Szyszynka- "Trzecie oko jest gruczołem fizycznym"
Autor Wiadomość
Feras Offline
aka. Laominos

Liczba postów: 168
Reputacja: 0
Podziękowania: 13
Podziękowano 20 razy w 10 postach
RE: Szyszynka- "Trzecie oko jest gruczołem fizycznym"
Ja i tak nie popieram żadnych używek, oraz nie cierpie określeń typu "MARICHUANA JEST ZDROWA, NIC SIĘ PO NIEJ NIE DZIEJE" Bullshit jak cholera, nowotwory same z siebie się nie robią. Jeśli chodzi o "tripy" po różnych narkotykach to nie polecam, w końcu marihuanen powinno być używane do celów leczniczych, nie do tripów. Jeśli komuś chodzi o trip to czemu nie użyć kokainy albo LSD? W końcu dają trip, a że uzależniają i psują organizm to nic, w końcu nie chodzi o zdrowie tylko o dobry trip...
disregard GF, acquire gangas
[Obrazek: zyzz_bdy_loupu-d5ituzq.png~c200]
05-16-2013, 14:35
Arcane Offline
.

Liczba postów: 62
Reputacja: 1
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Tak, wiadomo, że palenie nie pozostaje bez żadnych negatywnych konsekwencji, ale to samo tyczy się alkocholu np. a ten już jest legalny. Tu się z tobą zgadzam tylko, że thc akurat niszczy komórki nowotworowe. Jak by nie było dym to dym, a każdy zawiera jakieś gówno, które na zawsze osadzi się w płucach ze złymi efektami.
05-16-2013, 14:43
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,022
Reputacja: 85
Podziękowania: 904
Podziękowano 1251 razy w 612 postach
(05-16-2013, 14:35)Laominos napisał(a): Ja i tak nie popieram żadnych używek, oraz nie cierpie określeń typu "MARICHUANA JEST ZDROWA, NIC SIĘ PO NIEJ NIE DZIEJE" Bullshit jak cholera, nowotwory same z siebie się nie robią. Jeśli chodzi o "tripy" po różnych narkotykach to nie polecam, w końcu marihuanen powinno być używane do celów leczniczych, nie do tripów. Jeśli komuś chodzi o trip to czemu nie użyć kokainy albo LSD? W końcu dają trip, a że uzależniają i psują organizm to nic, w końcu nie chodzi o zdrowie tylko o dobry trip...

Marichuana jak i inne środki halucynogenne są wykorzystywane przez szamanów w celu wybicia się na wyższy poziom świadomości - więc ich nie obrażaj. Wszystko jest ok, ale z umiarem. A nowotwory są między innymi przez np. spaleniznę samochodową i papierosy. A zdrowie również psuje między innymi jedzenie np. owoce napakowane chemią, fast foody, pepsi, fanta itp. itd. więc tak naprawdę to WSZYSTKO obecnie prawie szkodzi naszemu zdrowiu. Oczko Włącznie z powietrzem i czasem wodą. To tego doprowadzili ludzie, a to co stworzyła Natura nigdy nie jest złe i ma jakiś cel, że rośnie - a że ludzie to kretyni nadużywający wszystkiego co już inna historia.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
05-16-2013, 17:39
Feras Offline
aka. Laominos

Liczba postów: 168
Podziękowania: 13
Podziękowano 20 razy w 10 postach
Dlatego powiedziałem że powinna być stosowana do celów leczniczych, i jak już chce się palić to ze swojej hodowli, a nie od pseudo dilerów z pod bloku. :D
disregard GF, acquire gangas
[Obrazek: zyzz_bdy_loupu-d5ituzq.png~c200]
05-16-2013, 18:00
Irbis Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 362
Reputacja: 9
Podziękowania: 41
Podziękowano 51 razy w 18 postach
(05-16-2013, 13:57)ArcaneWarrior napisał(a): Kondziu, mój drogi. Już myślałem, że zakończymy tą debatę. Ale jak wolisz.
Przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni post. Tym razem uważniej. Czy ja tam napisałem, że one są mocniejsze? Ależ skąd. Uznałem, że dają różnorodne, czasem ciekawsze efekty niż marihuana. Nie powiedziałem, że wystarczy jedna jagoda. Powiedziałem, że po ich zjedzeniu masz inny trip

Wsuwasz wilcze jagody ? Smacznego, jednak stwierdzenie "wszystko jest dla ludzi" jest aż zbyt poważnie odbierane i nabiera nowych "kolorów".

P.S Może Ci dodać miodziku do smaku ?

Cytat: a to co stworzyła Natura nigdy nie jest złe i ma jakiś cel, że rośnie

Cel- na przykład sporządzanie trucizn do uśmiercania zwierząt czy ludzi.

Cytat:... i inne środki halucynogenne są wykorzystywane przez szamanów w celu wybicia się na wyższy poziom świadomości...

To zabrzmiało jakby Szamani jedli wszystko co wywołuje halucynację, a tym bardziej czegoś co mogło by wywołać je tylko raz.

A tak poza tym
*to nie jest post o narkomani,
* nie offtopujcie jakże "urzekającymi" przeżyciami po zażyciu min. atropin,
*Salvia divinorum - jeden z paru istniejących środków halucynogenny godny polecenia,
05-17-2013, 22:22
Orion Offline
ancestor of a darkly sky

Liczba postów: 11
Podziękowano 1 razy w 1 postach
(05-17-2013, 22:22)Irbis napisał(a): A tak poza tym
*to nie jest post o narkomani,
* nie offtopujcie jakże "urzekającymi" przeżyciami po zażyciu min. atropin,
*Salvia divinorum - jeden z paru istniejących środków halucynogenny godny polecenia,

Mam nadzieję, że nie pijesz tym do mnie, bo ja nie pisałem o atropinach, tylko o przeżyciach z trzecim okiem
05-18-2013, 09:13
Irbis Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 362
Reputacja: 9
Podziękowania: 41
Podziękowano 51 razy w 18 postach
Atropiny są min. w owocach wilczej jagody. Uśmiech
05-18-2013, 09:41
Orion Offline
ancestor of a darkly sky

Liczba postów: 11
Podziękowano 1 razy w 1 postach
(05-18-2013, 09:41)Amber napisał(a): Hm.... to ja mam prosbe- czy moze ktos oczyscic ten temat z off-topow? bo nie wiem juz czy to jest temat o "szyszynce" czy o narkotykach i pascie z fluorem? Ciezko sie czyta. Ps. A temat ciekawy Irbis. Uśmiech

ta mądralińska, a pasta z fluorem nie ma nic wspólnego z szyszynką, tylko udowodniono jej związek z szyszynką, w tym znaczeniu że blokuje szyszynkę i działa przeciwko jej rozwojowi

atropiny owszem można wywalić, ale pisałem jak zawsze na temat
05-18-2013, 09:55
Arcane Offline
.

Liczba postów: 62
Reputacja: 1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
"(...)inny trip, być może ciekawszy.."
Irbis dopisałem to "być może", nie jadam jagód. Wyrwałeś zdanie z kontekstu.
Wracając do tematu. Mam pewne pytanie.
W jakim stopniu zwykła pasta do zębów niszczy szyszynkę?
I czy woda z kranu po przegotowaniu nadal zawierała będzie fluor?
05-18-2013, 10:05
Stratus Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 104
Podziękowania: 8
Podziękowano 5 razy w 5 postach
Wiec teraz pytanie do dietetyków magicznych. Oczko
Co jeść by nasza szyszynka była ok i rosła duża i silna? Uśmiech
05-18-2013, 15:54

Skocz do: