Szyszynka- "Trzecie oko jest gruczołem fizycznym"
Autor Wiadomość
Mroku Offline
Użytkownik

Liczba postów: 22
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: Szyszynka- "Trzecie oko jest gruczołem fizycznym"
Proszę podać jakiś uniwersalny sposób na aktywowanie szyszynki w całości, aby zaczęła działać i się rozwinęła. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-28-2013, 11:58 {2} przez Olimpia.)
04-28-2013, 11:15
Arcane Offline
.

Liczba postów: 62
Reputacja: 1
(05-14-2013, 22:43)konidziu napisał(a): THC tak ci szyszynkę rozwinie że prędzej na zakładzie na odwyku skończysz niżeli rozwiniesz szyszynkę ale mniejsza nie ma to jak truć się gównami typu narkotyki.

"KONOPIE pomagają! Jak już zapewne wiecie, aktywny chemicznie składnik w konopiach, THC, atakuje wszystkie zmutowane komórki w organizmie, przy jednoczesnym wzmacnianiu zdrowych komórek. Udowodniono niezwykłą skuteczność tego działania w terapiach antynowotworowych, pomaga też na wiele innych dolegliwości. .. Cóż okazuje się, że czynny składnik konopi również samoistnie dekalcyfikuje szyszynkę. Im więcej go spożywamy, tym lepiej działa. Pomaga bardzo gotowanie potraw lub spożywanie oleju konopnego, aby wchłonąć jak najwięcej THC."
źródło: http://instytutarete.pl/poczytaj/cialo/n...zynke.html

Coś jeszcze...?
05-14-2013, 22:48
wena Offline
Leniwa Szumowina

Liczba postów: 391
Reputacja: 13
Podziękowania: 64
Podziękowano 72 razy w 32 postach
No niezupełnie, THC zostaje we krwi do 3 miesięcy od spożycia. Jak nie stosujemy kuracji oczyszczających krew. Do konopi też jest sporo zastrzeżeń, bo kupowanie od dilera, który lata po całym mieście to jest inna sprawa, a czym owe kwiatki growner pryskał, żeby dostały mocy to jest sprawa totalnie inna. Z tego co słyszałem to do ziemi dodają trutki na szczury. A kwiaty spryskują domestosem, żeby to zyskało mocy.
To jest niezdrowe potem to człowiek wdychuje w płuca, :/ oczywiście są inne sposoby spożywania THC,
ale to wszystko zależy od ilości posiadanego suszu. Można sobie zrobić Grenn Dragon, czyli nalewkę z THC
albo masełko i potem posmarować sobie nim kanapki mniam, ^^ i wiele innych. Co tu dużo mówić wszystko naturalne jest lepsze od pryskanych i chemicznych upraw. :D
"Pamiętaj: w co umysł może uwierzyć, to umysł może osiągnąć...." = Napoleon Hill

----------------------------

[Obrazek: tumblr_omilcy7mzi1ue04pxo1_250.gif]
05-14-2013, 23:28
Arcane Offline
.

Te domestosy itp. To jest raczej mit, im po prostu należy na mocy i mają takie odmiany, które faktycznie zdrowe nie są. Nie mniej, są też konopie medyczne a takie są potężnym lekiem. Hmm, i zauważcie, że tam nie ma napisane "pal konopie, będziesz wielki".. Ale, że np, używanie oleju konopnego jest bardzo zdrowe dla szyszynki, a jego się nie pali.
Szczerze nie wiem, z jakiej racji konopie owija się takim "narkotyzmem". One są zdrowsze niż kawa i to jest udowodnione, a jak ktoś chce palić by się naćpać, to powiem wam, że na polu przed domem ma zwykłe chwasty mocniejsze niż marihuana.
05-15-2013, 07:23
Arcane Offline
.

"Kolo" nie nie tylko bieluń, jak ktoś się chce truć to ma duży wybór - pokrzyk wilcza jagoda, lulek czarny, grzyby halucynogenne, mak lekarski, mak polny, mlecz jadowity, bylica piołun czy chociażby szczwół plamisty.
To część takich roślin w Polsce, wiele z nich ma ciekawszy trip niż thc.
Ludzie jednak wybierają konopie ze względu nie tylko na jej odurzające, ale i lecznicze właściwości.
Rozumiem, że nie musisz być fanem marihuany i nie chce się o nią kłócić, ale powtórzę jeszcze raz, nie neguj czegoś co jest naukowym faktem.

PS
Automat, "kolo" to nie odmiana a zdolność to samodzielnego kwitnięcia. Uśmiech
05-15-2013, 15:15
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,022
Reputacja: 85
Podziękowania: 904
Podziękowano 1251 razy w 612 postach
To co naukowo udowodnione wcale nie musi być prawdziwym faktem np. geny... ponoć dzieci odziedziczają po rodzicach cechy, wygląd itp. a gówno prawda bo dusza wybiera sobie podświadomie rodziców podobnych do siebie, i byłam tego świadkiem. Tak, więc to co naukowo ''udowodnione'' to czasem można dać do dupy bo naukowcy biorą po uwagę TYLKO jedną płaszczyznę, a zapominają o drugiej. A są ważne właśnie obie.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
05-15-2013, 15:40
Feras Offline
aka. Laominos

Liczba postów: 168
Podziękowania: 13
Podziękowano 20 razy w 10 postach
Poza tym marichuanen powoduje ogłupienie, brak koncentracji oraz spadek punktów IQ, potwierdzono na testach, oczywiście jeżeli ktoś pali marihuanen w miarę rozsądnych ilościach, oraz tą która nie jest szprycowana różnymi chemikaliami i innymi gównami powinna być okej, oczywiście najlepiej hodować wszystko samemu, jak wiadomo to co swojskie zawsze smakuje lepiej, i jest zdrowsze.
disregard GF, acquire gangas
[Obrazek: zyzz_bdy_loupu-d5ituzq.png~c200]
05-15-2013, 16:48
~Nesse
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Ja się zastanawiam, jak ma się moja biedna szyszynka po szprycowaniu chloroprotixenami, hydroksyzynami i innymi gównami lata temu. ;(
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-15-2013, 19:35 {2} przez Olimpia.)
05-15-2013, 17:00
Stratus Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 104
Podziękowania: 8
Podziękowano 5 razy w 5 postach
Czyli rozwijając szyszynkę rozwija mi się 3 oko?
05-15-2013, 19:13
Arcane Offline
.

Kondziu, mój drogi. Już myślałem, że zakończymy tą debatę. Ale jak wolisz.
Przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni post. Tym razem uważniej. Czy ja tam napisałem, że one są mocniejsze? Ależ skąd. Uznałem, że dają różnorodne, czasem ciekawsze efekty niż marihuana. Nie powiedziałem, że wystarczy jedna jagoda. Powiedziałem, że po ich zjedzeniu masz inny trip, być może ciekawszy, ale jednak bardzo toksyczny.
Hahh, i druga sprawa, czy jest tam wyżej napisane, że te chemikalia rozwijają szyszynkę?? Otóż, NIE.
Tak więc, ty z kolei, chłooopie na prawdę musisz się doszkolić z czytania.
05-16-2013, 13:57

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB