Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 denarów
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
5 denarów
Mówi o biedzie, to braki, braki i jeszcze raz braki... Mamy mało pieniędzy, grozi nam bankructwo, komornik, potrzebujemy pilnie pomocy... Często nie dostrzegamy, że ktoś kto może nam pomóc jest obok, ostrzega przed niezauważeniem szansy, mówi także o stracie pracy, niezdanym ezgaminie, chorobie, braku postępów, plotkach, nielegalnych źródłach zarobku... O... Raz mi prostytucję pokazała, zapomniałam na śmierć. Uśmiech No i dłużników pokazuje często... W otoczeniu pomyślnych kart to pokonanie trudności. Uśmiech Jeśli chodzi o stan ducha to czujemy się bezwartościowy, godni pożałowania, mamy mnóstwo kompleksów i nie wiemy co ze sobą zrobić...
Odwrócona: Chaos, kradzież, oszustwo, załamanie psychicznie, przypływ pieniędzy, okazja, krzywda ze strony kogoś bliskiego.

Uczucia: Związek gdzie jest kryzys, czujemy się samotni, jesteśmy niedowartościowani, nie spełnieni, bez wsparcia, nie czujemy się w nim bezpiecznie. Może też mówić, że jedno z partnerów stara się koniecznie i ''na chama'' uratować związek. W pytaniu o uczucia to prostu brak uczuć... żebranie o nie, ktoś nie odwzajemnia naszej miłości. To także branie na litość... Niestety... Smutny
Odwrócona: Trwanie w ''martwym'' związku.

Praca: Dno finansowe, ewentualnie niestabilna sytuacja finasowa, problemy z pracą a raczej jej brak czy zagrożenie.
Odwrócona: Bezrobocie.

Zawody: Komornik, pracownik opieki społecznej, żebrak, bezrobocie.

Zdrowie: Coś z jelitami, załamanie psychiczne.

Miejsca: Kościół, przytułki dla bezdomnych, ulica.

Zdolności ezoteryczne: Em... Zawsze tylko szukanie i próby mi pokazuje.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
01-04-2013, 23:35
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB