Ocena wątku:
  • 5 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rytuał miłosny
Autor Wiadomość
szamanka31 Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: Rytuał miłosny
Witam wszystkich i Ciebie Irbis . Muszę przyznać że jestem pod ogromnym wrażeniem Twoich wypowiedzi odnośnie rytuału Wenus . Ja znam go już dobre 10 lat i podała mi opis stara szamanka , ale sama go potem nieco zmodyfikowałam i dodałam kilka rzeczy od siebie . Czy ten rytuał działa , powiem Wam kochani że tak i biorę za to pełną odpowiedzialność co mówię bo na co dzień mam do czynienia ze wszelkimi bytami i kartami tarota ,anielskimi oraz numerologią i innymi kartami z racji tego że jestem wróżką ale i ....Chciałabym jednak w tym miejscu ostrzec osoby które niewiele mają wspólnego z prawdziwą magią . To nie zabawa i jeśli już chcecie oczarować swoją ukochaną /o radzę poprosić np. archanioła HANIELA . To zdecydowanie bezpieczniejsze . Ja przeszłam samą siebie i swego skarba połączyłam ponad stoma węzłami nie tylko Wenus ale i małżeństwa ....Jednak ponieważ to prawdziwa miłość związałam go również swoją nicią życia aby dawać mu Moją energię i wszelką ochronę . Oj mogłabym wam opowiedzieć niejedną historię ze swojej praktyki i nasz własny magiczny ślub , jednak to mój pierwszy pobyt tutaj i jeszcze nie wiem czy mogę tu być razem z Wami . Tymczasem pozdrawiam wszystkich cieplutko , niech diamentowe światło z którym pracuje na co dzień pozostanie z Wami . Kassimakassandra
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-20-2016, 22:12 {2} przez szamanka31.)
08-20-2016, 22:09
Znajdź Posty Reply
Ligia Offline
Neofita

Liczba postów: 1
Witaj, mam do Ciebie ogromną prośbę, chciałabym się Ciebie poradzić, zapytać o nurtującą Mnie sytuację z Mojego życia,jeżeli będziesz mogła to daj znać na maila:arkadia55@interia.pl
08-21-2016, 21:08
Znajdź Posty Reply
szamanka31 Offline
Neofita

Witaj Ligia, postaram się do ciebie jutro odezwać około 15 i jakoś pomóc w rozwiązaniu twoich problemów. Pozdrawiam Cię cieplutko

Nie stawiamy spacji przed znakami - Szczęściarz
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-22-2016, 19:48 {2} przez Szczęściarz.)
08-21-2016, 23:44
Znajdź Posty Reply
LilDiva Offline
Neofita

Liczba postów: 6
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Witajcie. Jestem tu nowa, zainteresowałam się drugim wymienionym rytem, do którego mam zamiar w piątek usiąść. Tylko że, jestem bardzo wierząca osobą w magię a co za tym idzie wszelkiego rodzaju istoty które za nią podążają. Może zacznę od opisania mojej historii. Otóż, jest pewien wspaniały mężczyzna w którym zakochałam się po uszy, układało się między nami wspaniałe do momentu kiedy zaczęły się do niego odzywać błędy przeszłości... Długi... To zmieniło nasza relacje na bardziej chłodna a w końcu się poklocilismy i urwalismy kontakt... Ja jednak po 2 miesiącach które już minęły i mimo zdawkowego kontaktu między nami nie jestem w stanie o nim zapomnieć, wiem również że i ja nie jestem mu obojętna tylko nie potrafię go przekonać do tego by próbować. Wiem że się poddał i w pewnym stopniu nie chce mnie obciążać a teraz dodatkowo jest że mną sklocony. Chcę coś zrobić aby między nami znowu było wspaniale jak dawniej. Z tego powodu zaczęłam przeszukiwać internet by znaleźć jakieś sposoby by w końcu coś się ruszyło bo wszystkie możliwe psychologiczne sposoby które znam nie dały żadnego skutku.
Teraz tak. On jest daleko no w Niemczech, ja w Polsce, ja mam dziecko. Boję się o jego bezpieczeństwo w chwili jak i równiez później po odprawie i rytuału. Generalnie na noc w której mogę odprawić ryt chce wysłać małego na noc do dziadków, i teraz moje pytanie.

Jak uchronić siebie, oraz mojego syna przed wszelkimi bytami które mogą się "przykleić" do nas, lub mieszkania w którym jesteśmy. Jaki ryt zastosować aby syn wracając do domu, wrócił bezpiecznie i nic go nie nękało. Dodam że mały ma 3 lata. Więc jest w wieku bardzo podanym na widzenie i odczuwanie różnych energii, obecności. Nie chcę go narażać ale też nie mam możliwości by ryt. Odprawić w innym miejscu.

W ostateczności nie wykonam go ponieważ bezpieczeństwo dziecka jest dla mnie na pierwszym miejscu, jednak w takiej sytuacji ja będę bardzo nieszczęśliwa. Czy możecie polecić jakiś inny mniej inwazyjny ryt, lub ryt dzięki któremu zapewnię bezpieczeństwo domowników ?
Pozdrawiam
10-30-2017, 21:59
Znajdź Posty Reply
panna_nikt Offline
Neofita

Minęło dużo czasu od zamieszczenia posta, czy osoby które go '' wypróbowały '' mogą potwierdzić jego działanie ? pozdrawiam Oczko

Post został wrzucony dosyć dawno dlatego mam pytanko ;P czy osoby które wykonywały ten rytuał potwierdza jego działanie ? po jakim czasie zaczął działać ? czy działanie się utrzymało ? jak silne było? Pozdrawiam Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-02-2017, 01:37 {2} przez panna_nikt.)
11-02-2017, 01:32
Znajdź Posty Reply
banan Offline
Użytkownik

Liczba postów: 19
Gdzie sie podział ten rytuał? :o
12-19-2017, 23:30
Znajdź Posty Reply
mirok554 Offline
Neofita

a jak on wygląda

12-20-2017, 16:14
Znajdź Posty Reply
Cyjanek987 Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 126
Reputacja: 17
Podziękowania: 149
Podziękowano 143 razy w 64 postach
Post Irbis, więc Irbis może usuwać wszystkie swoje posty, które usunąć chce. Podobnie wszystkie (Choć widzę, że Orbis usunął tylko niektóre) swoje posty usunęła Unebris.
"Jeśli chcesz upiec szarlotkę, najpierw musisz stworzyć wszechświat" Carl Sagan
12-20-2017, 19:22
Znajdź Posty Reply
Wasyl Offline
Neofita

Podziękowania: 1
Czy ktoś ma zapisany albo pamięta rytuał Ibris i mógłby mi go podać? Może być na priv Uśmiech
07-09-2018, 14:05
Znajdź Posty Reply
thomas1978 Offline
Neofita

Zawstydzony Ja tez bym poprosił o ten ryt na priva jak ktos go ma.
07-20-2018, 18:51
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB