Ocena wątku:
  • 1 głosów - 2 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Widma
Autor Wiadomość
Tokagemaru Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 76
Reputacja: 5
Podziękowania: 0
Podziękowano 5 razy w 3 postach
Widma
Na wstępie powiem że widmo często jest mylone z zmorom lecz to zupełnie inne byty.

Czym jest widmo?
Widmo to jeden z bytów pochodzących od ludzkiej duszy. Dusza człowieka który zginą gwałtowną śmierciom np. W wypadku samochodowym, na wojnie, podczas trzęsienia ziemi przygnieciony kamieniem itp.

Czym cechuje się widmo?
Widmo po śmierdnie jest ciągle związane z miejscem zgony i przyciąga "śmiertelników" za pomocą wywoływania wizji, dźwięków itp. Samo widmo nie jest groźne, więc dla czego lepiej je unikać? Ponieważ najczęściej dusza ta przyciąga do miejsc nadal niebezpiecznych.

Jak obronić się przeciwko widmom?
Każdy spiryta wie że takie duchy nie łatwo odpędzić, trzeba usunąć rzecz z którą widmo jest powiązane lub wyjaśnić sprawę zgony jeśli właściciel duszy został za życia zamordowany. Rzeczom taką może być najczęściej ciało ducha, lub po prostu rzecz przez którą widmo umarło za życia.

Mam nadzieje że co nieco wyjaśniłem na temat widmo i obronny przed nimi, za błędy lub niezgodności przepraszam.

Opis techniki napisany przeze mnie i skopiowany z starego forum na nowe. To nie plagiat. Oto link do oryginału:
http://www.witchcraft.pun.pl/viewtopic.php?id=1051
09-18-2012, 17:52
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB