Ocena wątku:
  • 9 głosów - 3.89 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zrobić psi balla?
Autor Wiadomość
Kaczuch Offline
Puszek

Liczba postów: 13
Reputacja: 0
Podziękowania: 4
Podziękowano 3 razy w 3 postach
RE: Jak zrobić psi balla?
Już za pierwszym razem wyszło mi dość słabe, ale jak najbardziej wyczuwalne pole energetyczne. Wciąż czuję lekki ,,prąd'' w dłoniach. Może to niewiele, ale naprawdę niezwykłe uczucie.
02-13-2017, 16:32
Nai Lasid Offline
Herbu Nowina

Liczba postów: 3
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Jestem początkującym w sprawach magii, ale to co dziś się stało było niesamowite!

Otóż zacząłem medytować może 5 minut słuchając dosyć spokojnej muzyki. Po tym pomyślałem, że zrobię tego Psi Balla. No to uformowałem kulkę, mocno skupiłem się na przestrzeniach między palcami i wtedy poczułem zimną temperaturę i lekkie mrowienie. Zacząłem lekko oddalać i przybliżać palce z powrotem. Podczas tego zacząłem mocno oddychać nosem. Sam Psi Ball mi nie wyszedł, ale potem jak wstałem z łóżka stanąłem koło biurka i energicznie oddychałem nosem próbując wykonać telekinezę (która też mi nie wyszła) techniką push i na CAŁYM CIELE poczułem mocne mrowienie i lekkie zawroty głowy i do tego trudno było mi ustać na nogach. Otworzyłem okno wypiłem wodę i po 10 minutach mrowienie ustało.

Jak myślicie. Co to mogło oznaczać? Robiłem wszystko dobrze, a może coś źle? Prosiłbym o odpowiedź, gdyż trochę się denerwuję :/
Pozdrawiam.
02-20-2017, 21:35
Luna_90 Niedostępny
Szukająca swojej drogi

Liczba postów: 111
Reputacja: 5
Podziękowania: 60
Podziękowano 87 razy w 41 postach
(02-20-2017, 21:35)Nai Lasid napisał(a): Zacząłem lekko oddalać i przybliżać palce z powrotem. Podczas tego zacząłem mocno oddychać nosem. Sam Psi Ball mi nie wyszedł, ale potem jak wstałem z łóżka stanąłem koło biurka i energicznie oddychałem nosem próbując wykonać telekinezę (która też mi nie wyszła) techniką push i na CAŁYM CIELE poczułem mocne mrowienie i lekkie zawroty głowy i do tego trudno było mi ustać na nogach. Otworzyłem okno wypiłem wodę i po 10 minutach mrowienie ustało.

Hiperwentylacja.

Mors meta malorum.

02-21-2017, 08:00
 Podziękowali: Kamis , Nikodem , Bvizard , Cyjanek987
Nai Lasid Offline
Herbu Nowina

Liczba postów: 3
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Oh, no cóż. A ma to jakiś związek z magią, czy po prostu celowo się doprowadziłem do takiego stanu? Miałem wrażenie jakbym wypełnił się energią.
02-21-2017, 21:16
Luna_90 Niedostępny
Szukająca swojej drogi

(02-21-2017, 21:16)Nai Lasid napisał(a): Oh, no cóż. A ma to jakiś związek z magią, czy po prostu celowo się doprowadziłem do takiego stanu? Miałem wrażenie jakbym wypełnił się energią.

Celowo może nie, raczej przez przypadek.

U mnie w szkole chłopaki nie raz się tak "bawili", po czym mdleli i zwalniali się do domu z lekcji. I kompletnie nic magicznego w tym nie było. Oczko

Aczkolwiek wiem, że niektórzy stosują hiperwentylację w swoich praktykach, w jakim celu i co daje? Nie wiem. Sama nie polecam. Prowadzi do niedotlenienia mózgu, a skutki bywają męczące.

Mors meta malorum.

02-22-2017, 08:00
Kamis Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 237
Reputacja: 9
Podziękowania: 206
Podziękowano 148 razy w 85 postach
Do niedodtlenienia mózgu? Wrecz przeciwnie. Hiperwentylacja prowadzi do zwiekszenia stężenia tlenu we krwi a zmniejszenia dwutlenku węgla. Krew jest w tedy bardziej natlenowana. Utrzymywana dlugi czas moze prowadzic do zasadowicy oddechowaj czyli zaklóca gospodarke kwasowo zasadową. Ale objawy i nastepstwa hiperwentylacji to z pewnoscia zawroty glowy, mrowienie, drętwienie, otępienie a nawet omdlenie Uśmiech
02-22-2017, 08:52
Luna_90 Niedostępny
Szukająca swojej drogi

(02-22-2017, 08:52)Kamis napisał(a): Do niedodtlenienia mózgu? Wrecz przeciwnie. Hiperwentylacja prowadzi do zwiekszenia stężenia tlenu we krwi a zmniejszenia dwutlenku węgla. Krew jest w tedy bardziej natlenowana. Utrzymywana dlugi czas moze prowadzic do zasadowicy oddechowaj czyli zaklóca gospodarke kwasowo zasadową. Ale objawy i nastepstwa hiperwentylacji to z pewnoscia zawroty glowy, mrowienie, drętwienie, otępienie a nawet omdlenie Uśmiech

No właśnie tak nie do końca. Jeżeli oczywiście to co czytałam to nie jest ściema. :D

Z uwagi na to, że przy zasadowicy oddechowej tlen wiąże się mocno z hemoglobiną i nie jest łatwo uwalniany do tkanek, komórki nerwowe stają się podrażnione, a mięśnie gładkie się kurczą i poziom tlenu obniża się. Efekt uboczny - niedobór tlenu w mózgu, a to wiadomo już do czego prowadzi. Taki efekt jojo dla mózgu. Oczko

Przykładowy artykuł http://butejko.pl/artykuly/hiperwentylacja/

Ale to raczej dotyczy osób, które często się hiperwentylują. Tak czy siak, lepiej nie przeginać.

Mors meta malorum.

02-22-2017, 10:27
 Podziękowali: Kamis
Indygo Offline
Użytkownik

Liczba postów: 12
Podziękowania: 1
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Te czarne smugi to normalne??

Z rąk wychodzą. Wchlonolem psi balla co się stanie?? Nie chciałem nikogo poczęstować tym wiec sam to przyjąłem
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-18-2018, 08:13 {2} przez Indygo.)
04-18-2018, 08:11

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB