Ocena swojej postawy
Autor Wiadomość
Irbis Niedostępny
Stały Bywalec

Liczba postów: 325
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 10
Podziękowania: 53
Podziękowano 68 razy w 80 postach
Podziękowano 68 razy w 80 postach
Post: #1
Ocena swojej postawy
1. Jak oceniasz samego siebie, czy tyranizujesz ludzi?
Na to pytanie odpowiedzą proporcje palca Jowisza, czyli wskazującego. Palec dłoni, która piszesz, symbolizuje ego, szacunek do siebie i stosunek do ludzi. Wyprostuj dłoń i porównaj długość palca Jowisza ze środkowym.
a) Środkowy jest dłuższy o paznokieć: jesteś obiektywny i trzeźwo oceniasz własne możliwości. Nie czujesz potrzeby wywyższania się;
b) wskazujący jest znacznie krótszy od środkowego: nie doceniasz własnych zdolności i osiągnięć. Nawet, gdy coś uda ci się w stu procentach, szukasz dziury w całym. Nie umiesz oddać sobie sprawiedliwości.
c) wskazujący jest dłuższy lub równy ze środkowym: przeceniasz samego siebie! Puszysz się i nadymasz, uważasz za lepszego i mądrzejszego od reszty świata. Pragniesz realizować tylko własne pomysły, nie tolerujesz krytyki i wtrącania się. Za bardzo się chwalisz i ludzie niechętnie dostrzegają twoje osiągnięcia.

2. Czy łatwo się złościsz? Na to pytanie odpowie kształt paznokci.
a) Krótkie i szerokie paznokcie: bardzo łatwo wpadasz w złość. Nie masz cierpliwości do ludzi wolniej myślących od ciebie. Chcesz, by każdy pojmował "w lot", o czym mówisz;
b) długie paznokcie: jesteś łagodny i wrażliwy, łatwo cię zranić. Lubisz wygodę i spokojny tryb życia. Miewasz twórcze pomysły.
c) paznokcie przypominające wachlarz: jesteś nerwowy i mało odporny. Nie potrafisz się bronić, nigdy nie okazujesz gniewu. Wszelkie docinki i złośliwości traktujesz jak cios w samo serce.
d) długie i wąskie paznokcie: masz wyjątkowo ograniczony punkt widzenia na wiele spraw. Twoje myśli biegną utartym szlakiem. Złościsz się na ludzi, którzy burzą ustalony porządek rzeczy, przeciwstawiają się schematom i konwenansom.

3. Czy masz kompleksy ? Wyprostuj dłoń i odegnij kciuk najdalej jak potrafisz.
a) Kąt miedzy dłonią i odchylonym kciukiem jest mniejszy niż 90 stopni: zżerają cie wewnętrzne wątpliwości. W swoim charakterze i wyglądzie zewnętrznym doszukujesz się samych minusów. Kompleksy nie pozwalają ci osiągnąć szczęścia.
b) kąt około 90 stopni: jesteś obiektywny, znasz swoje wady i zalety. Wiesz na co porywać się, a co lepiej zostawić w spokoju. Porażki nie załamują cie na długo;
c) kąt powyżej 90 stopni: chyba przesadnie wierzysz w siebie i przez to wiele razy rozczarowujesz się. Uważasz, że wszystko wiesz najlepiej i to nie przysparza ci popularności.

[Obrazek: chiromancja7fo.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2012, 10:50 {2} przez Olimpia.)
29-12-2012, 01:00
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB