Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 buław
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,731
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 315
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Post: #1
5 buław
Konflikt ale nie koniecznie zewnętrzny, może być wewnętrzny - to taki stan kiedy bijemy się sami ze sobą np. wiemy co jest dla nas złe ale nie możemy tego zostawić bo to kochamy czyli walka pomiędzy np. rozumem a sercem, nie wiemy co robić i ciągle się zastanawiamy, zmieniami zdanie itp. Jeśli chodzi o konflikt zewnętrzny to może być to rywalizacja - choć nie koniecznie negatywna, może to być umówiona rywalizacja z drugą osobą w celu sprawdzenia swoich zdolności, wytrwałości, odwagi itp.
Konflikt zewnętrzny to też kłótnie, bójki, spory, nieporozumienia, może też być obrona swoich racji, argumentów, poglądów, religii... tzn. walka słowna nie koniecznie fizyczna.
5 Buław to bardzo szybka, ruchliwa energia czyli oznacza też działanie, aktywność, wysiłki fizyczne, podróże (ale raczej krótkie), i szybkość - między innymi w reakcji i w rozwoju zdarzeń.
Mówi też o sile woli, uporze, egzaminach i próbach - nie tylko tych fizycznych, tiumf, zwycięstwo, pokonanie trudności, gwałtowne i szybkie zmiany - czesto nie zapowiedziane, realizacja planów i dochodzenie do celu, możliwe umiejętności manipulacyjne które się wykorzystuje.
Odwrócona: to oszustwa, kłamstwa, agresja, brutalność, bójki, rywalizacja bez skrupółów o wygraną za wszelką cenę, nie szanowanie prawa, ciągle awantury, ktoś kto walczy z życiem i ludźmi.

Uczucia: związek w którym partnerzy nie potrafią ani żyć ze sobą ani bez siebie... to najprawdopodobniej dwa bardzo silne charaktery, które nie są zbyt skłonne do kompromisu, ciągle się kłócą, ciągle są jakieś nieporozumienia ale tak czy siak kończą je w... łóżku, to związek który niszczy obie strony ale życie osobno ich zabija.
Może też znaczyć że po prostu nastąpił taki etap w związku że są kłótnie, jest kryzys, są fochy... ale to raczej przejdzie, zależy jeszcze od kart sąsiędnich. W pytaniu o uczucia może znaczyć wielkie porządanie, ktoś będzie walczyć o osobę którą kocha, będzie rywalizować z innymi adoratorami, robić wszystko aby zdobyć serce tego ''księcia'' bądź ''księżniczki''. Uśmiech Ta karta też wskazuje na zazdrość. W pytaniu o seks karta mówi o masturbacjach, seksie grupowym, bądź bardzo ognistym, namiętnim albo takim gdzie jest przemoc za zgodą i przyjemnością obu partnerów, może też znaczyć wolny seks bez zobowiązań.
Odwrócona: może mówić o brutalności w związku, agresji, kłamstwach, zbyt wielkim porządaniu które może doprowadzić do gwałtu, także o dominacji jednego z partnerów w związku. W pytaniu o seks ta karta powie o gwałtach, kłopotach w sferze seksu.

Praca: będzie trzeba o coś zawalczyć, mówi o wyzwaniach, może zwiastować dobrą wiadomość albo wyjazd w delegację.

Zawody: gdzieś w podróży, handlowiec, sportowiec itp.

Zdrowie: alkoholizm, poparzenia, gorączka, układ krwionośny, stan zapalny, coś z żyłami/tętnic, zatrucie jakimiś chemikaliami

Miejsca: coś związanego ze sportem, gdzieś gdzie się jest w centrum uwagi czy walczy, rywalizuje się, buntuje się

Zdolności ezo: przede wszystkim energia, uzdrawianie, Magia Ognia, Magia Bojowa, inwokacje bytów
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
04-03-2013, 21:18
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB