Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pobieranie energii
Autor Wiadomość
~LordAnayami
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Podziękowano razy w postach
Post: #1
Pobieranie energii
Sposób pobierania energii

1. Skupiam się na mentalnym obrazie zamierzonej ofiary. Wizualizacja jest tutaj ważna.

Ja zaś myślę o danej osobie i wymawiam w myślach jej imię.

2. Krzyżuję środkowe palce i łączę z czubkami palców drugiej dłoni (połączone palce symbolizują przenikanie, a skrzyżowane palce cofanie/ spożycie; środkowe reprezentują system krążeniowy).

3. Stanowię link z ofiarą przez rozszerzenie mojej aury, którą wizualizuję jako purpurowe światło, owijające całunem mentalny obraz ofiary.

Tutaj nie robię tego, w myślach mówię, że stworzyłem tunel/połączenie między nami.

4.Kiedy poczuję, że nawiązałem kontakt (zazwyczaj wtedy kiedy mogę poczuć, że moja skóra dotyka skóry ofiary), oddycham przez usta, czując siłę życiową ofiary, którą wizualizuję sobie jako czerwone światło, zasysane do mego splotu słonecznego. Podnoszę w górę palce co ułatwia uczucie drenowania ofiary. Gdy wdycham, skupiam się także na smaku krwi ofiary wchodzącego przez moje usta, jak gdybym faktycznie z niej ssał.

Nie skupiam się na poczuciu tego :D

5.Wydycham przez nos, uczucie napełnienia gromadzi się w mym splocie słonecznym (czerwone światło) i odprężam palce.

Ja wdycham przez nos lub usta :D

6. Powtarzam proces 8 razy.

7. Po ośmiu powtórzeniach, rozluźniam ręce i robię ruch jak przy przecinaniu, co symbolizuje zerwanie kontaktu. Trę moje ręce ruchem kołowym i jeszcze raz zginam palce (aby cofnąć moją aurę od ofiary) i mówię: "Jestem ożywiony, jestem odmłodzony, jestem nieśmiertelny"- jako wyrażenie woli.

Zamiast skupiać się na idei drenowania psychicznej energii osoby, skupiam się na idei, że ssę krew ofiary. Wyobrażam sobie, że tak naprawdę jest. Czuję to. Musisz wyobrażać sobie konkretne zjawisko, a nie jakiś abstrakcyjny obraz, inaczej nie dokonasz niczego innego jak tylko umysłowej masturbacji. Jestem głównie sanguinarianinem, ale gdy nie miałem dawcy przez dwa lata musiałem sięgać do innych źródeł, by jakoś się utrzymać. Jest to możliwe dla sangów. Jeżeli masz trudności, mogę ci zasugerować żebyś praktykował Magię ceremonialną/ćwiczenia oddychania w jodze. Wszystko to jest materią zsynchronizowania zmysłów ciała/ wizualizacji/wyobraźni w oddychaniu. Z perspektywy teorii kwantowj (stosowanej w metafizyce) jeżeli coś czujesz, już tam jesteś: jeżeli możesz poczuć osobę i zakosztować jej krwi w ustach podczas próby wampiryzmu astralnego, wtedy na pewno ją spożywasz.


przez pocałunek
Poniższa technika pobierania energii jest techniką wspólnego karmienia wykonywaną z partnerem.

Oto co robisz: Ty i twój partner zaczynacie się całować. Szczegóły sami sobie dopracujcie Oczko) Gdy dotrzesz do punktu gdzie pocałunek stanie sie bardzo intensywny na sekundę odłączasz się od ust partnera. Gdy partner ma otwarte usta przejedź po nich palcem lub językiem, jeśli chcesz. Bądź tak blisko niego, by prawie dotykać swymi ustami jego warg.

Otwórz swe usta i wdychaj jego siłę życiową. Oddech nie powinien być płytki, ale głeboki i kontrolowany.

Ciągnij energię otwartymi ustami. Po wdechu pocałuj partnera i powtórz procedurę. Możesz też całować szybko i delikatnie, co chwile odrywając się od partnera i w tym czasie pobierać energię. Rób to dopóty, dopóki partner jest zainteresowany całowaniem a ty nie jesteś jeszcze najedzony.

Nie polecam brania oddechu przy zetkniętych ustach, choć jest to oczywiście możliwe. Będziesz jednak bardziej zasysyał jego oddech a nie energię, a nie o to chodzi. Możesz jednak skupić sie na energii i pozwolić jej płynąc w oddechu.Źródło: Internet i doświadczenie :D
18-09-2012, 00:48
Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB