Podzielenie znaków na żywioły
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,098
Reputacja: 85
Podziękowania: 922
Podziękowano 1315 razy w 650 postach
Podzielenie znaków na żywioły
WODA: to uczucia, emocje, sny i sprawy ukryte w podświadomości. Do tego żywiołu należą Raki, Skorpiony i Ryby. Mało mówią, o uczuciach i przeżyciach, poświęcają się dla dobra innych. Są wrażliwe i łatwo, je urazić, mają silną intuicję, lubią psychologie, ezoterykę, niewyjaśnione zjawiska. Trudno, je oszukać lub wprowadzić w błąd, bo przejrzą intencję. Są, czuli, namiętni, przejmują się krytyką i bywają skryte.

POWIETRZE: inspiruje i pozwala rozprzestrzeniać się informacją. Do niego należą Wagi, Bliźnięta i Wodniki. To osoby energiczne, ruchliwe, skore do zabawy, pomysłów im nie brak! Namiętni, zapominalscy, entuzjastyczni i z humorem. Lubią rządzić innymi, rzadko przyznają się do błędów, często działają szybko i bez zastanowienia, gdyż są spontaniczni.

ZIEMIA: jest fundamentem na którym, powstają trwałe dokonania. Do żywiołu Ziemi należą Byki, Panny i Koziorożce. Są praktyczne, przewidywalne i uparte To idealiści, bardzo konsekwentni. Dbają, o bezpieczeństwo bliskich, są poważni w sprawach rodzinnych.

OGIEŃ: jest żywiołem który, pobudza i działa. Należą do niego Barany, Lwy, i Strzelce. Te znaki zodiaku, są czasem zmienne, najczęściej wesołe, inteligentne.
21-09-2012, 23:56
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Irbis , AvilDrahn , Void , Nestor , Obsydian , Nilvan , Asriel Veir Semis
~Mirek
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
RE: Podzielenie znaków na żywioły
O to chodzi, by utrzymać równowagę. Zarówno między wszystkimi żywiołami, jak i równowagę danego żywiołu. Skupianie się na jednym to ograniczanie się, a dodatkowo możemy zacząć popadać w skrajność utożsamiając się z cechami tylko jednego elementu.
13-01-2013, 18:41
Reply
Bvizard Niedostępny
Descendant of dragons

Liczba postów: 181
Reputacja: 7
Podziękowania: 320
Podziękowano 51 razy w 38 postach
RE: Podzielenie znaków na żywioły
Hmmm i co ja mam tu powiedzieć?
Może powiem tak, jeśli chodzi o mnie to w każdym z tych żywiołów jest coś co odnajduje w sobie! Hmmm czyżby ta równowaga?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-08-2015, 12:45 {2} przez Szczęściarz.)
01-08-2015, 02:37
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB