Zodiakalny spis - czego kobieta nie wybaczy mężowi xD
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Zodiakalny spis - czego kobieta nie wybaczy mężowi xD
Baran – rosnącego brzuszka, rozmemłania, marudzenia. Nie znosi też narzekania na zdrowie i opowiadania o zadyszce. Tego, że skapcaniał i stracił dawny wigor. Do szewskiej pasji doprowadza ją siedzenie przed telewizorem. W ataku furii może wyrzucić odbiornik przez okno, razem z rzeczami ślubnego.

Byk – marnowania pieniędzy. Nieważne, ile mąż zarabia. Nowy tablet co rok i plazma na pół pokoju to dla niej grzech niewybaczalny.

Bliźniak – niewiedzy, głupoty, ciasnoty umysłowej. I tego, że ten inteligentny, błyskotliwy facet stał się mrukiem i odludkiem. Że odpowiada półsłówkami i nie daje się wyciągnąć na imprezę.

Rak – konfliktu z jej rodziną. Zwłaszcza jeśli ośmieli się zadrzeć z teściową. W takiej sytuacji Rak zawsze wybierze swoją mamusię. Do rozwodu na bank skłoni ją jego niechęć do rozmnażania się.

Lew – lekceważenia jej. Podejmowania decyzji bez uzgodnienia z nią i traktowania z góry, zwłaszcza w towarzystwie.

Panna – niechlujstwa, bałaganiarstwa i braku higieny. Włosy w wannie, skarpetki za łóżkiem, niezakręcona tubka pasty do zębów oraz podniesiona deska klozetowa upewnią ją, że wychodząc za mąż, popełniła wielki błąd.

Waga – grubiaństwa. Picia śmierdzącego piwa, przeklinania i prymitywnych kolegów. Jeśli do tego mąż zapomni o jej urodzinach, imieninach czy rocznicy ślubu, jest przekonana, że to już koniec.

Skorpion – zdrady. Uwaga! – dla zaborczego Skorpiona zdradą może być wszystko, nawet rozmowa przez telefon z koleżanką z pracy. Bo dlaczego dzwoni o dziesiątej wieczorem???

Strzelec – skąpstwa. Kontrolowania, ile i na co wydaje. Ona naprawdę nie wie, jak te pieniądze się rozchodzą.

Koziorożec – lenistwa i bezradności. Tego, że do wbicia gwoździa musi wzywać fachowca. Nieudacznika przegoni na cztery wiatry.

Wodnik – dominacji. Nie zdzierży, jeśli facet będzie próbował zamknąć ją w domu, zrobić z niej kucharkę i sprzątaczkę, zabronić pracy i kontaktów ze znajomymi.

Ryby – braku wrażliwości. Jeśli zamiast ją przytulić, gdy płacze, poda tylko chusteczkę, Ryba uzna, że jest nieczułym draniem, więc nic już jej z nim nie łączy.

Autor: Katarzyna Owczarek

PS: Traktujcie z przymrużeniem oka. :D
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
19-01-2013, 18:10
Znajdź Posty Reply
Samsara Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 11
Reputacja: 1
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 0 postach
RE: Zodiakalny spis - czego kobieta nie wybaczy mężowi xD
Z przymrużeniem oka? Zarżnęłabym za zdradę. To całkowity brak honoru i szacunku. :D
[Obrazek: 8900c33c.gif]

"Veritas lux mea. Veritas lux tu. Derevaun seraun. Quod non omnis moriar
Samsara savasana samsara samkhya "
20-01-2013, 02:58
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
RE: Zodiakalny spis - czego kobieta nie wybaczy mężowi xD
Z przymrużeniem oka na niektóre sprawy bo np. wątpię aby jakaś laska zerwała bo np. facet podał jej chusteczkę, a nie przytulił albo, za marnowanie kasy, czy za przytycie... No ludzie jak się kogoś kocha to i z wadami i zaletami, a takie pierdoły jak powyżej, czy zapomnienie o urodzinach nie powinny rozwalić związku...
Owszem to przykre itp. ale bez przesady żeby od razu kończyć...

Więc raczej to potraktować jako... To co wkurwia kobiety spod danego znaku.

Choć ja faktycznie kolesia bym wpuściła w maliny za dominacje i kontrolę. ^^' Ja nigdy nikogo słucham! xD <dumny, zadziorny Wodnik mode on> Albo się dostosuje do mojej niezależności i chodzenia własnymi drogami albo niech wypierdala, ja nawet nie mogę znieść jak widzę że robi coś takiego facet np. koleżanki... Oj wkurzam się jak tylko usłyszę że laska musi zapytać faceta czy może do mnie wpaść... Lol...
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
20-01-2013, 07:40
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB