Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rodzaje powłok energetycznych
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,768
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 193 razy w 334 postach
Podziękowano 193 razy w 334 postach
Post: #1
Rodzaje powłok energetycznych
Eteryczna – ma 1–3 cm grubości, w zależności od witalności osoby. Przypomina bladą smugę siwego dymu, przylegającą do skóry. Gdy zasypiamy, otwiera się, aby czerpać energię kosmiczną. Ciało eteryczne można porównać do baterii ładującej się automatycznie nocą.

Astralna – to kolorowy portret naszego życia emocjonalnego, który nie jest z nami ściśle powiązany. Znajduje się w odległości 5 do 20 cm od ciała, a czasem sięga aż 1,5 km! W aurze astralnej są zapamiętywane emocje, podobnie jak uczucia i obrazy z życia. Kodują się tu nasze wzorce zachowania, programy, scenariusze, które odtwarzamy przez całe życie. To dlatego tak trudno nie popełnić kolejny raz tego samego błędu. Aura zapamiętała jakąś reakcję i popycha nas do „powtórki”. Poprzez aurę astralną przebiega również komunikacja telepatyczna. Ta powłoka energetyczna jest częścią świata zwanego astralem. To przestrzeń, w której istnieją dusze zmarłych, ludzkie wyobrażenia i myślokształty.

Mentalna – szersza od astralnej, najczęściej przybiera kształt balonu lub gruszki o zamazanych konturach. Jej odległość od ciała jest różna, od ok. 10 cm do 1 km czasem nawet 4 km. Zachodzą w niej procesy myślowe, ale oprócz myślenia abstrakcyjnego. Dlatego osoby mocno upośledzone umysłowo mogą jej nie posiadać.

Przyczynowa – ponad głową lub wokół niej u osób uduchowionych można dostrzec ciało przyczynowe w formie świetlistej kuli. To właśnie „aureola” widoczna na portretach świętych. Jest siedzibą intuicji, źródłem wyższej inspiracji, to Wyższe Ja. W naszych czasach aura przyczynowa jest widoczna u coraz większej liczby ludzi.

Autor: Beata Markowska
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
20-04-2013, 12:31
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB