Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oczyszczanie ogólne i miejscowe
Autor Wiadomość
Ardoris Offline
Użytkownik

Liczba postów: 22
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 7
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Oczyszczanie ogólne i miejscowe
Nie widzę na forum za dużo o technikach oczyszczających, dlatego też postanowiłem coś dodać z punktu widzenie uzdrowiciela pranicznego.

W uzdrawianiu pranicznym mówi się o tak zwanym wymiataniu,a także o czesaniu aury. Wymiatanie wykonuje się z złączonymi palcami u dłoni w kształt miseczki, natomiast czesanie z rozstawionymi palcami. Na wstępie jeszcze warto napisać, że w uzdrawianiu pranicznym ludzka aura składa się jakby z 3 części, aury wewnętrznej, promieni zdrowie i aury zewnętrznej. Wymiatanie ma na celu wydobywanie chorobowej energii z ciała( zwłaszcza aury wewnętrznej ), natomiast czesanie prostuje pokrzywione promyki zdrowia, co przyśpiesza przekazy energii,zapobiega wyciekom energii i przyśpiesza naturalną zdolność organizmu do samoleczenia.

Oczyszczanie ogólne będzie miało na celu oczyścić całe ciało z toksycznej, chorobowej energii oraz spowoduje równomierniejsze rozmieszczenie energii w naszym organizmie. Oczyszczanie to polega na przesuwaniu rąk ( najpierw cały cykl tzn. wymiatamy całe ciało z ułożeniem dłoni na wymiatanie, a następnie ponownie całe ciało z ułożeniem dłoni na czesanie )od głowy ( a dokładniej około 15 cm nad nią ) do stóp,a następnie strzepywaniu rąk do pojemnika na negatywna energie np. wiaderko z słoną wodą. Wygląda to tak jakbyśmy ściągali rękami brud z aury. Ruchy te wykonujemy wokół całego ciała. Strzepywanie rąk należy zrobić za każdym razem jak zjedziemy z głowy aż do stóp. Oczyszczanie to przeprowadzamy aż odczujemy że aura zrobiła się lżejsza i jakby bardziej " przewiewna", lub jeżeli mamy umiejętność widzenia energii to aż usuniemy z grubsza całą negatywną energie. Czasami osoba na której wykonujemy to oczyszczanie może poczuć się senna,co jest spowodowane skierowaniem energii w dolne części ciała. W takim przypadku jeżeli już mamy pewność, że oczyściliśmy aurę możemy zrobić wymiatanie do góry, co powinno przywrócić równowagę. Na koniec dodam, że oprócz samych czynności jest ważna także wola i intencja uzdrowiciela, należy ciągle myśleć o tym, że chcemy pomóc danej osobie - możemy nawet afirmować w tym celu podczas oczyszczania.

Oczyszczanie miejscowe nie różni się zbyt wiele od oczyszczania ogólnego. Przy oczyszczaniu miejscowym można odpuścić sobie czesanie i skupić się bardziej na wymiataniu, dopiero po oczyszczaniu miejscowym należy wyczesać całą aurę danej osoby. Wymiatając w jednym miejscu możemy to robić nie tylko w pionie ale także w poziomie ,w skos itp. oraz nie musimy strzepywać rąk za każdym razem - wystarczy co 3-5 ruch. Ważne by nie zapominać o strzepywaniu rąk do pojemnika na chorobową energie, w innym wypadku energia może szybko wrócić i nadal szkodzić.

Oczyszczanie miejscowe spokojnie możemy wykonać na sobie w miejscach które sięgamy fizycznymi rękami, ale i na inne miejsca jak i na całościowe oczyszczanie jest sposób. Wystarczy, że wizualizujemy siebie przed sobą i będziemy działać na wizualizację tak jak wcześniej opisywałem, wiedząc ze to my. Gorąco polecam te praktyki. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2013, 23:09 {2} przez Olimpia.)
22-02-2013, 20:36
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB