Dzieci indygo, kryształowe i tęczowe...
Autor Wiadomość
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 260
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 4
Podziękowania: 7
Podziękowano 10 razy w 5 postach
Podziękowano 10 razy w 5 postach
Post: #1
Dzieci indygo, kryształowe i tęczowe...
Ciekawy Wstęp

Dzieci indygo, kryształowe i tęczowe.

Mamy już wśród nas wiele dusz przybyłych z Oriona, planety mądrości. To dzieci indygo, kryształowe i tęczowe, które rodzą się już oświecone. Niestety niski poziom energii , którego doświadczają wokół, często sprawia, że dzieci te zamykają się w sobie, a ich talenty nie mogą wypłynąć. Zdarza się, że takie dzieci wycofują część potencjału swojej duszy i stają się autystyczne (ale to nie znaczy że każde dziecko autystyczne jest jednym z tych magicznych Język). Te oświecone dzieci nigdy nie doświadczyły reinkarnacji na planecie innej niż ich Orion. Tam zostały przygotowane przez sowich nauczycieli, aby wnieść do naszego życia fale oświecenia.

Jeśli chodzi o dzieci tęczowe... raz pokazywali dziewczynkę niepełnosprawną na ciele, która kochała malować tęcze. I sama była tęczą, cały pokój miała w tęczy. Cudne dziecko. Oczko

Gwiezdne Dzieci

Dzieci te potrzebują aktywnego trybu życia, przestrzeni,sportu i czasu spędzonego na zabawie na łonie natury. Ich wrażliwość pomaga im łączyć się ze światem Elementali. Niektóre z nich mają dużą zdolność współodczuwania, która utrudnia im ziemskie życie. Inne czują się mocno związane ze światem zwierząt. Ich wysoki poziom intuicji i empatii powoduje, że dorośli nie potrafią znaleźć z nimi wspólnego języka. Jeśli wrażliwość tych dzieci nie spotka się ze zrozumieniem, mogą wycofać się i zamknąć swoje możliwości. Wtedy nigdy nie zobaczymy kim naprawdę są. Ważne, by odpowiednio wyszkolić nauczycieli i ludzi niosących światło, aby potrafili komunikować się z gwiezdnymi dziećmi.


Informacje zaczerpnięte z książki "2012 i Przyszłość Ziemi" Diana Cooper

A w następnym artykule:
- Narodziny starych, mądrych dusz.
- Dusze ludzi narodzonych metodą zapłodnienia in vitro.
- Narodzeni po roku 2012.


Przykro mi że informacje są dość ubogie ale tylko tyle posiadam.
Wspaniały Smoczy Duchu we mnie
Potężne Smoki oddaje wam cześć!
24-04-2013, 22:24
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB