Technika między wymiarowa
Autor Wiadomość
Tokagemaru Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 76
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 5
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 10 postach
Podziękowano 2 razy w 10 postach
Post: #1
Technika między wymiarowa
Pewnie wiele z was widząc temat strasznie się zniechęciło albo zaczęło śmiać ale temat jest poważny a technika bardzo zaawansowana, łącząca kilka działów wymagająca ogromnych pokładów energii i idealnego kontrolowania jej. Więc najpierw opisze jak to wygląda.

Nasz własny pokój
Czym jest nasz wymiar? Wyobraźcie sobie cały blok mieszkalny, tym blokiem jest nasz wymiar pełen różnych światów np. Fizyczny czy mentalny. W bloku jest kilka domów czyli światy, Nas interesuje tylko Jeden dom "Astralny". W nim są rożne pokoje czyli podwymiary ukryte lub nie koniecznie.

Materiały budowlane
Teraz zajmę się opisem jak zebrać "materiały budowlane". Składniki są różne zależnie od tego w jakim "Domie" to budujemy. Można stworzyć fizyczny podwymiar lecz by to zrobić musimy nauczyć się manipulować "Boską cząstką", co może zająć kilka tysięcy lat. Łatwiej zrobić pokój w astralu gdyż musimy mieć TYLKO ogromne pokłady energii. Ok powiedzmy załatwimy se Jakieś ogromne źródło energii które automatycznie przemienia ją i przerzuca do naszego pokoju np. Survitor.
Typ energii jest bardzo ważny dla "umeblowania" Jeśli chcemy mieć w naszym podwymiarze wodę to potrzeba energii wody itp. Dla tego najlepiej zrobić kilka serwitorów, i raz na jakiś czas je resetować/ zamieniać by się nie zbuntowały.

Budowa
Jak zacząć Budowę? najpierw musimy stworzyć "przejście" by do tego pokoju można się dostać, przejściem może być np. Portal w astralu, technika, nasz umysł itp. Dalej po przejściu przez drzwi mamy nieskończoną pustkę my musimy do niej wlać energię i urzeźbić coś z niej (najlepiej zacząć od wlewania energii ziemi by stworzyć z niej podstawę), dalej gdy nasz podwymiar znajduje ma kształt warto by otoczyć by je jakąś barierą by energia się nie ulatniała i zachowywała stały kształt. Dalej jak już mówiłem możemy rzeźbić z różnych energii np. jeziorko z energii wody itp. Tym więcej energii tym lepszy wygląd wymiaru.

Możliwości
W takim wymiarze jesteśmy czymś na wzór boga i to my decydujemy o rozmiarze, kształcie, wyglądzie itp. jedynym ogranicznikiem jest "Czy starczy mi energii?". W tym wymiarze mogą przebywać różne nam służące byty.

Po co mi to?
Powody dla których to stworzysz są różne, wymiar może być twoim prywatnym więzieniem gdzie więzisz wrogie istoty, kurortem gdzie odpoczywasz czy nawet zbrojownią na astralne bronie i inne rupiecie.

Mam nadzieje że się wam przyda, ja osobiście używam tej techniki i jedyną wadą jest częsty niedobór energii. Jeśli waszym źródłem energii jest Survitor pamiętajcie o regularnym wymienianiu sługusów by się nie zbuntowali.

Opis techniki napisany przeze mnie i skopiowany z starego forum na nowe. To nie plagiat. Oto link do oryginału:
http://www.witchcraft.pun.pl/viewtopic.php?id=1653
18-09-2012, 17:46
Znajdź Posty Reply
Tokagemaru Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 76
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 5
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 10 postach
Post: #2
RE: Technika między wymiarowa
1 jak już pisałem może się tam dostać KAŻDY jeśli zna "wejście", Jeśli wejściem jest twój umysł to empata wchodząc do niego może się dostać do wymiaru twego, Jeśli portal to zwykłe drzwi w astralu to wystarczy przez nie przejść, jeśli jest to technika to trzeba się jej nauczyć. I jeszcze jedno tak może to zniszczyć.

2 w świecie tym mamy pełną świadomość jak w astralu, i możemy wchodzić i wychodzić kiedy chcemy.

3 Tak, może ktoś tam nas zamknąć jeśli zniszczy przejście, dla przykładu jeśli przejściem jest zaklęcie to nie można nas tam zamknąć. A jak zostaniemy zamknięci to wystarczy stworzyć nowe wejście od zewnątrz.

4 Jak napisałem człowiek sam w sobie ma za mało energii by stworzyć wymiar, po wyczerpaniu energii najwyżej będziemy osłabieni. Zaś jeśli mamy za mało energii na wymiar to on po prostu się rozwieje...

5 Tak sama wizualizacja może nam coś dać, lecz nie będzie to nasz "wymiar" lecz tylko jego wygląd który widzisz tylko ty i nie możesz się do niego dostać. Wszystko co w astralu sobie zwizjualizujesz musi zostać napełnione energią bo inaczej będzie to tylko myślokształt czyli rzecz nie istniejąca lecz możliwa do zaobserwowania w astralu.

6 jak nie umiesz wchodzić do astrala to radził bym odłożyć tą technikę na później, jest bardzo ciężka i energio chłonna.
19-09-2012, 11:58
Znajdź Posty Reply
Avis Offline
Użytkownik

Liczba postów: 27
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
Podziękowania: 4
Podziękowano 17 razy w 17 postach
Podziękowano 17 razy w 17 postach
Post: #3
RE: Technika między wymiarowa
Co do pytania piątego, to nawiąże do tego, że "myśl jest energią", albo lepiej "wszystko jest energią". Tak więc, cokolwiek nie stworzysz w Astralu, choćby za pomocą wizualizacji, będzie z energii. Kłopot polegałby raczej na tym, że byłby tak bardzo niestabilny, ze rozpłynąłby się, zaraz po zaprzestaniu wizualizowania.
Przypomnę też, że właściwie wszystko możnaby nazwać myślokształtem, jako że cała forma astralu jest zależna od myśli. ( tych dominujących).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2012, 19:14 {2} przez Olimpia.)
19-09-2012, 17:24
Znajdź Posty Reply
Tokagemaru Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 76
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 5
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 10 postach
Post: #4
RE: Technika między wymiarowa
No mógłbym się kłócić, myśl czy wizualizacja często jest za słaba by zaistnieć w astralu lecz jako że w nią "wierzymy" ona jest widoczna jedynie dla nas. Energia stworzona podczas wizualizacji zostaje "w nas" przez co tylko my to widzimy mimo że tego nie ma. Myślokształt to obraz astralny stworzony w naszej głowie i widziany w astralu mimo że go nie ma.
19-09-2012, 17:41
Znajdź Posty Reply
Avis Offline
Użytkownik

Liczba postów: 27
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
Podziękowania: 4
Podziękowano 17 razy w 17 postach
Post: #5
RE: Technika między wymiarowa
Z tym, ze wizualizacja zostaje "w nas" mógłbym się sprzeczać. Myśl to także ukierunkowanie energii. Wizualizując, że ołówek przesuwa się w lewo, wysyłamy mu energię w tymże celu. tak samo wizualizując w astralu ołówek, tworzymy go z energii wysyłanej przez nas. (Z samego faktu wizualizacji)
Tak więc jest on też na zewnątrz. Tylko nie ma dostatecznej ilości energii, żeby zaistnieć samodzielnie, bez wizualizacji twórcy.
Astral wybrukowany jest takimi wizualizacjami. Tylko mocniejszymi. ( pomyśli o tym samym)
Podejrzewam, że są nawet i całe światy wytworzone tylko dzięki ludzkiej fantazji.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2012, 08:26 {2} przez Olimpia.)
20-09-2012, 08:24
Znajdź Posty Reply
Tokagemaru Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 76
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 5
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 10 postach
Post: #6
RE: Technika między wymiarowa
Nie wizualizacja to myśli ukształtowane nie w astralu a naszym umyśle, dopiero gdy zaczynamy nad czymś głęboko rozmyślać i długo energia się kumuluje i zostaje uwolniona w postaci np. tego ołówka. Lecz sam myślokształt to mała wręcz nie wykrywalna jednostka energii w naszym umyśle którą w świecie astralnym morze zobaczyć jedynie twórca.
20-09-2012, 13:52
Znajdź Posty Reply
Oth Offline
Pierwszy wśród równych

Liczba postów: 481
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 37
Podziękowania: 24
Podziękowano 61 razy w 87 postach
Podziękowano 61 razy w 87 postach
Post: #7
RE: Technika między wymiarowa
Cała ta technika przypomina wejście do swojego umysłu. W nas faktycznie jest taki korytarz, gdzie jest wiele pokoi. Przypomina on szpital, jak z horrorów. Pusto, kręto, blado, kiepskie światło. Jest tam jeden taki pokój, który może nam służyć do odprawiania rytuałów. Taka osobista świątynia każdego maga. Nie jest to jednak miejsce w astralu, gdyż jest ponad nim. By się dostać do tego pokoju, trzeba zanurzyć się w sobie. Dobre jest do tego wspominanie przyjemnych zdarzeń z dzieciństwa. Wyobrażaj sobie, wciel się w tę historię. Pozostań obserwatorem tych wspomnień. Następnie zacznij się wycofywać, aż całą tę wizję obejmie ramka. Wyglądać to będzie jak te ruchome obrazy w Harrym Potterze. Cofaj dalej, aż obraz będzie widniał na ścianie (lub w powietrzu). Jeśli wszystko pójdzie dobrze, znajdziesz się w jednym ze swoich pokoi. Rozejrzyj się, poszukaj drzwi i wyjdź na korytarz. Teraz musisz tylko przejść ten cały labirynt i trafić do swojego magicznego pokoju. Gdy już tam trafisz, poznasz klucz. Ten klucz, to cała droga do Twojego pokoju. Klucz jest wpisany w okrąg. On pozowli Ci w mgnieniu oka dostać się do swojego pokoju, bez zbędnych poszukiwań.
Dobrze by było przed tym się uziemić rytuałem środkowego filaru, by nie paść ofiarą wyobraźni.

Jednakże, nie trzeba wcale dużo energii, nie da się stworzyć tam świata fizycznego bądź astralnego, gdyż sam ten pokój wewnątrz już jest zbudowany z materii astralnej. Nie da się tam dostać bez klucza, a i do samego korytarza ciężko się dostać. Nie da się go zburzyć, zatracić w nim, nikt Cię tam też nie zamknie.

Tokagemaru, czymże jest "boska cząstka", jeśli nie energią? Pisze się "sobie", a nie "se". Nie ma survitorów, są servitory. Od "serve", co z ang. znaczy "służyć". Wroga bym do swojej głowy nie wpuszczał, ale najbardziej dobiłeś mnie "astralnymi broniami". Co to jest?! O_O
19-11-2012, 18:17
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB