Witam wszystkich
Autor Wiadomość
Agni Offline
Użytkownik

Liczba postów: 32
Reputacja: 1
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Witam wszystkich
Hej. Na początek wypada się przedstawić, więc oto kilka informacji o mnie i moim związku z magią. Wiekszość znajomych i przyjaciół mówi na mnie Agni, od 18 lat jestem inicjowaną wiccanką zamieszkałą w Anglii. Wicca uczyłam się od Vivianne Crowley. Od ponad 10 lat prowadzę koweny, pierwszy w Anglii już wydoroślał i ludzie z niego zaczęli prowadzić swoje własne koweny a od 2008 roku prowadzę kowen dla Polaków.

Z zainteresowaniem poczytam sobie wasze forum choć pewnie nie uda mi się uczestniczyć w jego życiu zbyt aktywnie jako, że wraz ze swoim polskim kowenem prowadzę forum o tematyce wiccańskiej - wszystkich zainteresowanych tą ścieżką bardzo na nie zapraszam. Linka podam w odpowiednim dziale.
Forever was never till now ... http://www.wiccanski-krag.com
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-22-2012, 14:38 {2} przez Olimpia.)
12-22-2012, 14:25
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,028
Reputacja: 85
Podziękowania: 908
Podziękowano 1252 razy w 612 postach
RE: Witam wszystkich
Witaj. Uśmiech Mam nadzieję że Ci się tu spodoba.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
12-22-2012, 14:38
~Mowias
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Witam, wiem, że kontaktu ze mną nie będziesz utrzymywać, bo ja nie przepadam za Wiccanami... Ale i tak witam !

Io Chaos !
12-22-2012, 14:40
~Beri
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Hej. Miło poznać. Uśmiech
12-22-2012, 14:50
Agni Offline
Użytkownik

Dziękuję za przywitania.

(12-22-2012, 14:40)Darakolius napisał(a): Witam, wiem, że kontaktu ze mną nie będziesz utrzymywać, bo ja nie przepadam za Wiccanami... Ale i tak witam !

Io Chaos !
Nie zraża mnie to. Zawstydzony Sama nie przepadam za niektórymi wiccanami, a oni nie przepadają za mną. Anioł

Nie wiem czy info, że kiedyś byłam w OTO pomoże czy jeszcze bardziej cię zniechęci. W każdym razie - wiccanie są na prawdę różni. Na forum Wiccański Krąg mamy jednego sceptyka, z którym uwielbiam dyskutować. Nie jestem nowa w Wicca, nie cierpię na neoficki zapał i nie przeszkadza mi, że nie każdy zgadza się ze mną lub lubi Wicca. W rozmowach i dyskusjach nawet to lepiej, bo jak wszyscy się zgadzają, to jest raczej nudno, a poznając perspektywę osób myślących, inaczej można się wiele nauczyć.
Blessed Be. Oczko
12-22-2012, 15:15
~Mowias
Niezarejestrowany

Podziękowania:
U siebie w Diarze mam jedną chaoto-wiccancę, więc coś wiem.

Agni. Crowleyowców nienawidzę z całego serca. Uśmiech W którym OTO? Na starych zasadach, czy zdrajcach, którzy przyjęli Theleme pana A. ?

Cieszę się, że mamy tu osobą z którą mogę w końcu pogadać na poważniejsze tematy i teorie.
12-22-2012, 15:48
Morias Offline
Użytkownik

Liczba postów: 28
Reputacja: 0
Witam.
12-22-2012, 15:52
~Mowias
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Ja komentowałem tylko OTO, a nie Panią V.Crowley.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-22-2012, 16:14 {2} przez Olimpia.)
12-22-2012, 16:00
Agni Offline
Użytkownik

(12-22-2012, 15:48)Darakolius napisał(a): U siebie w Diarze mam jedną chaoto-wiccancę, więc coś wiem.
Brzmi ciekawie. U nas w grupie też jest jeden chłopak, który łączy te dwa systemy ale to raczej rzadkość. Więcej jest wiccan - druidów, szamaniących wiccan, wiccan - thelemitów czy wiccan - astryjczyków.

(12-22-2012, 15:48)Darakolius napisał(a): Agni. Crowleyowców nienawidzę z całego serca. Uśmiech W którym OTO? Na starych zasadach, czy zdrajcach, którzy przyjęli Theleme pana A. ?
Uff, teraz zadałeś pytanie. Nie znam się aż tak bardzo na OTO jako, że po Wicca nie zrobiło ono na mnie aż tak wielkiego wrażenia aby się w nie wgłębiać bardziej niż to było potrzebne, żeby zadecydować czy to dla mnie czy nie. A chodziło mi nie tyle o filozofię co techniki magiczne i moje spojrzenie na Crolweya nie bardzo pasowało do reszty. Choć muszę powiedzieć, że pod tym względem nie stanowili jednolitej grupy. Część była zatwardziałymi Crowleyowcami, część raczej krytycznie do niego podchodziła. Nie mniej jednak to było w Anglii lat 90-tych więc musiała to być Thelema pana A.

(12-22-2012, 15:48)Darakolius napisał(a): Cieszę się, że mamy tu osobą z którą mogę w końcu pogadać na poważniejsze tematy i teorie.
Może się uda. Na Magii Chaosu nie za bardzo się znam.

(12-22-2012, 15:52)Amaedea napisał(a): Darak...Uśmiech Ta V.Crowley nie jest spokrewniona z tym A.Crowley'em...Uśmiech I wydaje mi się, że chyba na starych zasadach. Uśmiech
To fakt, że Vivianne nie ma nic wspólnego z A. Crowleyem, choć to jej panieńskie nazwisko. Zrozumiałam jednak że Darak odwoływał się do OTO i A Crowleya a nie Wicca i V. Crowley. A część ludzi z OTO można jak najbardziej Crowleyowcami nazwać.

(12-22-2012, 14:53)Amber napisał(a): Witaj Agni Uśmiech aha... hermetyczna kabała. Ps. A co do Vivianne C. dla niezorientowanych wyjaśniam http://dzikigon.pl/wspolczesne-czarownic...e-crowley/
LOL, tą biografię Vivianne, to właściwie ja napisałam dla autora tej stronki kiedy poprosił. Zresztą kiedyś i moja biografia tam widniała ale autor Dzik. Gon. bardzo głęboko przeżył kiedy okazało się, że się nie zgadzamy w niektórych kwestiach i nasza Wicca jest nieco inna - no i kontakty się popsuły a informacje o mnie zostały usunięte. Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-23-2012, 23:07 {2} przez Olimpia.)
12-22-2012, 18:07
Poisoned Offline
exposer entrepreneur

Liczba postów: 122
Reputacja: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Hey. Język
--------------------------------------------
– A tak właściwie, co oznacza treść tego egzorcyzmu?
– Idź stąd i wychędoż się sam.
~Wiedźmin

http://www.youtube.com/watch?v=cHgIQYvv9kk 
-Is school fun Satan? 
- No. Uśmiech 

-I thought wishes should always come true.
- Nope, they're just like prayers.
12-22-2012, 18:24

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB