Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 mieczy
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,123
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 85
Podziękowania: 879
Podziękowano 1394 razy w 691 postach
Post: #1
2 mieczy
Jako osoba: ktoś chłodny, niezdecydowany, niedojrzały, nie umie sam podjąć decyzji, zamknięty w sobie, fałszywy, może być tchórzliwy... nadmiernie ostrożny.

Jako sytuacja: To dylemat, często pomiędzy rozsądkiem a uczuciem. Bijemy się z myślami, nie wiemy co robić np. rozwieść się czy nie? Zmienić pracę czy zostać w tej w której jestem? Począć dziecko czy zostać bezdzietną? Wyjść za mąż za pieniądze czy z miłości? itp. itd. Często da decyzja jest bardzo ważna, przełomowa w naszym życiu i po dokonaniu wyboru nie ma już odwrotu, nie możemy spać dręcząc się którą drogą iść... Często ta gonitwa myśli jest chowana za maską spokoju, uśmiechu, jednak wewnątrz jest prawdziwy chaos i mieszane uczucia. To również zastój, kompletny brak ruchu - nie ma gdzie iść a raczej nie wiemy gdzie iść, nie widzimy przed sobą żadnej drogi tylko ślepy zaułek - czasem nie zwraca się na to uwagi i udaje że kłopot nie istnieje, czeka aż się ''sam załatwi'', możliwe też że ktoś nie podejmuje decyzji bo się zwyczajnie boi zmian, nie wie czy sobie poradzi, choć... może też być tak, że coś nam stoi na drodze i mamy zablokowany ruch... często odwleka się decyzję z nadzieją że coś się jeszcze zmieni, albo zwyczajnie robimy sobie nadzieje wiedząc że tak naprawdę nic z tego nie będzie... czyli nie chcemy dostrzec prawdy, okłamujemy siebie, wycofujemy się z zamierzonych sobie planów. Miecze mają żywioł powietrza to są też powiązane ze wszystkimi papierkowymi dokumentami tzn. testament, umowa itp. także ostra wymiana zdań czyli kłótnia a czasem i bójka.
Odwrócona: to samo tylko w gorszym aspekcie, także nie możliwość skoncentrowania się, lenistwo, olewanie konieczności podjęcia decyzji tzn. bezczynność

Uczucia: ktoś żyje razem ale tak naprawdę oddzielnie, dylemat, wątpliwości, separacja, zdrada, kłamstwa. Może też znaczyć że ktoś nie jest jeszcze gotowy na związek, trzeba dać mu czasu. W razie kłótni dwójka mieczy radzi iść na kompromis.

Praca: niepewne stanowisko, opóźnienia, problemy ze współpracownikami, trudności z dogadaniem się z klientami, strata kasy.

Zawody:
raczej wskazuje na szukanie pracy, albo na kogoś kto często zmienia prace.

Zdrowie: płuca, operacje/zabieg

Miejsca: poza domem ale gdzieś gdzie jest cicho np. park, także wszystkie ciemne miejsca (też poza domem).

Zdolności ezo: Ktoś to medytuje (lub powinien), posługuje się wahadełkiem, także wychodzenie z ciała.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
25-01-2013, 20:14
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB