Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cztery zaklęcia miłosne
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,768
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 197 razy w 338 postach
Podziękowano 197 razy w 338 postach
Post: #1
Cztery zaklęcia miłosne
Przed laty wsłuchiwano się w kukania kukułki, których liczba oznaczała na przykład ilość dzieci w rodzinie lub była dobrym znakiem na przypływ pieniędzy. Gdy natomiast panna zobaczyła pierwszego bociana w locie, wierzyła, że wkrótce opuści stan panieński. Dzisiejsze zwyczaje nakazują, by wraz z wiosną pozbyć się niepotrzebnych rzeczy z szaf, robiąc miejsce na ubrania przyszłego partnera. Koniecznie trzeba usunąć z domu zeschłe bukiety, potłuczone i popękane naczynia. By przyciągnąć miłość warto też poddać się magicznym rytuałom. Oto kilka z nich:

Pierwsze zaklęcie miłosne

Na drewnie jabłoni wytnij runę miłości. W trakcie jej wykonywania trzeba sobie zwizualizować przyszłego partnera. Ten talizman trzeba nosić ze sobą przez trzy dni. A w nocy umieścić go pod poduszką. Po trzech dniach trzeba amulet wyrzucić do płynącej wody – rzeki lub potoku.

Drugie zaklęcie miłosne


Kup cebulkę kwiatów: hiacyntu, tulipana lub żonkila. Przed włożeniem jej do ziemi należy pod korzeń włożyć kawałek kartki, na której czerwoną kredką piszemy imię ukochanego. Pielęgnując i podlewając kwiat, za każdym razem trzeba wizualizować sobie nasz przyszły związek.

Trzecie zaklęcie miłosne

Potrzebne będą dwa liście. Na jednym z nich piszemy nasze imię, a na drugim imię ukochanego. Oba liście związujemy czerwoną nitką lub wstążką. Codziennie, przez trzy dni, należy nad nimi medytować, wyobrażając sobie narastające wspólne uczucia. Następnie liście należy spalić, a popiół wysypać pod drzewem jabłoni.

Czwarte zaklęcie miłosne

By zachęcić chłopaka lub dziewczynę do pierwszego pocałunku należy na kawałku kartki narysować serce. W środku wypisać imię obiektu naszych uczuć i odbić kształt ust pomalowanych szminką. Po trzech dniach kartkę spalić nad czerwoną świeczką i popiół rozsypać z wiatrem. Pocałunek będzie namiętny i gorący.

Źrodło: http://magia.onet.pl/artykuly/czary-i-za...56075.html
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
25-04-2013, 13:08
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB