Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miłosny List
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 870
Podziękowano 1378 razy w 682 postach
Miłosny List
Uwaga! To czar specjalnie dla pań…

Potrzebujesz:
* kartki papieru i koperty,
* czerwonego lub różowego pisaka,
* ulubionych perfum,
* czerwonych albo różowych płatków róży,
* czerwonej szminki.

Na początek wyobraź sobie, jaki miałby być ten twój ukochany. Czy ma być męski, romantyczny, a może czuły? Blondyn czy brunet? Starszy czy młody? Nie przesadzaj zbytnio, bądź realistką! Opisz swoje wyobrażenia na kartce, koniecznie czerwonym lub różowym pisakiem – to barwy miłości...

Spryskaj list ukochanymi perfumami, niech mgiełka zapachu otoczy słowa. Złóż kartkę i włóż do koperty.

Trzymaj ją w lewej dłoni, w prawą weź garść płatków róży i wyobraź sobie siebie szczęśliwą w miłości. Wizualizuj to przez chwilę, ciesz się tym uczuciem. Wsyp płatki do koperty, zaklej ją. Pomaluj usta czerwoną szminką i złóż pocałunek na zamknięciu koperty – tym sposobem ostatecznie ją zapieczętujesz. Schowaj ją dobrze! I nigdy nie otwieraj, nawet wtedy, kiedy już spotkasz swoją miłość. Bo to może spowodować, że uczucie się ulotni jak sen złoty…

Autor: Pola Malia
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
24-04-2013, 21:20
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Nightmare , Void
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 278
Reputacja: 3
Podziękowania: 74
Podziękowano 43 razy w 37 postach
RE: Miłosny List
Ciekawe ale gorzej jak koperta zaginie czy cuś i... blada dupa. No a jak się nie ma ulubionych perfum. Mimo, że jestem kobietą nie maluje się ani nie używam perfum czy nie nosze kiecek. xD

Wspaniały Smoczy Duchu we mnie
Potężne Smoki oddaje wam cześć!
24-04-2013, 21:24
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 870
Podziękowano 1378 razy w 682 postach
RE: Miłosny List
Możesz sobie kupić jakieś perfumy, albo zrobić inny ryt. Dla mnie numer jeden jest Jabłko Życzeń... choć ostatnio mi PO RAZ PIERWSZY W ŻYCIU nie zadziałał. xD Ale to pewnie dlatego bo wtedy byłam zakochana. xD
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
24-04-2013, 21:27
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB