Ocena wątku:
  • 5 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rytuał miłosny
Autor Wiadomość
Avi Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 151
Reputacja: 24
Podziękowania: 75
Podziękowano 167 razy w 66 postach
RE: Rytuał miłosny
Pisarka, możesz powiedzieć jaki to był rytuał? Opowiedzieć o nim w skrócie? I o tym jak wygląda kokon archanielski? To może być to cenna wskazówką dla innych, jak nie zaprosić do siebie bytów. Magician, mi nie kazano odprawiać MRP. Przed rytem, wykonane było tylko raz zaklęcie ochronne i nie ja je robiłam. Więc jak to w końcu jest? I czy każde zaklęcie wiąże się z ryzykiem ściągnięcia na siebie kłopotów?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2015, 11:33 {2} przez Ashes_Hexe.)
01-12-2015, 04:30
Znajdź Posty Reply
Sea Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 267
Reputacja: 7
Podziękowania: 798
Podziękowano 130 razy w 73 postach
Tęcza  RE: Rytuał miłosny
Dziękuję za odpowiedź Tobie Magician , niech wielka moc będzie z Tobą.

Avi pytasz o rytuał ochronny. Ten, który znam ja traktuję bardziej jak modlitwę, którą dobrze odmówić przed jakimikolwiek działaniami magicznymi. Oczywiście podaję treść. Ja to po prostu mówię, nie zapalam żadnych świec więc to chyba bardziej pobożne życzenie w moim wypadku, niż rytuał. Wierzę, że działa - a to chyba połowa sukcesu w magii. Masz to czuć, nie wypowiadać, żeby odbębnić i mieć z głowy.

'' Przede mną Rafał, za mną Gabriel, po mojej prawej Michał, a po lewej Uriel, otacza mnie i ochrania boskie światło, teraz i na wieki.
Przede mną Rafał, za mną Gabriel, po mojej prawej Michał, a po mojej lewej Uriel, nade mną Jofiel, pode mną Zadkiel a pośrodku Chamuel, jestem bezpieczna w boskim świetle."

Załączone pliki Miniatury

Gdy czegoś bardzo pragniesz, to nawet drut kolczasty zdaje się mówić; podejdź bliżej.
01-12-2015, 19:00
Znajdź Posty Reply
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 736
Reputacja: 26
Podziękowania: 292
Podziękowano 149 razy w 91 postach
(01-12-2015, 19:00)pisarka777 napisał(a): Dziękuję za odpowiedź Tobie Magician , niech wielka moc będzie z Tobą.

Avi pytasz o rytuał ochronny. Ten, który znam ja traktuję bardziej jak modlitwę, którą dobrze odmówić przed jakimikolwiek działaniami magicznymi. Oczywiście podaję treść. Ja to po prostu mówię, nie zapalam żadnych świec więc to chyba bardziej pobożne życzenie w moim wypadku, niż rytuał. Wierzę, że działa - a to chyba połowa sukcesu w magii. Masz to czuć, nie wypowiadać, żeby odbębnić i mieć z głowy.

'' Przede mną Rafał, za mną Gabriel, po mojej prawej Michał, a po lewej Uriel, otacza mnie i ochrania boskie światło, teraz i na wieki.
Przede mną Rafał, za mną Gabriel, po mojej prawej Michał, a po mojej lewej Uriel, nade mną Jofiel, pode mną Zadkiel a pośrodku Chamuel, jestem bezpieczna w boskim świetle."
Ten "Anielski Kokon" to rozbudowana ewokacja archaniołów, tu nie masz zapalać żadnych świec. Wejdź w dział magia Ceremonialna i poszukaj MROP.
Avi względem tych "kłopotów" to każde może się wiązać jak nie wiesz co robisz (tak samo możesz się poparzyć przy rozpalaniu ogniska, ale czy to znaczy ze przy każdym ognisku musisz się sparzyć żeby coś nad nim upiec?). Kiedy interesujesz się magia, odprawiasz ryty i tym podobne, to byty zaczynają się tobą interesować (jesteśmy dla nich... ciekawsi). Te niebezpieczne i pasożyty (na przykład larwy astralne) określa się mianem dziczy astralnej, żeby mieć od nich spokój mamy kręgi, osłony i ryty ochronne.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2015, 23:18 {2} przez Animal.)
01-12-2015, 21:43
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Sea
Disneyowa Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 84
Reputacja: 1
Podziękowania: 1
Podziękowano 28 razy w 16 postach
Cytat:11.Rozcinamy sobie jeden z palców u ręki mocy w znak krzyża lub pentagramu.

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi w tym zdaniu? Ręka mocy, to prawa czy lewa? I mamy sobie wyciąć tym nożem, żyletką ten znak na palcu? Czy tylko zrobić takie "liche" ciecie przy skaleczeniu się?
[Obrazek: dE0Mu58.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-20-2015, 23:17 {2} przez Animal.)
03-02-2015, 23:54
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 764
Reputacja: 63
Podziękowania: 134
Podziękowano 589 razy w 131 postach
Amorte,

(01-12-2015, 19:00)pisarka777 napisał(a): Dziękuję za odpowiedź Tobie Magician , niech wielka moc będzie z Tobą.

To jest element z MROPu:
http://www.czarymary.pl/LBR.html

Polecam zapoznać się i wykonywać cały rytuał a nie tylko jego elementy.

(03-02-2015, 23:54)Disneyowa napisał(a):
Cytat:11.Rozcinamy sobie jeden z palców u ręki mocy w znak krzyża lub pentagramu.

Moze mi ktoś wyjaśnić o co chodzi w tym zdaniu? Ręka mocy to prawa czy lewa? I mamy sobie wyciąć tym nożem, żyletką ten znak na palcu? czy tylko zrobic takie "liche" ciecie przy skaleczaniu się?
Odradzam wycinanie sobie żyletką pentagramu.
Lepiej jest upuścić odrobinę krwi i narysować krwią (albo krwią zmieszaną z czerwonym atramentem) pentagram na skórze dłoni.

Ręka mocy to taka fikuśna nazwa na twoją dominującą rękę. Np. jak jesteś praworęczna to jest to prawa ręka.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2015, 00:29 {2} przez Evander.)
03-03-2015, 00:27
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Sea
moria Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Podziękowania: 2
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Mam pytanie co do rytuału... Czy gromnica musi być poświęcona, czy to musi być nasza gromnica, czy może być nowo zakupiona?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-20-2015, 22:52 {2} przez Animal.)
03-20-2015, 22:47
Znajdź Posty Reply
Unebris Offline
Zbanowani

Liczba postów: 0
Podziękowania: 221
Podziękowano 942 razy w 379 postach
...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-20-2015, 22:55 {2} przez Unebris.)
03-20-2015, 22:55
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: moria , Sea
moria Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Podziękowania: 2
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Unebris, bardzo dziękuję za odpowiedź Uśmiech
03-21-2015, 21:05
Znajdź Posty Reply
blafouri Offline
Użytkownik

Liczba postów: 14
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Witam!

Wykonałam rytuał nr.2 w piątek (17.07.2015r) przyznam szczerze, że mimo głębokiej wiary, czystych intencji póki co nic się nie dzieje. Jednak nadal wierze, że niebawem się to zmieni. Niestety moja sytuacja jest dramatyczna i jest to ostateczne co mogłam zrobić. Poczekam do piątku i dla pewności powtórzę rytuał.
A może ktoś już z niego korzystał i cieszy się szczęściem z drugą połówką ?
07-22-2015, 21:01
Znajdź Posty Reply
Plague Doctor Offline
"najlepsza dziunia w klubie"

Liczba postów: 164
Reputacja: 9
Podziękowania: 67
Podziękowano 125 razy w 66 postach
blafouri, może popełniłaś jakiś błąd. Może jednak Wola Wszechświata jest inna i trudno ją nagiąć i nie będzie tak, jakbyś sobie tego życzyła. Przykro mi, że cierpisz.
A z resztą, co to za szczęście, gdy miłość jest "sztuczna".
Mam nadzieję, że niczym Cię nie uraziłam...
07-22-2015, 21:19
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB