Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sąd Ostateczny (nr 20)
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,093
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Post: #1
Sąd Ostateczny (nr 20)
Pytając o osobę karta powie nam, że to człowiek religijny, dobry, uczciwy, tolerancyjny, odpowiedzialny, i godny zaufania.
Odwrócony: to człowiek zły, mściwy, niedostosowany, poblokowany emocjonalnie, bez wiary (jest ateistą.)

Wygląd:
- oczy niebieskie
- włosy długie lub dłuższe (minimum do szyji) mogą być farbowane
- sylwetka chuda

Karta sama w sobie oznacza odrodzenie, koniec czegoś starego a początek nowego, mówi że powinno się teraz zastanowić nad swoim życiem, zrobić jego podsumowanie i rozpocząć koniecznie zmiany, popycha nas aby ruszyć tyłek i zacząć działać, nie bać się, może mówić o takim początku gdzie stara sprawa musiała się zamknąć aby móc istnieć np. może chodzić o powrót pary do siebie, może chodzić o to że nasza przeszłość powróci bo tak naprawdę nie jest całkiem zakończona i będziemy musieli się z nią zmierzyć aby doświadczyć prawdziwego odrodzenia. Mówi o spełnieniu, wyzwoleniu się, sukcesie, przebaczeniu, wyrozumiałości, zwiastuje też wiadomości. Sąd Ostateczny przypomina nam, że po bólu i mroku następuje ukojenie i światło - więc głowa do góry, koniec musi być aby mógł zaistnieć początek. To też karta religii tzn. odnosi się do niej, do Boga, do Wyższej Jaźni, naszej duchowości, rozgrzeszeniu, nagrodzie więc i mówi tutaj, że otrzymaliśmy (lub otrzymamy) dar, że zdarzy się cud, że siły wyższe nam pomogą i opiekują się nami, mówi też o naszym powołaniu lub po prostu przepowiada narodziny dziecka. Może też mówić o procesie sądowym.
Ta karta zawsze przyśpiesza bieg wydarzeń... więc w rozkładach widząc Sąd Ostateczny nie spodziewajmy się, długiego terminu realizacji (choć czas jest kwestią względną dla mnie np. 3 miesiące to może być krótko a dla Ciebie długo.)
Odwrócona: mówi o opóźnieniu, przegranym procesie, oszukiwaniu samego siebie, niemożności wyjścia z problemów, złej karmie (Trójpowrocie), braku perspektyw na przyszłość, błądzeniu, o zmianach które są trudne i bolesne np. rozwód, strata pracy, czyjaś śmierć, strachu przed czyjąś oceną, zamkniętych oczach na nowości i danych szansach/możliwościach, lekceważeniu innych, braku wiary w Boga, żalu, złym zdrowiu (chorobie), i wyrzutach sumienia. Radzi zastanowić się nad swoim życiem i wprowadzić w niego konieczne zmiany.

Miłość: może i zimą wszystkie rośliny wyglądają na umarłe, jednak one są w uśpieniu i wiosną znów się obudzą/odrodzą, tak samo związek... jeśli są w nim kłopoty to one przeminą, a jeśli w nim nie ma kłopotów to znaczy, że... czas pomyśleć dużo poważniej o związku... Oczko Może jednak oznaczać, że któraś ze stron przejrzała na oczy i zrozumiała co do nas czuje czy co ten związek daje więc... może także zwiastować jego koniec, może też informować że nasz partner nie do końca zapomniał o starych sprawach/uczuciach tzn. związku, ale to się szybko zmieni więc po prostu trzeba troszkę cierpliwości. Uśmiech
Odwrócona: kaput, koniec, rozwód, rozstanie, bycie niespełnionym w związku, złe wiadomości odnoście partnera/partnerki, kryzys.

Praca: wszystko lepiej niż dobrze, awans, podwyżka, człek lubi swoją pracę, ktosik wciąż się rozwija w niej, a jak są kłopoty to wróży ich przezwyciężenie. Uśmiech
Odwrócona: brak nowych możliwości, pech, zła decyzja.

Zawody: te religijne np. kapłan, zakonnica, ksiądz, misjonarz, te urzędowe jak sędzia, prawnik, adwokat, także te które pomagają np. psycholog, wolontariusz, terapeuta, lekarz

Zdrowie: wyzdrowienie
Odwrócona: albo powolne wyzdrowienie albo lekkie kłopoty ze zdrowiem.

Miejsca: te religijne np. zakony, kościoły, także tam gdzie zdrowiejemy i odnawiamy np. szpitale, sanatoria, spa, a także te urzędowe jak np. sąd, posterunek policji itp.

Zdolności ezoteryczne:
szamanizm, Magia Enochiańska, terapia dźwiękowa, grupowa.
Odwrócona: radzi otworzyć czakrę serca (i być może splotu.)
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
20-12-2012, 10:05
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB