Cienie
Autor Wiadomość
Tokagemaru Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 76
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 5
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 10 postach
Podziękowano 2 razy w 10 postach
Post: #1
Cienie
Czym jest cień?
Wyjdźcie na dwór lub popatrzcie na cień, co czujecie? Odczucie powinno być większe lub mniejsze, lecz to energia. W świecie astralnym nie ma cieni jest to świat z energii. W takim razie dlaczego cieni nie ma w astralu skoro mają energie? Są lecz nie w znanej dla nas postaci lecz są to istoty astralne. Zapomniany duch, bardzo stary i potężny, nie chcący oświecanie lub zapominający powodu bycia w astralu, nie chcący życia w zaświatach ulega wielkiej przemianie duchowej. opuszcza świat w którym przebywa i znajduje nowy sens bycia.

Gdzie można je znaleźć?
Cień po przejściu przemiany opuszcza świat dołączając do innych bytuje w wymiarze mało znanym. Cienie zamieszkują Pustkę/ Otchłań/ Eter. Tam rozwijają swe zdolności i bytują rozwijają się duchowo jako nowy byt. Duchy "cienie" wymieniają się wiedzą i porozumiewają się z innymi bytami własną mową nazywaną przeze mnie "szeptem".

Zdolności
Zdolności cieni są ogromne lecz bliżej nieokreślone, mogą przybierać różne postacie używać różnych mocy i nigdy nie wiadomo kiedy mamy z nimi do czynienia.

Występowanie
Cienie na ogół zamieszkują Eter świat składający się jedynie z przestrzeni, nie ma w nim oprócz bytów przystosowanych do życia tam. W pustce czas, ciało i inne ważne elementy światów nie istnieją, jest tam tylko przestrzeń. Człowiek przebywając w pustce szybko ulega zatraceniu i nigdy z niego nie wraca, zamienia się w cień. Cienie występują również na innych płaszczyznach lecz przybierają różne postacie, zaś swoją oryginalną "ubierają" jedynie w otchłani.

Hierarchia
Hierarchia Cieni nie jest rozbudowana lecz rzadko się zdarza że na ich czele staje inny cień. Zdarza się to w ekstremalnych warunkach i łącznie cienie mieli tylko dwóch panów. Lord cieni jest najpotężniejszym z nich i stanowi władzę w najtrudniejszych dla cieni warunkach.

cienie to silne i potężne istoty, rzadko kiedy utrzymują kontakt z ludźmi. Podczas wykonywania rytuałów radze nie ściągać ich uwagi, rzadko kiedy kontakt z nimi jest bezpieczny. Cienie mimo pozorom są nastawione neutralnie do wszelakich bytów lecz nie lubią być przyzywane.

Opis techniki napisany przeze mnie i skopiowany z starego forum na nowe. To nie plagiat. Oto link do oryginału:
http://www.witchcraft.pun.pl/viewtopic.php?id=1660
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2013, 19:06 {2} przez Olimpia.)
18-09-2012, 17:58
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB