Kult Solarny
Autor Wiadomość
Misstyx3 Offline
Neofita

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 3 postach
Podziękowano 0 razy w 3 postach
Post: #1
Tęcza  Kult Solarny
Kult solarny

Słońce było centralnym punktem wielu prehistorycznych i starożytnych religii. Słońce i jego ziemski przedstawiciel ogień były wówczas jedynymi źródłami światła i ciepła, a więc życia (było uważane za dawcę, ale też za niszczyciela życia). W konsekwencji często Słońce stawało się też symbolem nieskończoności, źródła energii i mocy życiowej, męskiego Stwórcy.

I w pewien sposób oddawanie czci Słońcu jest zrozumiałe, gdyż bez niego nie istnialoby tu życie. Pojawiła się jednak grupa-kasta, która postanowiła poznać bóstwo. Kapłaństwo – “zawładnęło” Żywiołem, czy oby na pewno Żywiołem?

Władało nieświadomym ludem, straszono karą boską, koniecznością składania ofiar i darów, wznoszenia modłów choć doskonale zdawano sobie sprawę, że za chwilkę wszystko w Naturze wróci do normy. A ponieważ manipulacja stadem dawała wyśmienite efekty następowała personifikacja Słońca. Pojawili się Synowie Słońca.

Dzisiaj stoimy u progu kolejnego cyklu Słońca, który wg. naukowców może mieć gwałtowny przebieg… i wrócili Synowie Słońca, ci co władają niczym pasterze ludem, włożyli tyle wysiłku, aby utrzymać stado w ryzach strachu. Mają władzę nad Żywiołami- dopóty te nie pokażą swojej MOCY. Magowie- kasta tak samo podlegają PRAWOM NATURY.

O Synach Słońca: Księga Prawa

Zdobądźcie stelę objawienia; ustawcie w mej sekretnej świątyni – a świątynia ta już teraz jest właściwie przysposobiona – i będzie ona waszą Kiblah na zawsze. Nie zblaknie, a cudowny kolor powracać będzie każdego dnia. Zamknijcie ją w szklanej gablocie jako dowód dla świata. (AL III:10)

Z datą 12-12-12 wszystkie systemy zostały w pełni zakodowane. Aktywacja Kryształu Ognistego w Bimini. Skorelowane z krystalicznym wirem i kryształowym dyskiem słonecznym z Arkansas. Później nastąpił krótki restart i wszystko zostało reaktywowane w pełnej funkcjonalności, wszystkie krystaliczne systemy pól w dniu 21-12-12, 21 grudnia 2012.

Dziękuję, pozdrawiam. Uśmiech

Źródło: http://nnka.wordpress.com/2011/11/16/magia-slonca/
Cokolwiek za­mie­rzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię. Serce
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2013, 01:05 {2} przez Neaxx.)
22-01-2013, 00:21
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB