Szalona teoria
Autor Wiadomość
~LordAnayami
Gość

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Szalona teoria
Według mnie mag, jak i każda inna istota potrafi stać się bogiem, ale musi spełnić parę ważnych czynników. Jednym z nich jest oczyszczenie się z wszelakich ograniczających nas poglądów, wszelkich strachów itp. Za nasze poglądy po części odpowiadają nasze czakry, te większe i mniejsze. Sądzę, że ten rytuał :

http://witchcraft.org.pl/Thread-Rytua%C5...-angielsku

po wyrzuceniu momentów powodujących przemianę w wampira, pomaga nam zmienić się wewnętrznie, zbliżyć się do oświecenia. Przez oczyszczenie, otwarcie i zwiększenia wibracji powoli uzyskujemy władzę nad energią, nad coraz bardziej potężnymi jej wibracjami oraz wiedzą, jak je wykorzystać. Jak wszyscy wiedzą to energia tworzy materię, więc osoba oświecona może nawet tworzyć rzeczy materialne (skupienie wielkiej ilości energii i jej przemiana w potrzebną rzecz) i uzyskać całkowitą nieśmiertelność cielesną, ponieważ duchową już posiada. Dlaczego więc my nie możemy z niej korzystać w pełni teraz z naszej wewnętrznej mocy? Ponieważ władza nad takimi rzeczami przynosi też odpowiedzialność, a wiele osób teraz zachowuje się jak pół-roboty, goniąc tylko za rzeczami materialnymi i ślepo wierząc w to co inni mówią. Ponadto sądzę, że warto odciąć się od aur innych istot przez zablokowanie przepływu energii między istotami, gdyż inni mają jakiś wpływ inaczej na nas, dlatego wielu mistrzów przebywało jakiś czas na odludziu, aby medytować i rozmyślać na różne tematy. Patrząc na różne religie oraz różne poglądy filozoficzne pomagały one człowiekowi wpaść na teorię, którą właśnie wam przedstawiam, ale później zostały pozmieniane strasznie, że trudno wyłapać perełki z nich. Jak wielu współczesnych filozofów pisze, myśl ma siłę modyfikować rzeczywistość, ale bez otwarcia się na wyższe wibracje nie uda się tak łatwo osobom, które dążą do oświecenia.

Co sądzicie na temat tego, co napisałem? Zna ktoś porządną technikę, która pozwoliłaby na zamknięcie się na energie innych istot?

Ps. jakby co to jeszcze coś dorzucę, ponieważ sądzę, że to jeszcze nie wszystko :D

Ej, kurcze nie wiem jak przetłumaczyć to, co na różowo. Aurelia
A fioletowe chyba ma tak być? Bo zdanie było mało ogarnięte. Jak źle to wybacz. Uśmiech Aurelia

Dziękuję za zaznaczenia, poprawiłem błędy.

Edit. Czytałem w wielu dokumentach, że ludziom czasami udaje się osiągnąć to, co piszę przez albo wyłączenie podświadomości, która przechowuje nasze poglądy podczas silnych emocji (np. kobieta, która podniosła auto, pod którym był przygnieciony syn) lub po wielu latach praktyk (Saint Geiman, mistrz, który medytował w jaskini, a na koniec medytacji po uzyskaniu oświecenia "wbił" swoją dłoń tak, że powstałą odbitka w ścianie jaskini, mistrz Nei Kungu, który potrafi, np. rozpalić energią gazetę, zablokować energią powstałą przy wypadku samochodowym).
09-04-2013, 18:00
Reply
Wild salamander xD Offline
Użytkownik

Liczba postów: 21
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 2 postach
RE: Szalona teoria
Ciekawa teoria, którą, po części mogę poprzeć. Sam jestem podobnego zdania np. o Edytowanym, o odcięciu się aur od innych osób, ponieważ iż sposób myślenie może wpływać mocą myśli na nasza własną jednostkową percepcje. Ogólnie dobry temat dla każdego do przemyśleń. Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2013, 21:17 {2} przez Olimpia.)
09-04-2013, 20:57
Znajdź Posty Reply
~LordAnayami
Gość

Podziękowania:
Co do 2go i 3go pkt. jest sposób. Polega on na zdobyciu dużej energii kosmicznej i powolnemu skupianiu go w danienie, gdzieś koło pępka, poniżej go, myślę, że w jakimś centrum gromadzenia energii, później jeszcze bardziej skupianie go. Samo gromadzenie energii spowoduje zwiększenie wibracji oraz przeczyszczenie kanałów. Gdy się zapełni go i skupi bardzo mocno powinno się powoli mieszać z energią ziemi, co może doprowadzić ją do połączenia. Ale w tym najlepiej ostatnim posiadać osobę, która potrafi w tym pomóc, energia która powstaje jest to energia życiowa. Później przy zwiększaniu poziomu i zdolności kontrolowanie nią można różne rzeczy nią czynić. Jak skończę czytać książkę, to jeszcze opiszę teorię na temat energii kosmicznej i ziemskiej.

Ps. czytałem, że serwitory są niezbyt trwałe, więc trochę byłoby to niebezpieczne, ale można by wykorzystać technikę podaną przez Evandera :D

Aaa, zapomniałbym o prawach autorskich, a więc można kopiować wiedzę dla innych, ale rozwiniętych duchowo. Ponadto nie biorę odpowiedzialności za ich czyny. W razie chęci wrzucenia go na forum proszę o poinformowanie mnie oraz udostępnienie mi możliwości wymiany wiedzy oraz osobom, które wskażę :D
09-04-2013, 22:23
Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 745
Reputacja: 64
Podziękowania: 8
Podziękowano 40 razy w 64 postach
Podziękowano 40 razy w 64 postach
Amorte,

(09-04-2013, 22:23)LordAnayami napisał(a): Ps. czytałem, że serwitory są niezbyt trwałe, więc trochę byłoby to niebezpieczne, ale można by wykorzystać technikę podaną przez Evandera :D
Servitory mogą istnieć i setki lat. Trzeba je tak zaprojektować, aby w jakiś sposób odprowadzały energię emocjonalną, gdyż jest to ta sama energia z której powstają. Napromieniowanie servitora taką energią prowadzi do jego wypaczenia.

Są metody np. wpisanie Pertho w konstrukt w trakcie tworzenia stabilizuje myślokształt.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
09-04-2013, 22:47
Znajdź Posty Reply
Użytkownik

Hyudoga Myślę, że nie do końca zrozumiałeś przedstawiony artykuł, i za bardzo ufasz opiniom innych, przetłumaczyłem go na polski, więc jeśli chcesz mogę Ci przesłać tą wersję. W tym rytuale chodzi o przeminą, poprzez ingerencję zaufanej osoby z zewnątrz, osobie której osoba inicjowane, jest bardzo zaufana. Jednak sam rytuał, ze względu wysoko energetycznego nie ma na zadaniu zmienienia w wampira energetycznego, jednak powiększenie i ułożenie działania odraz odczucie wszelkich kanałów energetycznych. Tarcza taka, ogranicza wpływy na ciało subtelne osoby inicjowanej, wiem to z wieloletniej praktyki, więc, dlatego autor mówi, o bardzo zaufanej osobie. Co do drugiego punktu twojego postu mogę się co nie co zgodzić, jednak osoba, dopiero co zaczyna praktykować, zapewne nie wzięła by się za tak potężny rytuał "przemiany" . A osoba bardziej wprawiona, na pewno by potrafiła się odpowiednio przygotować. Jak już wspomniałem odnośnie punktu 1 niezbyt zrozumiałeś artykuł. Nie potrzebna jest konsultacja chaotów, jednak energetyków, którzy by stwierdzili, czy dana osoba przeżyję tak ekstremalną przeminę energetyczną.
09-04-2013, 22:50
Znajdź Posty Reply
~LordAnayami
Gość

Podziękowania:
Jak napisałem, teraz wytłumaczę moją teorię na temat energii kosmicznej (yang) i energii ziemskiej (yin).
Energia yang jest energią tworzącą materię, dzięki niej można podpalać różne rzeczy i też zapewnię je tworzyć.
Energia yin jest energią działającą w stylu grawitacji, próbuje wszystko ścieśnić do jednego punktu, czemu przeciwstawia się yang. Można ją wykorzystać do przeciwstawienie się yang, np. tworząc z niej barierę przeciwko atakom. Ona eliminuje skutek uderzenia bez powodowania wgniecenia.
Połączenie obydwu energii powoduje energię tai chi, energię życiową, zaś manipulacja nimi może pomóc w telekinezie itp.
09-04-2013, 23:29
Reply
~Amber
Gość

Podziękowania:
Może ja nie jestem tak doświadczona jak Wy ale... nasunęły mi się pewne pytania. Czy możecie mi powiedzieć - po co chcecie się odcinać od wszelkich energii? I co to ma wspólnego z Rozwojem, czy to nie ogranicza? Poza tym - czy takie absolutne odcięcie się ma wady (skutki uboczne)? Przecież nie wszyscy w otoczeniu są wampirami energetycznymi. Hm... uczucia też są energią, więc jak się ktoś tak "odgrodzi," to w ogóle jest jeszcze zdolny do wyźszych uczuć? Ps. Moźe w moje pojmowanie wkradł się błąd ale wiem, że wszystko ma zalety i wady. Dobrze mieć tego świadomość. Uśmiech
10-04-2013, 10:33
Reply
~Amber
Gość

Podziękowania:
Ano jeśli w teorii tylko rozważasz to ok. Widzisz Hyu, bo mnie życie nauczyło, że nie ma nic za darmo. I myślę, że w magii jest całkiem podobnie. Więc ja się zastanawiam zanim cokolwiek uczynie, nie tylko nad tym - co ja będę z tego miała (zyskam)? Ale też ile mnie to będzie kosztować (co strace), lub co w zamian mam dać? Stąd moje pytanie. Co do poczucia "wyższości," to chyba niektórym ludziom magii nie trzeba, żeby mieć takie mniemanie o sobie. Najczęściej jednak jest to złudne poczucie, które poza iluzją nic sensownego nie wnosi. Dzięki za wyjaśnienie. Uśmiech
10-04-2013, 14:22
Reply
Użytkownik

Pomysł z serwitorem mi ch***rnie nie leży. Zajmuję się energetyką od początku i zawsze do niej wracam. Dlatego wiem, że serwitor nie do końca wykona wszystko tak jak należy. Potrzebny jest ktoś kto ma świadomość działania oraz wpływ dotyku i przesuwania rąk nad czakry w artykule jest to zawarte, a z moich doświadczeń, nie ma nic lepszego od aury człowieka, którą się "wpuszcza" by mogła działać na naszym układzie. Aura człowieka, ma także takie same wibracje jak czakry osoby na którą będzie wpływać ( a serwitor, jeśli mu takich nie robimy, takich nie będzie posiadał, a nawet jeśli szansa, że wytworzy się samoistnie w nim świadomość jest ogromna).
10-04-2013, 22:18
Znajdź Posty Reply
Użytkownik

Wiem o tym bardzo dobrze, że serwitory są dobrymi narzędziami. Nawet stworzyłem nowatorską technikę ich tworzenia wg. mnie zwaną tworzeniem Hybryd. Sporo w normalnym tworzeniu pozmieniałem, a to co z nich wyszło było bardziej niż zadowalające. No może faktycznie tego nie doczytałem Oczko , tłumaczyłem to z własnej znajomości słówek, a czego nie wiedziałem Google translator mi podpowiedział. Więc to mi umknęło, jednak jeśli mag jak napisane w tym artykule doszedł do mistrzostwa w swojej dziedzinie, raczej nie będzie miał problemów z zrobieniem tego na własną rękę.
11-04-2013, 17:42
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB