Wróżby z przedmiotów codziennych
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,768
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 194 razy w 335 postach
Podziękowano 194 razy w 335 postach
Post: #1
Wróżby z przedmiotów codziennych
Do wróżenia nie potrzebujesz kart, szklanej kuli czy skomplikowanych rytuałów. Możesz wykorzystać do tego zwykłe przedmioty, które codziennie cię otaczają.Monety
Zostały ci w portfelu tylko grosiki? To nie powód do zmartwień, ale okazja, żeby przekonać się, czy w najbliższym czasie spełni się twoje marzenie. Pomyśl życzenie i rzuć trzema miedzianymi monetami – ważne, by wszystkie miały ten sam nominał, np. 1 gr 2 gr 5 gr. Jeśli wypadną trzy orły, marzenie spełni się na sto procent i to bardzo szybko. Dwa orły i reszka – spełni się, ale nie do końca i nie od razu, dwie reszki i orzeł – będziesz musiał długo czekać, a i tak twoje plany zrealizują się tylko w ograniczonym stopniu. Gdy wyrzucisz trzy reszki, niestety, to życzenie się nie spełni.

Samochody
Wybierasz się na randkę, przyjęcie lub spotkanie ze znajomymi?
Jeśli chcesz wiedzieć, jak się uda, patrz na numery rejestracyjne aut, które mijasz po drodze. Pierwsze dwie takie same cyfry obok siebie pokażą, co się wydarzy:
00 – spotka cię jakaś miła niespodzianka
11 – świetnie się dogadacie
22 – doskonała zabawa gwarantowana
33 – możesz liczyć na łut szczęścia
44 – poniesiesz większe koszty
55 – ktoś może wyprowadzić cię z równowagi
66 – zrobisz bardzo dobre wrażenie
77 – flirt wisi w powietrzu, możesz się nawet zakochać!
88 – nie wierz we wszystko, co usłyszysz
99 – to spotkanie nie będzie udane

Fusy
Zaparz herbatę sypaną i wypij ją w skupieniu, myśląc o tym, co cię czeka. Po wypiciu napoju odwróć filiżankę do góry dnem (przyda się spodeczek) i obróć 7 razy zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Potem przyjrzyj się fusom. Czy układają się w jakieś wzory? To co zobaczysz na dnie filiżanki, dotyczy dalekiej przyszłości. Im bliżej brzegu, tym szybciej spełni się wróżba. Np. serce w połowie głębokości filiżanki wróży, że zakochasz się w ciągu kilku tygodni.

Płyty chodnikowe

Czeka cię trudna rozmowa lub zadanie w pracy i chciałbyś wiedzieć, jak ci pójdzie? Możesz powróżyć sobie w drodze do firmy czy na ważne spotkanie. Idąc chodnikiem, patrz uważnie pod nogi. Staraj się stawiać stopy tylko na całych płytach, nigdy na ich złączeniach. Jeśli przez całą drogę ani razu nie staniesz na złączeniach płyt, wszystko na pewno pójdzie ci doskonale. Jeżeli skusisz, cóż, nadal masz szansę na sukces, ale będziesz musiał bardziej się napracować i pokonać jakieś przeszkody.

Książki
Gdy masz jakiś problem i nie wiesz, co robić, poszukaj odpowiedzi w książce. Weź jedną z półki i otwórz na przypadkowej stronie. Możesz otworzyć tom na chybił trafił lub pomyśleć numer strony, a następnie ją odszukać. Z zamkniętymi oczami wskaż palcem tekst. Przeczytaj zdanie, na które padło. To odpowiedź na twoje pytanie. W pierwszej chwili może wydać się niezrozumiała, ale kiedy ją przemyślisz, na pewno dopasujesz wskazówki do swojej sytuacji. Jeśli trafisz na obrazek, dokładnie się mu przyjrzyj, a znajdziesz znaki i symbole, które podpowiedzą ci rozwiązanie. Jeśli zaś zdarzy się, że strona, na której otworzysz książkę, będzie pusta, oznacza to że zadałeś niewłaściwe pytanie albo w ogóle nie powinieneś pytać o tę sprawę.

Autor: Katarzyna Owczarek
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
05-04-2013, 10:58
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB