Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twój magiczny kamień
Autor Wiadomość
konidziu Offline
Wredny skórwiel

Liczba postów: 322
Dołączył: Sep 2012
Podziękowania: 11
Podziękowano 35 razy w 42 postach
Podziękowano 35 razy w 42 postach
Post: #1
Twój magiczny kamień
Numerologia podpowie,
jaki klejnot jest dla Ciebie najlepszy

Starożytni uważali, że mają niezwykły wpływ na ludzi.
Wróżbici i szamani używali ich do wyjaśniania sekretów przyszłych wydarzeń
Tajemnicza moc tkwiąca w kamieniach sprawia, że i dziś używa się ich do różnych celów: jako talizmanów, których moc ma chronić i wspierać ich właściciela, czy środków wspomagających leczenie.
Barwa oraz charakterystyczna wibracja kamieni mogą wzmocnić korzystną energię ich właściciela. Podparte odpowiednią wibracją liczb, mogą działać jeszcze silniej. Teraz sprawdź, jaka liczba reprezentuje Ciebie. W tym celu dodaj wszystkie cyfry własnej daty urodzenia. Np. jeśli urodziłaś/eś się:
14.05.1967
1+4+5+1+9+6+7 = 3+3 = 6 - to jesteś Szóstką
Najodpowiedniejszymi kamieniami są:

Dla Jedynki - koral
Niezależnie od odmiany kolorystycznej tego kamienia, będzie on wnosić więcej harmonii w Twoje życie, pomoże też uspokoić Twój organizm. Aby wzmocnić jego działanie, noś go na nagiej skórze.

Dla Dwójki - kamień księżycowy
Wzmacnia siły obronne organizmu oraz skłania ku rozwojowi duchowemu. Niekiedy przynosi harmonię i spokój w życiu oraz pomaga utrzymać to, co dla jego właściciela jest najbliższe i najdroższe. Powinno się ten kamień nosić blisko ciała, np. jako bransoletkę.

Dla Trójki - ametyst
Kamień ten ma właściwości kojące nerwy i uzdrawiające ducha. Sprzyja koncentracji, poznawaniu własnych słabości oraz, co najważniejsze, ich pokonywaniu. Ametysty najlepiej jest nosić na ubraniu.

Dla Czwórki - szmaragd
Jego wibracja dodaje mądrości życiowej, obdarza duchową harmonią i spokojem. Najlepiej nosić go bezpośrednio na skórze.

Dla Piątki - jaspis
Jego moc dodaje wiary, ale też pomaga ugruntować zdobytą już mądrość i wiedzę. Obdarza także umiejętnością słuchania innych, co szczególnie Piątkom bardzo się przyda.

Dla Szóstki - agat
Jest on pomocny szczególnie podczas medytacji, gdyż pomaga zrozumieć wiele spraw duchowych. Wspaniale jednoczy ducha z ciałem. Agat powinno się nosić blisko skóry.

Dla Siódemki - lazuryt
Powinno się go nosić jako naszyjnik lub tuż przy sercu. Jego moc pozwala wyrównać poziom energii w ciele, może też wspomóc rozwój duchowy - szczególnie osób, które są wyczulone na wpływy astralne.

Dla Ósemki - topaz
Jest to kamień obdarzający siłą zarówno ciało, jak i umysł. Pozwala przezwyciężyć wszelkie trudności spowodowane nieporozumieniami z otoczeniem. Nosić ten kamień powinno się zawsze blisko siebie.

Dla Dziewiątki - diament
Jego wpływ na daną osobę zależy od charakterystycznych jej właściwości - może zarówno wywołać zakłócenia, jak i przywrócić harmonię. Diament ma niezwykłą moc wspomagania człowieka w dostrajaniu się do wyższych wibracji. Nosi się go na nagiej skórze.


Źródło takie samo jak wszystkich moich postów osobiste zapiski.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-05-2013, 11:58 {2} przez Olimpia.)
01-05-2013, 11:18
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB