Jak uleczyć bliską nam osobę?
Autor Wiadomość
Quanti Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 65
Reputacja: 0
Podziękowania: -1
Podziękowano 2 razy w 2 postach
RE: Jak uleczyć bliską nam osobę?
Jasne, że jest. Ja z grupą znajomych wyleczyliśmy raka pewnej dziewczynie. A i tak jak już pisałam: zrób wydarzenie. Niech każdy zrobi ryt po swojemu, wtedy najlepiej działa. Podaj tylko dzień i godzinę, ludzie z forum na bank Ci pomogą. Uśmiech
Wszystko należy upraszczać jak tylko można, ale nie bardziej.
06-25-2013, 12:06
Znajdź Posty Reply
~Justi27X
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Jak już wcześniej napisałam, jestem tutaj nowa, proszę o pomoć gdzie wrzucić to wydarzenie, jakie konkretnie informacje muszę zamieścić??
06-25-2013, 12:16
Reply
Quanti Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 65
Podziękowania: -1
Podziękowano 2 razy w 2 postach
W " Pytania i problemy" tworzysz nowy temat, swój własny.
Wszystko należy upraszczać jak tylko można, ale nie bardziej.
06-25-2013, 12:33
Znajdź Posty Reply
kasia92 Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
(04-14-2013, 13:23)hhhfhh Amber napisał(a): Proszę bardzo KeylAmais Uśmiech jak się człowiek pookłada psychicznie i emocjonalnie sam ze sobą, to zwykle cześć dolegliwości też znika. Ciało i umysł połączone w jedno. Mam nadzieje, że się uda i  wszystko dobrze się skończy. Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia oraz zdrowia. Uśmiech
12-01-2018, 14:45
Znajdź Posty Reply
kasia92 Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Podziękowania: 0
cześć, Kiedy miałam 17 lat dałam namówić się na wzięcie jakiś chemicznych dopalaczy(narkotyków), mam bardzo delikatną duszę i psychikę i skończyło to się od razu u mnie atakiem paniki, który dał początek nawracającej nerwicy lękowej, z która borykam się już od 10 lat. Kiedy mam lata że nic mi nie jestem jestem energiczną pozytywną sobą, wszędzie mnie pełno, podróżuje. Jednak kiedy ma nawroty nerwicy lękowej (zaczynam się wszystkiego bać, ciężko mi zrobić rzeczy, które normalnie dają mi radość, popadam w depresyjne stany przez to) i energoterapia, zioła i inne rzeczy nie pomagają, muszę wziąć leki chemiczne (seronil). Zazwyczaj w malej dawce ten lek bardzo szybko mi pomaga i wszystko wraca znów do normy na jakiś czas. Tym razem jednak zaczęłam brać leki, a dalej mam problemy.. Moje pytanie brzmi tylko: jestem osobą wierzącą, chrześcijanką, ale wierzę również w energię bo uważam że to inne określenie na Boga. Jednak nigdy nie próbowałam żadnego kontaktu z magią, ponieważ zawsze było mówione że jest to sprzeczne z religią i są to złe moce, dlatego zawsze bałam się wszelkiego rodzaju wróżek, magików itd.Czy możecie mi pomóc w tych sprawach i czy byłoby to bezpieczne i nie bardzo sprzeczne z Bogiem?

Bardzo dziękuję z góry za wszelką pomoc i pozdrawiam serdecznie,
Kasia Zych
12-01-2018, 14:48
Znajdź Posty Reply
Herkules Offline
Neofita

Liczba postów: 8
Podziękowania: 1
To się musisz zdecydować w co wierzysz po wszelkie praktyki duchowe poza katolicyzmem są grzechem przeciwko duchowi świętemu według tej Religi .
Co na lęki poza marihuaną .... melisa jest dobra i zawsze miej zajęcie wtedy umysł nie będzie zajęty negatywem .

O i czekolada jest dobra na nerwice i sex .
12-03-2018, 08:54
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB