Elo :)
Autor Wiadomość
eso Offline
Użytkownik

Liczba postów: 17
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Elo :)
Siemanko po długich i ciężkich dniach od dnia rejestracji znalazłem chwile by się przywitać. Uśmiech Moje imię Piotrek wiosen liczę 19, interesuje się muzyką (electro<3, rap), sportem, komputerami, melanżem, generalnie jak każdy chłopak dupami, :p ale najbardziej w ostatnim czasie zainteresowała mnie MAGIA ! :D Chciałbym się uczyć od was bo jestem ,,noobem" w tym temacie i liczę na wasze miłe osobowości :D pZDR ! Uśmiech

@EDIT: Zapomniałem się zapytać od czego zacząć naukę na forum Język?
04-10-2013, 14:46
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,022
Reputacja: 86
Podziękowania: 904
Podziękowano 1250 razy w 612 postach
RE: Elo :)
Witaj. :D Oby Ci się tutaj spodobało. Uśmiech
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
04-10-2013, 14:48
~Amber
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Witaj. Uśmiech
04-10-2013, 15:07
~UtkaneZWyobrazen
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Witaj.
P.S. Nie każdy chłopak. Oczko
04-10-2013, 15:22
~Alator
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Witaj. Uśmiech
04-10-2013, 16:15
eso Offline
Użytkownik

@Elusaith - Dzięki! P.S fajny nick. :D
@UtkaneZWyobrazen - No dobra, nie każdy ale większość, jak wolisz. Oczko
@Aurelia & Klaudia - Oczywiście że mogę inaczej drogie panie.Uśmiech Jeśli wam to przeszkadza dziewuszki. Język Hahah żarcik. Oczko
@Klakier - Czemu od razu zakładasz, że bym tak napisał jak nie napisałem, przeczuwam anty fana rapu, ale to już Twoja sprawa nie mieszam się. Uśmiech I wrzuć trochę na luz bo nie szukam spin, a wręcz przeciwnie. Uśmiech
04-10-2013, 16:17
eso Offline
Użytkownik

@Klakier - Twoje "hahahahahhahahahahahahaahahahhahahahhahahah" nie robi na mnie żadnego wrażenia, nie wziąłeś pod uwagę tego, że mam wyjebane na avatar i sygnaturę i nie patrzę na to, bo mi się po prostu nie chce. Po drugie, słusznie zauważyłeś, że Cię nie znam, a masa ludzi to nie każdy z osobna... też już trochę słucham rapu i nie obchodzą mnie tacy trolle, co piszą "rapu i hip-hopu". Zresztą, w internecie to sobie możesz...Znasz powiedzenie "kozak w necie - pizda w świecie"? Oczko Jak masz zamiar się dalej kłócić, uprzedzam, że będę Cię ignorował, nie "przyszedłem" tutaj, by się kłócić, powtarzam jeszcze raz! 5.
@Aurelia - fart sprzyja lepszym, najwyraźniej jestem gorszy, nic nie poradzę. Język
04-10-2013, 16:47
eso Offline
Użytkownik

No nie wierzę w Cb aż muszę Ci odpowiedzieć.
1.Masz prawo się śmiać nie mówię że nie ani Ci tego nie bronię
2.Ty ich nazywasz kretynami ja trollami zależy jak pojmujesz dane słowa Oczko
3.Props...hahah - Twoje słowa - "Przynajmniej nie napisałeś: rap i hip hop, bo byś miał drugiego minusa. A pierwszy za co? Zaraz się dowiesz..." Podkreślam słowa "BO BYŚ MIAŁ DRUGIEGO MINUSA" także chyba wszystko już jest jasne.
4.Kozak ze mnie hahah ciekawe czemu tak uważasz ale ogólnie chuj mnie to boli.
5.z fartem
P.S nie odpowiadaj już bo naprawdę teraz utwierdziłem się w przekonaniu że miałem racje w moich odpowiedziach do Cb, po prostu ja już wrzucam na luz zapominam o tym co mi pisałeś i niech tak zostanie PEACE !
04-10-2013, 17:09
eso Offline
Użytkownik

3. Różnie odbieram różne rzeczy - trudny charakter :p
4. Hmm... Nie jestem a tym bardziej nie udaje kozaka, ale w sumie jak ktoś tak mowie to niech sobie mówi
6. Racja :D

P.S Odpisywać każdy może jeden lepiej drugi gorzej. :p Tak samo jak z wyrażaniem swojej opini Język
P.S2 Słon, Buka, Kaen, K2, HuczuHucz, SZL, System Zero Lewych, PFK(K44, solo rahim,fokus), Pokahontaz, SumaStyli, Banda unikat, VNM, PMM, Kali, HG, Firma, Młody, Eldo, NPWM, B.R.O, Sulin, czasami Tede, Ciemna strefa, Zdr, Rpk, Bonus, HZOP, Tps, Donguralesko, Fonotematyka, Boruta, Wiz khalifa, Eminem myśle że to wszyscy tacy bardziej moi ulubieni. Uśmiech A Ty? :D
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-10-2013, 18:27 {2} przez Olimpia.)
04-10-2013, 17:29
eso Offline
Użytkownik

Ooo zapomniałem o Małpie jak mogłem... xD Widzę że słuchasz dużo "murzynskiego" rapu, dobre bity mają. :D W sumie z tego co mi się obiło o uszy, to Polacy się na nich wzorują. :D
04-10-2013, 17:40

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB