Pathworking i Ścieżka Lewej Ręki
Autor Wiadomość
Rak Offline
Neofita

Liczba postów: 4
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 2 postach
Podziękowano 0 razy w 2 postach
Pytanie  Pathworking i Ścieżka Lewej Ręki
Jesteś na starym, opuszczonym i zapomnianym cmentarzu, otacza cie tylko ciemność i smród stęchlizny oraz stare groby. Jest pełnia. Wchodzisz do dużej krypty na samym środku dość dużego cmentarzyska. Teraz smród czuć jeszcze bardziej.

[Obrazek: pathworking1303x174.png]

Nagle twoją uwagę przyciąga wielki kamienny grób w centrum krypty. Czujesz jakby grób sam chciał żebyś go otworzył po tych wszystkic latach. Na pokrywie znajduje się wcześniej przez ciebie wybrane imię servitora. Podejdź i zsuń kamienną pokrywe. W grobie leży szkielet, wokół pełno prochu i robactwa. Krypta się zamknęła. Robactwo (gromadząca się martwa energia) zaczyna po części pokrywać szkielet z resztkami przegniłej skóry. Za grobem znajdziesz ołtarz a na nim kielich i sztylet.

[Obrazek: pathworking2303x228.png]

Podetnij sobie nadgarstek tak by napełnić kielich krwią. Podejdź znowu do grobu i wlej krew do ust zwłok. Teraz zacznij uprawiać seks ze zwłokami jednocześnie pobudzając się seksualnie na planie fizycznym (Jeśli jest to dla ciebie zbyt odrażające, możesz zamiast stosunku, masturbować się nad zwłokami). Robactwo porusza się coraz szybciej. Produkujesz coraz więcej energii seksualnej. Podczas orgazmu cała wyprodukowana przez ciebie energia seksualna zostaje wystrzelona wraz z fluidami seksualnymi i wchłonięta przez zwłoki (Jeśli wybrałeś dla swojego servitora odpowiednik na planie fizycznym, miej go przy sobie przez całą operację. Po orgazmie natrzyj go swoimi fluidami seksualnymi). Zwłoki nagle ożywają i wstają. Są teraz na twoje rozkazy. Nadaj mu teraz imię jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej (Imię na pokrywie grobowej) oraz daj mu zadanie do wykonania bądź wytłumacz co i jak ma robić. Krypta na nowo się otwiera. Po zakończeniu opuść kryptę oraz cmentarz. Oczyść świątynie. Powinieneś go regularnie karmić, nasmarowywując go swymi fluidami seksualnymi.

Źródło: http://www.okulta.pl/sciezka-lewej-reki/...athworking

Nie wiem czy ktokolwiek z was o tym słyszał, ale ja natknąłem się na to przypadkowo, poszukując informacji na temat Ścieżki Lewej Ręki. Za dużo nie znalazłem, aczkolwiek natknąłem się na to.. pomyślałem że może was to zaciekawić. Słyszeliście może o czymś takim, i co to w ogóle jest? Jeśli możecie chciałbym też się czegoś dowiedzieć o ścieżce. Naprawdę nie mam pojęcia, co właściwie znalazłem, ale wydaję się być przynajmniej interesujące. Wydaję mi się, że bardziej mogę wam zaufać, aniżeli ludziom na innych forach. Co to w ogóle jest ten Pathworking, czy Pathwork.
Znalazłem jeszcze to:
http://nimai.wordpress.com/2008/05/28/pa...po-polsku/
Jeśli chodzi o ścieżkę, wiem mniej więcej trochę teorii, jak i to co znajduję się na okulta.pl. Jeśli słyszeliście o Pathworkingu, lub Ścieżce. Napiszcie.
[Obrazek: bannercj.png]
22-02-2013, 13:39
Znajdź Posty Reply
konidziu Offline
Wredny skórwiel

Liczba postów: 322
Podziękowania: 11
Podziękowano 35 razy w 42 postach
RE: Pathworking i Ścieżka Lewej Ręki
Ta część z Okulta, to akurat jest fikcja literacka ktoś sobie takową powieść wymyślił i wrzucił dalej ta druga wrzutka, to już coś konkretniejszego dalej droga lewej ręki to, inaczej satanistyczny nurt myślowo okultystyczny, jak i ogół czarnej magi, że tak to ujmę dalej dobrą pozycją jest Biblia szatana La'veya i książki o czarnej magi ogólnie, bo jeżeli byś, po prostu szukał po necie pod nazwą droga, czy ścieżka lewej ręki, to byś znalazł eseje filozoficzne opisujące owy prąd myślowo okultystyczny ewentualnie jakiś opowiadania fantasy w klimatach gotyckich.
22-02-2013, 13:48
Znajdź Posty Reply
Oth Offline
Pierwszy wśród równych

Liczba postów: 481
Reputacja: 37
Podziękowania: 24
Podziękowano 61 razy w 87 postach
Pathworking jest to przenoszenie świadomości za pomocą wizualizacji. Od zwyczajnego bujania w obłokach różni się tym, że uczestnik wczuwa się w otoczenie, tym samym tworząc tam swojego sobowtóra. Metoda wyżej nie jest fikcją, tylko została niewłaściwie zrozumiana. To wszystko co tam pisze jest tylko Twoją wizualizacją. Autor tekstu dokładnie opisuje wrażenia, które masz sobie wizualizować. W bardzo klimatyczny sposób tworzysz w ten sposób servitora. Uważam tę technikę za bardzo skuteczną i jak ktoś lubi zwłoki to polecam. Jeśli ruchanie zwłok Cię nie kręci to zawsze możesz przyciąć lekko ten pathworking. Po napełnieniu kielicha krwią (w wyobraźni oczywiście) wlej ją trupowi do japy i niech wtedy wstanie. Powiedz: "Powstań ____ (imię servitora)!" Gdy to zrobi powiedz: "A teraz ruszaj! Idź i *zrób to i to* (cel).

LHP zaś niekoniecznie jest powiązane z satanizmem, jednakże może sprawiać takie pozory ze względu na podobne metody. Nie znajdziesz na ten temat raczej wiele w polskim internecie, radziłbym poszukać książek w języku angielskim. Znaleźć je możesz chyba na www.sacred-magick.com jednakże w tej chwili strona coś szwankuje.
22-02-2013, 14:37
Znajdź Posty Reply
konidziu Offline
Wredny skórwiel

Liczba postów: 322
Podziękowania: 11
Oth Droga lewej ręki jest to po prostu, inaczej nazwane nawiązanie do dobra i zła droga lewej ręki, to ta rzekomo zła, a prawej ręki to ta dobra, inaczej można, to określić jako czarna i biała magia.
22-02-2013, 14:40
Znajdź Posty Reply
Oth Offline
Pierwszy wśród równych

Twoje rozumowanie sugeruje, że osoba z lewej ścieżki tylko krzywdzi, a to jest bzdurą. RHP kieruje się dążeniem do oświecenia poprzez kontakt z bóstwami i istotami wyższymi. Adept LHP dąży zaś do stania się Bogiem, bo wg tej ścieżki każdy ma w sobie boską część i musi ją rozwijać, czy jakoś tak. W każdym razie LHP nie jest złe, tylko niekoniecznie dobre. Faktycznie obie te ścieżki dążą do tego samego, ale jak sama nazwa wskazuje - innymi drogami.
22-02-2013, 14:52
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 4,766
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 188 razy w 330 postach
Krew to afrodyzjak dla bytów, to wszystko jest robione na cmentarzu gdzie masz od chuja bytów... Uprawienie seksu ze zwłokami/masturbowanie się nad nimi... jak dusza nie odeszła to się na maxa wkurwi i może adepta zaatakować...

Coś tam jeszcze było ale czytałam po łebkach i nie pamiętam dokładnie. xD
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
23-02-2013, 00:35
Znajdź Posty Reply
Oth Offline
Pierwszy wśród równych

No patrz. Nie przeczytałaś chyba co napisałem w pierwszym poście. To wszystko dzieje się w głowie. Nie jest to fizyczne wykonanie. O tym była mowa na początku - pathworking - kierowana wizualizacja. Ty tylko siedzisz na dupie i sobie wyobrażasz, że: Łazisz po cmentarzu, gdzie czuć zapach gnicia, wchodzisz do jakiejś krypty, odszukujesz grób, w którym leży podstawa tworzenia Twojego servitora, o czym świadczy jego imię na płycie. Robaki oblegają całego trupa - tworzysz w ten sposób jego strukturę energetyczną. Następnie dodajesz do tego swoją krew - swoją energię, jako "akt twórczy". W ten sposób stajesz się panem stworzonej przez siebie istoty. To wszystko tylko wyobraźnia. Takie historyjki są tworzone po to, by łatwiej kontrolować energię. Jedni wizualizują sobie zbierające się światło, a inni robaki i krew. Teraz już rozumiesz, że ta metoda nie jest w żaden sposób niebezpieczna?
23-02-2013, 00:48
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 4,766
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Owszem jest... Weź kilku zielonych chłopków każ im to przeczytać i zapytaj się jakby to wykonali... xD Mogę się z Tobą założyć że ten kto będzie w stanie (nie będzie się brzydził, bał itp.) to zrobi to FIZYCZNIE... Napaleńcom nie chce się czytać komentarzy... na ogół TYLKO temat...

A tak na marginesie... to wizualizacja ma dość sporą moc, wizualizując możesz przenieść jedno ze swoich części/ciał właśnie do tego miejsca itp. świat astralny powstaje między innymi poprzez wizualizację...
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
23-02-2013, 10:01
Znajdź Posty Reply
Oth Offline
Pierwszy wśród równych

Ale Wy w złym i pełnym niedorozwojów świecie żyjecie. Myślę, że nie ma takiego kretyna, który wykonałby coś takiego w celu stworzenia sevitora, nie wiedząc czym jest servitor. Poza tym, ludzie są leniwi. Bardziej spodoba im się opcja wyobrażania. Jebnijcie banner na środku posta, że jest to wizualizacja, albo część mojego pierwszego posta tam przeklejcie, czy co chcecie. Jeśli jakiś niedorozwój weźmie to serio mimo ostrzeżenia, to będzie lepiej jak zdechnie.
23-02-2013, 18:01
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB