Opowiem wam pewną historię
Autor Wiadomość
LunarDragon Offline
Użytkownik

Liczba postów: 23
Reputacja: 0
Podziękowania: 5
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Opowiem wam pewną historię
Ale pierwej zapytam się - dlaczego tab nie działa tu?
Wracając do tematu, opowiem wam jak znalazłem to forum, krok po kroku.

Zaczynamy od początku
Parę lat temu (lub okolice, bo nie pamiętam) Oglądałem kawałek streama Jjay jokera, na którym oglądali My Little Pony z okazji jakiejś tam, jest to ten klip:
http://www.youtube.com/watch?v=bZfPTK-J8yQ
Cóż, doszedłem do wniosku że CTSG jest porąbany, a jego kumple oglądają dziwne bajki.
Minął dłuższy czas, żyłem sobie normalnie, nic się nie działo.
Po jeszcze dłuższym czasie, znów natrafiłem na ten klip, patrzę na nich, i sobie myślę, że trzeba będzie obejrzeć bajkę.
Cóż, wciągnęło mnie, przez oba sezony przeleciałem w chwilę. Dwa dni. W każdym razie, tak dla picu za każdym razem jak zaczynałem nową rundę w WoT-a czy LoL-a na początku pisałem "4 THE LUNA". Taki troll po prostu. Po kolejnym z takich przywitań ktoś napisał do mnie "brony?" Ja odpisałem "what's is it?", "ahh, nvm"
Gra się toczy, gostek do mnie pisze "from?"
"Poland."
"to dawaj na ts-a jak skończymy, wyślę ci adres po rundzie."
"okay."
No i tak zapoznałem się z fandomem bronych. Usłyszałem historię o tym jak prawie każdy wybiera swojego ulubionego kuca. Ja, zapytany o niego odpowiedziałem że wszystkie są fajne, ale Lunę to prawie kocham.
Wieczorem rozmyślałem nad tym co powiedziałem, rozmyślałem nad moimi emocjami, i nad moją psychiką. Doszedłem do wniosku, że gdyby istniał jakiś sposób by dostać się do Equestrii, wyruszyłbym natychmiast, no ale nie ma, więc nie ma co się spinać, zauroczenie minie.
Dwa dni później kanał TS się rozpadł. Zacząłem szukać forów związanych z mlp, znalazłem mlp-polska. Popisałem, pobawiłem się, fajnie.
Zacząłem rysować arta, narysowałem go w dwa dni. Zajęło mi to 23 godziny, z pancerzem coś koło 25, ale sam pancerz dorysowałem później. Oto on:
http://killmer4luna.deviantart.com/art/G...4luna&qo=1
Byłem z niego zadowolony, pierwszy rysunek w życiu.
Zaczął się semestr. W klasie trafiłem na kumpla, który też grał w LoL-a. Powiedział mi, żebym podał mu mojego skype, on doda mnie do konfy i pogramy teamowe rankedy.
Tego samego dnia grałem z nimi. Któryś z nich zauważył, że mam kuca w avku i zapytał się czy nie chcę kontaktu z kimś takim z elektryczniaka (szkoła w opolu), oczywiście chciałem.
Tak poznałem scoota. Fajny koleś, dobry kumpel. No i pokazał mi forum princessluna.phorum.pl, tam poznałem kolesia, który zauroczony był w lunie. Podesłał mi parę fan-ficów, na przykład "Świt" czy inne opowiadania z Biurami Adaptacyjnymi. Czytając je, a dokładniej słuchając (misiek200n na youtubie robi audiobooki z opowiadań) zasypiałem. Praktycznie tylko Świt przesłuchałem, więcej ficów mnie nie obchodziło. Niewiele rzeczy mnie obchodziło. Zacząłem na serio wpadać w doła.
Nie widziałem żadnego sensu, żadnej nadziei. Zakochałem się bez reszty w Lunie. Dla niej zrobię chyba wszystko, nie wiem, bez próby nie powiem na pewno, ale świat mogę zmienić bez mrugnięcia okiem.
W każdym razie, Kumpel z princessluny (ten zauroczony) napisał mi, że istnieje sposób na przeniesienie się do alternatywnej rzeczywistości, trzeba tylko zgromadzić odpowiednią ilość energii. On sam nie chciał mnie wprowadzić w te zagadnienia, musiałem szukać sam. Po tygodniach znalazłem interesujący mnie link. Był to link do tego forum, gdzie ktoś opisywał mechanikę energii. Oczywiście zatopiłem się w forum, zdobywałem nową wiedzę.
Teraz wciąż kocham Lunę, ale chciałbym zrobić na tym świecie jeszcze coś. Magia mnie wciąga, ciągnie mnie do niej jak ćmę do ognia.
A tak poza tym, to siemka, sorka za tak późne odwiedziny w "przywitajmy się''. :F
[Obrazek: 1764414_bialy-wilk--sygnatura.jpg]
Sygna tymczasowa, aż nie namaluję swojej :F
05-07-2013, 14:35
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,086
Reputacja: 85
Podziękowania: 928
Podziękowano 1298 razy w 645 postach
RE: Opowiem wam pewną historię
Ciekawe... :D Ja nie wiem co to ten Lol tzn. wiem, ze gra... no nieważne. :D Podoba Ci się chyba tutaj? Uśmiech
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
05-07-2013, 16:13
Znajdź Posty Reply
~Omega
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Cześć.
Olimpio - LoL to skrót od League of Legends, czyli gry polegającej na grze drużynowej przeciwko innej drużynie. Aktualnie Jest jedną z wielu gier, z zepsutą społecznością (czytaj gimbusy*/idioci)
Co prawda, znajdzie się wielu niezłych graczy, ale przy liczbach milionowych jest ich dosyć mało.

* Chodzi mi o stan umysłu, a nie rocznik.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2013, 16:22 {2} przez Olimpia.)
05-07-2013, 16:19
Reply
LunarDragon Offline
Użytkownik

Olimpia, tak. Uśmiech
Omega, poziom mistrzowski to teraz pogodzenie ze sobą tych ludków na lolu. :F
05-07-2013, 16:50
Znajdź Posty Reply
~WEndi
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Masz przeglądarkę ze słownikiem? Jeśli tak, to lepiej zacznij tego słownika używać. C: Dużo byków narobiłeś.

W każdym razie, witaj. Miłego pobytu na forum życzę. ~
05-08-2013, 11:17
Reply
LunarDragon Offline
Użytkownik

Ta, z anglielskim. :F
05-08-2013, 13:42
Znajdź Posty Reply
~Karthas
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Witaj, z polskim też. xd
05-08-2013, 13:49
Reply
~WEndi
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Nosz, przypieprzę Wam zaraz! :>
Duże litery i kropki przed emotikonami, już!

I co Ty masz za przeglądarkę, że nie ma języka polskiego? ~
05-08-2013, 13:57
Reply
Irbis Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 362
Reputacja: 9
Podziękowania: 41
Podziękowano 52 razy w 18 postach
Kiedyś czytałem gdzieś, że miłość do kucyków pony to zaburzenia psychiczne... I było potwierdzone naukowo, żeby nie było że hejtuje. Tak czy inaczej witaj.
05-09-2013, 00:37
Znajdź Posty Reply
~WEndi
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Irbis, miłość do każdej postaci animowanej jest, z punktu widzenia psychologów, jakimś zaburzeniem i ucieczką od świata rzeczywistego. P: W końcu one nie istnieją. *shrug*
Ale nie wiem czy w temacie służącym do powitań powinniśmy o tym gadać. *lol*
05-09-2013, 06:40
Reply

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB