Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
As Mieczy
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,731
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 315
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Post: #1
As Mieczy
Żywioł Powietrze, domena intelekt

Czas: są dwie wersję... że albo pokazuje zimię (styczeń, luty, grudzień) albo jesień (wrzesień, październik, listopad). Ja osobiście skłaniam się raczej ku zimie.

As Mieczy... inaczej ''Karta Zwycięstwa'' cóż Asy jak to Asy to początek, każdy As jest oznaczony numerem 1... A wszystkie jedynki to początki, i w tym wypadku As Mieczy nie jest wyjątkiem wśród Asów, oznacza początek, ale skoro każdy As oznacza początek to co za różnica? A co robią miecze? Odcinają. Więc As Mieczy mówi o początku poprzez np. odcięcie się od czegoś czy kogoś, poprzez walkę, poprzez umysł (domeną mieczy jest intelekt), albo po prostu sprawa jest bardzo trudna, ciężka, ale za to będzie dobrze wynagrodzona. Uśmiech To szansa na rozwiązanie naszych problemów, ale może mówić że prawdziwa prawda jest gdzieś ukryta i musimy ją odnaleść. Ta karta też może pojawić się jako ostrzeżenie tzn. ''kto ogniem wojuje ten od ognia zginie'', nie nadużywajmy tego ''miecza'' którego dzierżymy bo obróci sie przeciwko nam, ale ogólnie to zapowiada zwycięstwo. Uśmiech Jednak w sprawach sądowych to zwycięstwo najprawdopodobniej będzie po stronie sprawiedliwości... są dowody, są dokumenty, pisma, świadkowie itp. Ta sprawiedliwość nie tylko może być sądowa, ale także np. karmiczna, może mówić że zapłacimy za to co zrobiśmy...

Mówi o talentach, zdolnościach (głównie tych umysłowych), kreatywności, informuje iż osoba o którą pytamy ma zdolność do regeneracji, odnalezienia się w nowych sytuacjach, które równie dobrze tworzy, jest pecyzyjna, potrafi się dostować dzięki czemu ma łatwiej np. w pracy, myśli racjonalnie i logicznie, umie spojrzeć krytycznym okiem nie tylko na siebie, nie jest sentymentalna, ale jest sprawiedliwa i broni swoich poglądów, jest gotowa do walki, ma silną wolę, czasem przepowiada szczerą rozmowę, kalkulację, konflikty, obrzucanie siebie argumentami w jakieś debacie (rozmowie), a także mówi o konieczności operacji, odniesieniu sukcesu, inspiracji, wszelkich wiadomościach - ale głównie tych pisanych tzn. emaile, smsy, książki, gazety itp.
Odwrócony: zdecydowanie najmniej lubiana karta jako odwrócona... oznacza samobójstwo bądź próbę samobójczą, chaos, oszczerstwo, tyranię, niesprawiedliwość, morderstwo, gwałt, agresję, kłamstwo, utratę pamięci, nieumiejętność podejmowania szybkich decyzji, wypadek, śmierć, brak silnej woli, przeszkody, strach, słabość, rezygnacja z walki, niestabilność, poddanie się, autodestrukcja, załamanie newowe, kłopoty z nauką.


Miłość: najwyżej rywalki polubią pojawienie się Asa Mieczy w pytaniu o uczucia. -_-' Otóż to kryzys, kłótnie, nieporozumienia między partnerami, różne fochy, obrażanie, się, nie moc wyrażania swoich emocji, może mówić o zakończeniu związku albo szansie na zakończeniu konfliktów. Na pytanie czy ktoś coś do nas czuje to... mówi że nie, w Asie Mieczy nie ma żadnych emocji - to tylko rozsądek.

Zdrowie: kłopoty z pamięcią, przeziębienie, angina, oskrzela, jakiś wypadek czy coś gdzie potrzeba operacji, pomocy chirurga np. cesarskie cięcie, zaszywanie kogoś itp. depresja, załamanie nerwowe.

Sprawy zawodowe: awans, decenienie
Odwrócona: nie ma opcji nawet awansu, ostrzeżenie aby planu czy inwestycji nie wprowadzać w życie a także mozliwość przywłaszczenia sobie przez kogoś w pracy naszych zasług

Zawody: te umysłowe

Miejsca: coś związanego z prawem bądź umysłem np. szkoła, sąd, biblioteka itp.

Zdolności ezoteryczne: tutaj mamy wszelkie zdolności parapsychologiczne (zwłaszcza jasnowidzenie), a z magii to ogólnie Magia Powietrza.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
14-12-2012, 14:29
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB