Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozkład Partnerski
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Rozkład Partnerski
Mój ulubiony rozkład na związki. ^^' Jest bardzo dokładny i praktycznie nie zawodny, poza tym mam sentyment do niego - to był jeden z pierwszych rozkładów jakie zrobiłam. :D

1 - ogólna sytuacja w związku tzn. co się w nim dzieje? Jaka jest atmosfera pomiędzy partnerami.
2, 3 - co pokazują na zewnątrz, jaką mają postawę wobec siebie
4, 5 - czego od siebie wymagają i jak się zachowują względem siebie
6, 7 - powyżej było co pokazują na zewnątrz a tutaj mamy co czują naprawdę, co się dzieje w ich sercach, co do siebie czują. Powiem że trzeba tutaj bardzo ostrożnie interpretować bo... kobieta w sercu faceta (albo facet w sercu kobiety) może wskazywać na zdradę... ale równie dobrze to może być sygnifikator partnerki/partnera - więc tutaj trzeba się oprzeć jeszcze na pozostałych kartach np. jeśli w postawie partnerów mamy że koleś zachowuje się fair to raczej nie ma się czym przejmować, ewentualnie może go kusić.
8, 9 - okoliczności zewnętrzne, tzn. co (kto) wpływa z zewnątrz na ich związek
10, 11 -przyszłość związku, czyli co się z nimi stanie, czy będą razem czy nie? Da się uratować związek czy się rozwodzić? itp. itd.

Lewa kolumna dotyczy się pytającego/pytającą, druga jego/jej partnera/partnerkę. Jeżeli pytamy sami od siebie (co polecam bardziej) co lewa kolumna zawsze dotyczy się kobiety a prawa mężczyzny.

Obrazek pochodzi ze strony: http://sekrety-kart.blogspot.com/2011/07...erski.html
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
01-02-2013, 15:39
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Sea
~okulus
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
RE: Rozkład Partnerski
Bardzo dobry i przydatny rozkład.
17-03-2013, 23:05
Reply

Skocz do: