Obrazy energetyczne
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,768
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 197 razy w 338 postach
Podziękowano 197 razy w 338 postach
Post: #1
Obrazy energetyczne
EnergyShape : są to obrazy przedstawiające energetyczne kształty, są wizjami medytacyjnymi przedstawiającymi wizualnie dane pojęcie. Pozytywnie oddziałują na podświadomość dostrajając ją do danych wibracji. Kolory obrazów są zazwyczaj dopasowane do wibracji poszczególnych czark, pobudzają je i harmonizują. Obrazy można wykorzystywać do technik afirmacyjnych, medytacji, inspiracji czy zmiany energii pomieszczenia. =D


*********************************************************************************[Obrazek: odwaga_550.jpg]"Odwaga" - Obraz energetyzujący. Przedstawia energię wewnętrznej siły, mocy, pewności siebie - odwagi. Człowiek, któremu brakuje wewnętrznej mocy czuje się zagrożony. Czuje lęk przed nowymi sytuacjami, ludzmi, swoimi problemami, pełnią życia. Boi się wyrażać siebie. Odwaga jest wewnętrzną siłą, która przezwycięża wszystkie lęki. Człowiek czuje, że nic nie jest w stanie mu zagrozić. Czuje się pewny siebie, ma poczucie własnej wartości i własnej mocy. Odwaga sprawia, że nie trzeba już przed niczym uciekać. Można stanąć i otwarcie skonfrontować się z czymś co wcześniej budziło lęk. Ta wewnętrzna moc pozwala na pokonanie wszystkich przeciwności losu.
Obraz pomaga zwrócić uwagę podœwiadomości na swoją wewnętrzną siłę. Dzięki temu człowiek staje się odważny - otwarty i gotowy na każde działanie i zmierzenie się z problemem. Pokazuje wewnętrzną moc, tworzy przestrzeń bezpieczeństwa, stabilności i otwartości. Zastępuje lęk wewnętrzną siłą.

Obraz energetyczny - "Odwaga"*********************************************************************************[Obrazek: thankfulness_rd_net.jpg]
"Wdzięczność" - "... dziękuję za to, że istnieję..." - Wszechświat dał nam życie, możliwość doœwiadczania, istnienia, poznawania. Kiedy człowiek uświadomi sobie jak wielki jest to dar, jego serce wypełnia się nieopisaną wdzięcznością. Jest ona bezwarunkowa i bezkresna. Jest to radość serca, radoœć istnienia. Każda istota czuje to głęboko wewnątrz siebie. Wystarczy to dostrzec.
Obraz ma głębokie działanie energetyczne. Rezonuje z pierwotnym głosem w głębi każdego z nas. Głosem wdzięczności i miłości do istnienia.

Obraz energetyczny - "Wdzięczność"*********************************************************************************[Obrazek: iluminacja1_rd_net.jpg]"Iluminacja 1" - Wewnętrzne światło zawsze było nieodłączną częścią ludzkiej egzystencji. Światło jest utożsamiane z życiem, świadomością, energią, istnieniem. Iluminacja jest chwilą, w której istota ludzka zostaje wypełniona światłem świadomości. Może się ona przydarzyć w medytacji, kontemplacji lub modlitwie. Jest to stan pełen zrozumienia, akceptacji, ciepła, błogości i wewnętrznego światła. Świetlista energia przenika wszystkie ciała energetyczne ożywiając je i promieniując na zewnątrz. Jedna taka chwila może zmienić postrzeganie świata... Wszystko staje się światłem. Wewnętrzna iluminacja daje poczucie bezpieczeństwa, poczucie jedności ze światem. W takich warunkach ego zanika, powstaje doświadczanie czystej świadomości.
Obraz przedstawia moment iluminacji, gdzie wewnętrzne światło przenika całe pole energetyczne w około. Aura człowieka rozświetla się i mieni na różne kolory. Obraz przypomina o wewnętrznym świetle, a jego kolory ożywiają i pobudzają aurę.

Obraz energetyczny - "Iluminacja 1"*********************************************************************************[Obrazek: heart_chackra_600t.jpg]"Czakra Serca" - Otwiera Energetyczne Serce na wszechobecną przestrzeń miłości. Tu wszelkie słowa stają się zbędne...

Obraz energetyczny - "Czakra Serca"*********************************************************************************[Obrazek: deliverance_rd_net.jpg]"Uwolnienie" - Ludzie często są spętani przez negatywne wzorce, przyzwyczajenia, nałogi, poczucie winy, chęć zemsty i wiele innych utrudniających życie rzeczy. Bardzo ważny jest w takich przypadkach akt uwolnienia. Wtedy to człowiek odpuszcza, przebacza, odcina się i uwalnia od wszystkich ograniczających go rzeczy. Uwolnienie jest bardzo często ważnym wydarzeniem na ścieżce rozwoju - wtedy to następuje puszczenie przeszłości i wejście w nową jakość życia, pełną światła i nowych możliwości. Dopiero wtedy człowiek uświadamia sobie jak wielki ciężar trzymał do tej pory. Ciężar, który właśnie puścił aby poczuć lekkość wolności. Obraz przedstawia energetyczne uwolnienie (przebaczenie, odpuszczenie). Wykorzystany w medytacji (afirmacji, wizualizacji) pomaga dostroic się energetycznie do uczucia wolności po odpuszczeniu obciążających rzeczy. Tym samym ułatwia dokonania aktu uwolnienia.

Obraz energetyczny - "Uwolnienie"*********************************************************************************[Obrazek: angelic_contact_rd_net.jpg]"Anielski kontakt" - Istoty świetliste są bardzo związane z ludzką egzystencją. Przybierają postać opiekunów, przewodników, uzdrowicieli, mistrzów duchowych - wszystko dla dobra zagubionego człowieka. Kontakt z istotą świetlistą zawsze idzie w parze z wysokimi wibracjami, błogością, spokojem, szczęściem i pięknem. Taką łączność można nawiązać w medytacji, podczas sesji uzdrawiania lub modlitwy. Wtedy to spływa na człowieka wyższa energia miłości, spokoju, inspiracji i wielu innych rzeczy potrzebnych na daną chwilę człowiekowi. Obraz ilustruje moment kontaktu z Anielską istotą świetlistą. Sprawia, że możemy poczuć anielską bliskość w domowym zaciszu.

Obraz energetyczny - "Anielski Kontakt"*********************************************************************************[Obrazek: wellness_650.jpg]"Zdrowie" - Ludzkie ciało ma cudowne zdolności regeneracyjne. Z wielu zródeł możemy się dowiedzieć, że każda choroba ma swoją przyczynę w blokadach energetycznych, które nie pozwalają ciału na uzdrowienie. Obraz ukazuje pierwotną siłę organizmu. Ogromną i niezatrzymaną energię witalności, która kryje się w głębi każdej żywej istoty. Puszczając wszystkie blokady, pozwalamy ciału na wykorzystanie własnej życiowej energii i samouzdrowienie. Obraz przypomina o wewnętrznej witalności i sile życia. Ukazuje jak silne są mechanizmy samouzdrawiające ciała. Doskonały do medytacji poświęconych zdrowiu, uzdrawiania energetycznego jak i do codziennej afirmacji zdrowia.

Obraz energetyczny - "Zdrowie"*********************************************************************************[Obrazek: zgoda_650.jpg]"Zgoda" - Harmonia ludzkich relacji. Jest to akceptacja drugiego człowieka, akceptacja jego poglądów, zachowań i całej jego istoty. Zgoda prowadzi do współpracy i wzajemnego wsparcia. Obraz ukazuje łagodną relację międzyludzką. Gdzie wszystko dzieje się łatwo, płynnie, z przyjemnością i bez niepotrzebnych spięć.

Obraz energetyczny - "Zgoda"*********************************************************************************[Obrazek: god_in_us_rd_net.jpg]"Bóg w Nas" - Boski pierwiastek w każdym z nas. Otwiera czakrę korony, pobudza serce. Wzmacnia kontakt z wewnętrzną boskością. Przypomina, że każda istota na poziomie energetycznym jest częścią wszechświata, częścią Boga. Kształt mandali wraz z kolorami czakry korony dostrajają do wyższych wibracji.

Obraz energetyczny - "Bóg w Nas"*********************************************************************************[Obrazek: bogactwo_rd_net.jpg]"Bogactwo" - Dostatek, pełnia. Bogactwo duchowe i materialne. Kolory pobudzają i harmonizują czakrę splotu słonecznego - odpowiadającego między innymi za poczucie dostatku i pełni. Kształt energetycznego "łuku" odnosi się właśnie do słowa "pełnia". Obraz przypomina o naszym pierwotnym prawie do urzecztywistnienia dostatku w tej materii. Działa pozytywnie na podświadomość harmonizując ją z pojęciem Bogactwa.

Obraz energetyczny - "Bogactwo"*********************************************************************************[Obrazek: meditation_rd_net.jpg]"Medytacja" - Spokój w głębi umysłu. Obraz stabilizuje energię, uspokaja umysł. Pomaga w koncentracji i skupieniu uwagi (na dowolnej rzeczy, np. podczas nauki czy medytacji z przedmiotem). Działa podobnie jak płomień świecy, który oczyszcza umysł ze zbędnych i rozpraszających myśli.

Obraz energetyczny - "Medytacja"*********************************************************************************

Parę sklepów i stron z obrazami:
http://www.liliart.pl/
http://www.praktykaduchowa.pl/ObrazyMandaleEnergetyczne
http://www.koloryduszy.pl/
http://ezoter.pl/artykul,553,Energetyczne-obrazy,2.aspx

I coś lekko poza tematem. ;D http://www.eplakaty.pl/katalog/plakaty-M..._i_fantasy
Mam na dzieje, że wszystko okey. =d
W razie błędów proszę o poprawienie. :D


Źródło: http://www.witchcraft.pun.pl/viewtopic.php?id=1667
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
11-05-2013, 23:58
Znajdź Posty Reply
Tokagemaru Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 76
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 5
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 10 postach
Podziękowano 2 razy w 10 postach
Post: #2
RE: Obrazy energetyczne
Mój znajomy często widzi ten pierwszy obraz, często siada i rysuje nie wiadomo co najczęściej wychodzi mu właśnie to. Obraz bardzo podobny lecz te ramiona na boku są dłuższe i bardziej "krzywe".
12-05-2013, 00:10
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB