Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7 mieczy
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,733
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 316
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Post: #1
7 mieczy
Jako osoba:
Ktoś komu absolutnie nie można ufać, to oszust, manipulant, może nawet przestępca, możemy sobie narobić kłopotów poprzez znajomość z nim, to także ktoś kto teraz z nami jest, ale za chwilę zniknie np. z naszą kasą... xD Albo od razu po spędzonej z nami nocy.

Jako sytuacja: To karta oszustw, przekrętów i złodziei. Wyciągając tą kartę możemy się spodziewać kłamstw (a przynajmniej nie poznania całej prawdy lecz tylko jej połowy), napadnięcia, kradzieży, próbę wciągnięcia nas w coś, manipulacji, przekupstwa, gróźb, nieczystej rywalizacji, gry nie fair. Mówi też o skomplikowanych problemach które potrzebują dużo główkowania i sprytu aby je rozwiązać.
Odwrócona: Powiedzenie wszystkiego co się dotąd ukrywało w gniewie, kłótnia, rzucanie klątwami, fałsz, nadmierna ostrożność.

Miłość: W łagodnym wydaniu jest to wymigiwanie się od trudnej rozmowy pomiędzy partnerami, w poważniejszym jest to kontrola (szukanie po kieszeniach, sprawdzanie smsów, śledzenie), a najpoważniejszym to zdrada.
Także manipulacje, różne sztuczki, kłamstwa.
W pytaniu o uczucia 7 mieczy może mówić o ukrywaniu swoich uczuć, ktoś czasem ukrywa je sam przed sobą, oszukuje się że kocha lub nie kocha, ucieka od odpowiedzialności.

Praca: Złodziej, oszust, ktoś kto nakłamał - choć trochę, kret np. konkurencji wśród pracowników, praca na czarno. Umowy lepiej nie podpisywać, nie wchodzić w żaden interes.

Zawody: Przestępcy którzy używają intelektu i są szybcy w działaniu np. kieszonkowcy

Zdrowie: Gdzieś przeczytałam, że to niedowłady kończyn i nerwobóle, mi osobiście pokazała się w pytaniu o zdrowie raz i oznaczała symulację tzn. że ten ktoś udawał chorobę

Miejsca: Gdzieś gdzie jest ciemno, gdzieś gdzie nie powinniśmy być

Zdolności ezoteryczne: Magia Wyobrażeń, Magia Powietrza, manipulacje, iluzje. W przypadku jak ktoś się przechwala co nie umie i jaki jest silny to ta karta pokazuje że kłamie i tak naprawdę nic lub niewiele umie.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
22-01-2013, 23:38
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB