Dwa sposoby poznania swojego żywiołu
Autor Wiadomość
dampa Offline
Użytkownik

Liczba postów: 28
Reputacja: 0
Podziękowania: 3
Podziękowano 7 razy w 4 postach
RE: Dwa sposoby poznania swojego żywiołu
No dobra, a jak wyczuć, który żywioł jest dominujący? Uwielbiam być w pobliżu wody. To mnie uspokaja, odpręża. Bardzo lubię tez ogień- jego ciepło, uwielbiam blask świec i wpatrywanie się w ich ogień. To też mnie uspokaja, a jednocześnie pobudza. Nie wiem, który może być dominujący...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2015, 16:17 {2} przez Animal.)
27-06-2015, 14:57
Znajdź Posty Reply
Ruta Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 186
Reputacja: 7
Podziękowania: 14
Podziękowano 99 razy w 51 postach
Myślę, że każdy żywioł na nas jakoś działa, nastraja. Nie da się od tego uciec, bo bądź co bądź nadal chociaż trochę jesteśmy dziećmi natury.
Tak szczerze... gdzie Cię bardziej ciągnie? Co Cię bardziej fascynuje? Ja sama bym powiedziała, że jestem mieszanką ognia i powietrza, ale więcej ognia, bo zbyt dużo rzeczy się na ten ogień składa.
Zrób sobie listę. Oceń skalę swoich zachowań, emocji, zajęć. I przypisz je do odpowiedniego żywiołu.
27-06-2015, 19:19
Znajdź Posty Reply
Gauge Offline
Z tobą moc niech będzie

Liczba postów: 202
Reputacja: 3
Podziękowania: 11
Podziękowano 84 razy w 48 postach
(27-06-2015, 14:57)dampa napisał(a): No dobra, a jak wyczuć, który żywioł jest dominujący? Uwielbiam być w pobliżu wody. To mnie uspokaja, odpręża. Bardzo lubię tez ogień- jego ciepło, uwielbiam blask świec i wpatrywanie się w ich ogień. To też mnie uspokaja, a jednocześnie pobudza. Nie wiem, który może być dominujący...

Powinnaś przeprowadzić analizę wszystkiego-stylu życia, sposobu myślenia, zachowanie...
To pozwoli ci sprawdzić który żywioł dominuje.

Lubienie blasku świec nie powie ci nic o twoim składzie żywiołów.
27-06-2015, 20:42
Znajdź Posty Reply
Aqeen Offline
Użytkownik

Liczba postów: 46
Reputacja: 0
Podziękowania: 5
Podziękowano 1 razy w 1 postach
To wielka wola, wiedza i energia, rozmawiać tak po prostu z naturą, silniejszą od nas na każdym kroku.
Weźmiesz ile chcesz, dasz ile wolisz, ale pamiętaj, że nie zabijesz ani kropelki bez krzywdzenia siebie.
08-07-2019, 01:49
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB