Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rycerz Denarów
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,093
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 85
Podziękowania: 870
Podziękowano 1378 razy w 682 postach
Post: #1
Rycerz Denarów
Wygląd:
- wzrost średni albo wysoki
- sylwetka muskularna ze skłonnością do otyłości
- włosy: blond (jasny i ciemny), brąz, czarny
- oczy: zielone, brązowe albo piwne

Jako osoba:
Człowiek uczciwy, często chłodny, który uparcie i wytrwale dąży do wyznaczonych sobie celów, działa bardzo powoli, każdy jego krok musi być dokładnie przemyślany, jest bardzo ostrożny i zapobiegawczy, nie lubi niespodzianek - wszystko chce mieć dokładnie ułożone, przewidywalne, zaplanowane. Jest człowiekiem cierpliwym, upartym, uczciwym, pracowitym i stałym, najważniejsza jest dla niego stabilizacja, zabezpieczenie materialne, nie chce mieć czegoś na chwilę, nie uznaje przygód - często ma wianuszek wielbicielek jednak najważniejsze dla niego są spawy codziennie i obowiązki, jeśli już zaprosi jakaś na randkę to drugiej nie będzie jeśli pierwsza mu się nie spodobała - to poważny człowiek, i traktuje wszystko poważnie, myśli o przyszłości. Jak już się na coś zdecyduje to nie wycofa, on nie zmienia swojej decyzji nawet jak widzi że nie była ona najlepsza, wszystkie obowiązki musi doprowadzić do końca, jak już wszedł w związek to go nie rozwiąże bo przecież się zdecydował (chyba że mu się porządnie za skórę zajdzie).
Można mu zaufać, to doskonały powiernik i przyjaciel.
Oznacza także narzeczonego, kogoś kto coś organizuje, zarządza.

Sytuacja: przypływ lub odpływ gotówki, nagroda, prezent, wygrana, realizacja planów, działalności charytatywne, zadowolenie z oczekiwanych efektów, możliwa podróż, długie czekanie na coś.

Odwrócona:
nie chęć realizacji planów, rezygnacja, ktoś bierny, leniwy, pracoholik albo bezrobotny, pedant, oszukiwanie się, za duże wymagania

Uczucia: Stały i trwały związek, absolutnie nic mu nie zagraża. Nie ma mowy o zdradzie, jednak bardzo często takie związki z Rycerzem Denarów są nudne. Na pytanie co ktoś do nas czuje ta karta mówi, że myśli o nas poważnie ale narazie nie działa, zastanawia się - jednak jesteśmy jego potencjalną kandydatką na żonę/narzeczoną.

Praca: wszystko ok, dobry pracownik.
Odwrócona: trudności z utrzymaniem pracy, bezrobocie, opóźnienia w pracy

Zawody: sprzedawca, architekt, rolnik, księgowy, pracownik gospodarczy/rzemieślniczy, wszelkie prace fizyczne i urzędowe

Zdrowie: gardło i jego okolice np. krtań, kłopoty z układem trawiennym, lekoman

Miejsca: gdzieś gdzie jest zielono i jest dość duża przestrzeń np. lasy, góry, ogród itp.

Zdolności ezoteryczne: wszelka dywinacja, magia ziemi, drzew, kamieni.

PS: Rozpisałam się mniej, bo już czwarty raz piszę tego samego posta. -_-'
23-01-2013, 16:58
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB