Rytuał Grobu
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,768
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 193 razy w 334 postach
Podziękowano 193 razy w 334 postach
Post: #1
Rytuał Grobu
Jest to rodzaj mszy do Tanatosa, celem tego rytuału jest inwokacja aspektu śmierci/entropii, znanego jako bóg Tanatos. Ta entropiczna siła zostanie następnie wykorzystana, aby stworzyć i uaktywnić "sigiltora" (rodzaj skrzyżowania sigila z serwitorem, co zostanie wyjaśnione później) w celu wprowadzenia entropii w wybrany przez maga system/ sytuację. W czasie tej mszy godformę wzywają wszyscy uczestnicy, nie tylko jeden z nich.
Wyrażenie intencji:
"Jest naszą Wolą inwokować Tanatosa w ten saturniński olej."
Teraz każdy z uczestników wykopie dla siebie grób. Będzie on raczej symboliczny niż rzeczywisty, więc nie ma sensu kopać półtorametrowych dołów.
Uczestnicy kładą się w swoich grobach na plecach, z rękami skrzyżowanymi na piersiach tak w pozycji umarłego.
Podczas inwokacji wszyscy wizualizują przybywającą godformę Tanatosa; każdy z uczestników może wyobrażać go sobie tak, jak mu pasuje; każdy z nas ma swoją własną śmierć.
Inwokacja (rozpoczynana przez prowadzącego. Uśmiech
W tę noc bramy są otwarte dla siły śmierci.

Tanatos Zaprzestanie
Tanatos Entropia
Tanatos Koniec
Tanatos Kosa
Tanatos Śmierć
Tanatos Gnicie
Tanatos Czerń
Tanatos Saturn
Tanatos Czaszka
Tanatos Karawan
Tanatos Pogrzeb
Tanatos Zastój
Tanatos Trumna
Tanatos Inercja
Tanatos Wieczny sen
Tanatos ...

Wciąż leżąc, uczestnicy przyjmują postawę śmierci, przykrywając dłońmi oczy, zakrywając nos, usta i uszy.
Gdy zostanie osiągnięta gnoza, należy utrzymać to uczucie nawet, kiedy weźmie się oddech i podniesie do pozycji siedzącej, koncentrując się na umieszczonym pośrodku oleju. Bez odpędzenie, niezwłocznie przystępujemy do rytuału stworzenia sigiltore. Sigiltor ma pewną zdolność czucia, lecz jego siła życiowa zgaśnie w momencie wykonania zadania. Bazą, na której zostanie zbudowany, będzie kawałek papieru, na którym mag narysuje sigila wedle swojego wyboru. Cel sigiltora powinien mieć entropiczną naturę, a sigil powinien reprezentować sytuację lub system, w który chcemy poprzez serwitora wprowadzić entropię. Innymi słowy, użyjemy go przeciwko czemuś, czego upadek chcemy spowodować lub w czym chcemy wytworzyć chaos.
Wyrażenie intencji:
Jest naszą Wolą stworzyć i wysłać sigiltora entropii.
Każdy uczestnik narysuje własnego sigila na dostarczonym kawałku papieru. Zdanie, z którego on powstanie, powinno być ułożone wedle wzoru "Życzę sobie wprowadzić entropię do ..... (sytuacja)"
Pergamin jest namaszczany olejem Saturna, jak też i jakąkolwiek cieczą pochodzącą z ciała, jeśli uczestnik sobie tego życzy.
Trzymając pergamin za głową, zwizualizuj sigiltora jako szklaną kulę zawierającą wielką ilość entropicznej mocy, i TYLKO jej. Na powierzchni kuli zwizualizuj sigila napisanego na pergaminie.
Po wejściu w gnozę, pozwól, aby energia popłynęła poprzez twoje ręce do sigiltora, który powinien unosić się lekko nad głową. Gdy nadejdzie właściwy moment, uwolnij sigiltora, pozwalając mu odlecieć bez kontrolowania jego drogi. W chwili uwolnienia sigiltora zwizualizuj szklaną kulę wlatującą do wymienionej sytuacji i tłukącą się, uwalniając moc entropii.
Odegnaj śmiechem.

Źródło: nieznane
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
04-03-2013, 15:48
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB