Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pentagramy przyciągające pieniądze
Autor Wiadomość
~Alator
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach

4 łyżki stołowe rozdrobnionych goździków przyprawowych
4 łyżki stołowe rozdrobnionego cynamonu
4 łyżki stołowe rozdrobnionej gałki muszkatołowej
4 łyżki stołowe rozdrobnionego imbiru
kilka kropli olejku cynamomowego
kilka kropli olejku goździkowego
kilka kropli olejku z gałki muszkatołowej
2 łyżki stołowe rozdrobnionej gumy tragakantowej(lub gumy arabskiej)
4 łyżki stołowe wody

Połącz przyprawy. Dodaj olejki i zmieszaj ponownie. Uzyskaną mieszankę natchnij mocą. Do wody dodaj gumę tragakantową i dokładnie zamieszaj. Odstaw i zaczekaj, aż guma wchłonie całą wodę. Do tak powstałej mikstury dodaj rozdrobnione, natchnione mocą przyprawy i wszystko dobrze zamieszaj palcami. Powinna powstać mieszanka gęsta niczym ciasto. Jeśli mikstura jest zbyt papkowata, dodaj odrobinę więcej rozdrobnionych przypraw. Dłońmi uformuj płaskie koła o średnicy jednego cala. Weź ostry nóż i nakreśl na każdym kole pentagram(gwiazdę pięcioramienną). Odstaw w ciepłe miejsce do wyschnięcia. Trzymaj z dala od słońca. Gdy mikstura wyschnie i będzie twarda jak skała, gotowy produkt włóż do kieszeni lub portmonetki, aby przyciągaać pieniądze. Pentagramy można też umieścić na ołtarzu pomiędzy dwiema zielonymi świecami namaszczonymi olejkiem paczulowym i cynamonowym. Możesz utworzyć większy pentagram z przypraw i założyć go na zielone świece, aby przyśpieszyć przypływ większej ilości pieniędzy. Po upływie czterech tygodni zakop pentagram w ziemi, złóż podziękowania i zacznij używać nowego.

Źródło: "Encyklopedia leczniczych aromatów" - Scott Cunningham
04-21-2013, 20:25
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB