całym ciałem, połóż się na odbiorcy.

g. Skup się mentalnie na strefach erogennych. Dotykaj tych stref zaczynając od ust, poprzez piersi kończąc na łechtaczce. Jeżeli odbiorcą jest mężczyzna skup się na obszarze wokół penisa i na samym penisie.

h. Wizualizuj siebie kochającego odbiorcę. Staraj się wyczuwać jego działanie.

i. Wejdź w odbiorcę (najłatwiej użyć dłoni, trudno jest uformować penisa w ciele astralnym), podrażniaj penisa, jeżeli odbiorcą jest mężczyzną.

j. Pamiętaj o utrzymywaniu głównego linku. Skup się na emocjach odbiorcy, jeżeli jest podniecony i odczuwa przyjemność erotyczną możesz zacząć czerpać energię.

k. Skup się już tylko na najbardziej erogennej strefie. Wzmóż nacisk ciała astralnego.

l. Postaraj się wytrzymać do orgazmu odbiorcy.
17-09-2012, 15:05
Znajdź Posty Reply
Sanctuary Mirror Offline
Użytkownik

Liczba postów: 30
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2
RE: Wampiryzm Seksualny
Jak się bronić:
Afirmacja bicza. Wyobraż sobie uderzenia bicza prosto w oczy.
Wampir aby zacząć swoje działanie musi się z Tobą zlinkować. Empatia i intuicja są tak wtedy wyczulone, że poczuje ból. W momencie gdy wampir odczuje ten efekt, zostanie zaalarmowany, że jesteś jednostką świadomą, co się dzieje. Wtedy Maskarada staje się jawna i konieczna jest zmiana celu, gdyż owca, która świadoma jest swego losu, gotowa jest się bronić.

To jak uszczypnięcie kogoś w policzek. Krzywdy nie wyrządzicie, przymroczycie na 2 sekundy i atakujący odpuści.
I do jasnej cholery, wiem że łamie prawo, ale akurat TO jest już dla ludzi troszkę niebezpieczne, więc się brońcie.
04-06-2017, 11:13
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB