Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka Technik Magii Wody
Autor Wiadomość
Killgorin Offline
NieWtajemniczony

Liczba postów: 39
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 5
Podziękowania: 12
Podziękowano 13 razy w 14 postach
Podziękowano 13 razy w 14 postach
Post: #1
Kciuk w dół  Kilka Technik Magii Wody
Witam!
[Obrazek: avatar_56.png?dateline=1348252264]
Jako iż chciałbym się dzielić z innymi opracowanymi przez siebie lub też znalezionymi technikami magicznymi, pragnę tutaj właśnie wpisać kilka znalezionych w internecie technik.

Zaklęcie źródła
Znajdź w pobliżu źródła niewielki kamyk. Na jego powierzchni sokiem z jakiejś rosnącej nieopodal rośliny albo kredą przedstaw za pomocą symboli, obrazów lub run swoją potrzebę. Trzymając kamyk w swojej ręce mocy, obejdź źródło dookoła trzy razy, zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Jeżeli nie możesz obejść źródła z powodu jego położenia, zatocz trzy kręgi przed nim. Unieś rękę z kamieniem nad głowę i patrząc dokładnie w "serce" źródła, wypowiedz następujące słowa:
O źródło czystej wody, prawdziwe i niestrudzone. Spełnij, proszę, życzenie nad Tobą wymówione.
Zamknij oczy i pozwól kamieniowi wpaść do źródła, a następnie wypij z niego łyk wody, aby przypieczętować zaklęcie. Zostaw coś w podzięce dla ducha źródła. Jeżeli życzenie nie spełni się w ciągu trzech następnych pełni, powtórz zaklęcie.

Kręgi na wodzie
Wyszukaj gładki, okrągły kamyk lub otoczak. Zadaj pytanie, na które odpowiedź brzmi "tak" lub "nie", i wrzuć kamień do wody. Licz rozchodzące się na powierzchni kręgi. Jeśli będzie ich nieparzysta liczba, odpowiedź jest twierdząca, jeśli parzysta - przecząca.

Statek nieszczęść
Znajdź niewielki kawałek drewna lub kolory, taki, który utrzyma się na wodzie, i zanieś go nad rzekę. Wyryj na nim nożem wszystkie swoje kłopoty; możesz to zrobić za pomocą słów, symboli lub obrazków. Upewnij się, czy nie pominąłeś żadnego z dręczących Cię problemów. Kiedy będziesz rzeźbić lub rysować, naładuj drewno wszystkimi swoimi kłopotami, problemami, smutkami i innymi negatywnymi rzeczami. Kidy skończysz, połóż drewno na wodzie i odwróć się. Nie oglądaj się za siebie i nie patrz na łódkę nieszczęść, kiedy będziesz odchodził. Czary odprawione. Gdy łódka zatonie znikną Twoje problemy - zabierze je woda.

Kociołek i nóż
Tuż przed pójściem spać napełnij kociołek (albo metalowe wiadro, miskę lub garnek) wodą i umieść go w pobliżu frontowych drzwi domu. Weź nóż ostry jak brzytwa i umieszczając go w kociołku ostrzem w dół, powiedz:
W wodę wbijam lśniące ostrze, przed złem każdym niech mnie strzeże.
Czy to złodziej, czy to duch zły niech nie wchodzi w moje drzwi.
Jest to doskonałe zaklęcie ochronne, które powinno być odprawione każdego wieczoru, przed udaniem się na spoczynek. Rano usuń nóż, wytrzyj ostrze do sucha i schowaj go w bezpiecznym miejscu. Nie dotykając wody, wylej ją na dwór (ewentualnie do kanału) i odłóż kociołek na miejsce. Kociołek można umieszczać przed każdymi drzwiami, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Zaklęcie to chroni przed czymś więcej niż tylko przed złymi ludźmi.

Przekraczanie wody
Jeżeli kiedykolwiek, spacerując lub jadąc samochodem, poczujesz nagle jakieś niebezpieczeństwo lub "coś złego" czyhającego na Ciebie, spróbuj przekroczyć wodę. Oznacza to po prostu przejechanie po moście lub przejście nad wodą spływającą rynsztokiem czy strumieniem. Zło i niebezpieczeństwo nie potrafią przejść przez wodę, ponieważ ona oczyszcza z nich i neutralizuje je, dzięki temu zapewnia bezpieczeństwo. Jest to prastary zwyczaj, ale i dzisiaj może być skutecznie stosowany.

Zaklęcie pieniężne
Wystaw naczynie z wodą na światło księżyca, uchwyć na powierzchni wody jego odbicie i zanurz dłonie w naczyniu. Następnie wyciągnij ręce i pozwól wodzie wyschnąć bez wycierania, a w przeciągu 28 dni z pewnością otrzymasz jakieś pieniądze, których się nie spodziewasz. Inna wersja tego zaklęcia może być wykonywana kiedykolwiek, nawet kiedy księżyc pozostaje niewidoczny. Weź jakieś naczynie (najlepiej wykonane ze srebra), napełnij je wodą i postaw w ciemnym miejscu. Wrzuć do wody srebrną monetę lub jakiś przedmiot albo biżuterię wykonaną ze srebra i zanurz ręce w naczyniu.

Wodne zwierciadło
Weź miskę z wodą i na jej powierzchnię wylej kroplę jakiegoś oleju. Obserwuj kroplę, tak jakbyś wróżył z kryształowej kuli i zajrzyj w przyszłość.

Lecznicza kąpiel
Weź srebrną lub białą świecę, trochę soli i leczniczy olejek (np. z goździków, fiołków, drewna sandałowego) i zanieś to wszystko do łazienki. Przy świetle świecy napełnij wannę bardzo gorącą wodą, wrzuć do niej sól i wlej kilka kropli olejku, a potem wejdź do wanny. Rozluźnij się. Poczuj, jak gorąca, słona, aromatyczna woda przenika przez pory do Twojego ciała, oczyszczając chore miejsca i organy. Zwizualizuj czarne czerwie choroby opuszczające Twoje ciało, jeżeli to Ci pomaga, a kiedy poczujesz, że woda aż się od nich roi, wyciągnij zatyczkę wanny i pozwól wodzie spłynąć do kanału. Kiedy woda spływa powiedz:
Wypływa ze mnie choroba do wody i prosto do morza.
Kiedy wanna całkowicie się opróżni, wstań. teraz najlepiej opłucz swoje ciało chłodną wodą aby usunąć resztki choroby i wody nią naładowanej. Kąpiel można powtarzać do całkowitego wyzdrowienia.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Źródło i zarazem link do pobrania pliku : Klik!
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Energetyzacja Poprzez Wodę
1. Znajdź strumień bieżącej, czystej wody, najlepiej płynącej z dużą siłą - najlepsze są górskie strumienie, woda z kranu nie jest polecana, fontanny z czystą wodą mogą być. Wejdź do wody lub zanurz w niej dłonie, poczuj siłę wody i pozwól biernie, żeby ta energia rozlała się na całe twoje ciało i je wzmocniła. Jeśli nie masz dostępu do odpowiedniego strumienia, zwizualizuj go.
2. Bardzo naenergetyzowane są naturalne źródła. Jeśli masz dostęp do źródła, z którego bije woda pitna, napij się jej jednocześnie uświadamiając sobie bezmiar wód pod sobą, wokół siebie i ich moc i wizualizując, że pijesz światło.

Oczyszczenie
1. Wyobraź sobie deszcz lub stań w gęstym deszczu i wyraź wolę, żeby spłukał on z ciebie wszelkie zanieczyszczenia.
2. Zanurz się w wodzie - może być wanna - i wyobraź sobie, jak woda przenika twoje wnętrze i rozpuszcza wszystko, co należy usunąć, zabierając to ze sobą.

Pobudzanie mocy
1. Wyobraź sobie, że jesteś olbrzymem i stoisz po pas w oceanie. Jeśli masz dostęp do morza, stań w ten sposób w morzu twarzą do wody, nie do brzegu. Wyobraź sobie, że dolna część twojego ciała to woda, w której stoisz i z której się wyłaniasz, obejmuj ją sobą przy wdechu i wracaj do swojego ciała przy wydechu. Gdy utożsamiasz swoje ciało z wodą, poczuj jej falowanie.
2. Ułóż się pod kapiącą wodą tak, żeby spływała na miejsce ciała, jakie chcesz energetyzować i pobudzać, napełniać mocą żywiołu - albo poproś kogoś, żeby na ciebie spuszczał krople. Za każdym kapnięciem wyobrażaj sobie krople wody jako krople skondensowanej mocy, która jest z nich wchłaniana w ciało.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Źródło: Klik
-----------------------------------------------------------------------------------------------
[Obrazek: 2mp.png]
15-12-2012, 11:11
Znajdź Posty Reply
~Amber
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Podziękowano razy w postach
Post: #2
RE: Kilka technik Magii Wody
Bardzo ciekawe i ładnie opracowane graficznie, dziękuje Killgorin. Uśmiech
15-12-2012, 11:19
Reply
Killgorin Offline
NieWtajemniczony

Liczba postów: 39
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 5
Podziękowania: 12
Podziękowano 13 razy w 14 postach
Post: #3
RE: Kilka Technik Magii Wody
Cieszy mnie fakt, iż komuś się podoba mój wkład w forum.
Dodane zostały 3 nowe techniki.
Z czasem technik z pewnością będzie więcej i być może dodam też swoje własne.
[Obrazek: 2mp.png]
15-12-2012, 11:54
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,735
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 316
Podziękowano 169 razy w 318 postach
Podziękowano 169 razy w 318 postach
Post: #4
RE: Kilka Technik Magii Wody
Kill, kocham Twoje posty za tą estetykę i wygląd. <3 Nawet o źródle nie zapominasz. <3

Jak będziesz dodawał nowe techniki to najlepiej załóż nowy wątek bo jak edytujesz i dodasz do tego to nie będzie się wyświetlać, że są nowe posty - potem będzie można połączyć te tematy, albo po prostu edytuj ten temat, dodaj co chcesz dodać i napisz posta że są nowe techniki (potem się usunie).
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
15-12-2012, 14:46
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB