Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żywiołowe potępieńce, czy jakoś tak
Autor Wiadomość
Tokagemaru Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 76
Reputacja: 5
Podziękowania: 0
Podziękowano 7 razy w 5 postach
Żywiołowe potępieńce, czy jakoś tak
Dziś przyszła kolej na dość nie typowy temat, mianowicie opisze dusze posiadające właściwości i zdolności żywiołów (nie są to duchy żywiołów ani żywiołaki) lecz nie znam ich oficjalnej nazwy.

Czym jest potępieniec żywiołowy?
Jest to ludzki duch który pośmiertnie połączył się z energią żywiołu i przejął jej właściwości, lecz nie jest to żywiołak ani duch żywiołu, gdyż duchy te były kiedyś ludźmi w przeciwieństwie do wyżej wymienionych. Duch taki charakteryzuje się szczególną cechą, a konkretniej miejscem zgonu.

Jak powstaje taki potępieniec?
Potępieńce żywiołowe powstają przez pośmiertną właściwość duszy. Dusza jest masą energetyczną przybierającą postać pojemnika w którym się znajduje. Po śmierci ciała, dusza musi odczekać chwilę zanim z ciała fizycznego przejdzie w ciało astralne i wtedy jest najbardziej podatna na wpływ energii z zewnątrz. Jeżeli martwe ciało jeszcze wypełnione duszą zostanie w miejscu wypełnionym energią żywiołu to przejmie jej właściwości. Co jeżeli w jednym miejscu jest więcej niż energii jednego żywiołu? Wtedy duch przybierze właściwości tej energii której jest więcej w otoczeniu.

Jakie są cechy takich duchów? Jak się zachowują?
Duchy te nie mają szczególnych różnic między zwykłym duchem. Wykonują czynności których nie wykonali za życia, pilnują kogoś z rodziny itp. itd. Można ich się pozbyć za pomocą egzorcyzmów, rytów o sile średnio zaawansowanej. Potępieńce żywiołowe zostawiają szczególne ślady takie jak np. potępieniec ognia zostawia wypalone ślady butów, potępieńce wody zostawiają plamy, potępieńce ziemi zostawiają piach/błoto, a potępieńce wiatru nie wiem co zostawiają.

Mam nadzieję, że wiecie już kim jest potępieniec żywiołowy i jeśli popełniłem błąd w nazwie proszę mnie poprawić

Opis techniki napisany przeze mnie i skopiowany z starego forum na nowe. To nie plagiat. Oto link do oryginału:
http://www.witchcraft.pun.pl/viewtopic.php?id=652
18-09-2012, 17:51
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB