Saturn
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Saturn
ACTA, nowe ustawy, ograniczenia - wszystko mamy dzięki Saturnowi. To planeta samodyscypliny i ładu, śmierci, destrukcji i ograniczeń. Uważana za planetę zło wróżbą. To władca czasu, przeznaczenia i śmierci, jest mroczny to surowy, bezwzględny lecz sprawiedliwy sędzia który wspomnienia daje tylko na nie wyraźnych zdjęciach. To współwładca (pierwszym jest Uran) wodników, i opiekun/współwładca poważnych i silnych koziorożców. Nie ma współczucia, nie ma skrupułów.

Co się dzieje teraz? To wszystko przygotowania do Ery Wodnika, i to wszystko co mamy na świecie to działanie Saturna. Dlaczego? Cóż... Można wyjaśnić to tak że Saturn nas przygotowuje, pokazuje że trzeba coś z tym zrobić, zawsze jest tak że Saturn jakby sprawdza pomysły Urana. Uran zmienia coś ciągle, to buntownik, rewolucjonista, planeta magii, Saturn jest takim dla niego... kuratorem? Chodzi o to że wszelkie pomysł, nowe zmiany Urana są potem jakby sprawdzane przez Saturna, podważane i często zmieniane.
Saturn ma żywioł ziemi, jest zimny, stanowczy, surowy, nie ugnie się nawet widok dziecka.
Mamy trzy/cztery/pięć układów planet które są bardzo niebezpieczne jest to: Pluton, Saturn, Uran czasem jeszcze Mars i Księżyc.

Saturn jako mroczna planeta reprezentuje też: cierpliwość, chłód, zimo, nieszczęścia, celibat, rząd, schematy, normy społeczne, moralne, podporządkowanie się, granice... Wiecie dlaczego w sobotę najlepiej rzucać klątwy? Bo to właśnie dzień Saturna. Zgadnijcie moi drodzy kto decyduje o karmie i kiedy ona nastąpi? Właśnie... Saturn.
Saturn pomaga rozróżnić to co realne od tego co jest fałszem i robi to naprawdę brutalnie!
Straszny sceptyk z niego... Rzadko się zdarza osoba z mocnym aspektem Saturna w znaku która się interesuje magią (chodzi mi o koziorożce). Saturn nie znosi osób leniwych, niezdecydowanych, nie poradnych, słabych - współczuje nauczki Saturna, wówczas mamy co? Biedę, ciężkie czasy, naukę wytrwałości i gówno go obchodzi czy przeżyjesz czy nie. Saturna można spokojnie porównać do wojska.
Saturn też odpowiada za wszelkie depresje, choroby psychiczne, cynizm, rozpacz... Ogólnie ja nie znoszę jak mam Saturna w znaku - a teraz niestety tak jest. :/ Trzeba mieć naprawdę silną psychikę jeśli chodzi o Saturna, on próbuje złamać człowieka aby go umocnić a jak nie przetrwasz to trudno - tych co nie przetrwali to właśnie między innymi samobójcy. Saturn uczy opanowanie siebie, przezwyciężenia własnych słabość, siły i zdecydowania, trzeba sprostać wielu próbą które on nam daje i to co się teraz dzieje właśnie jest tą próbą, ona trwa i każdy go polazł na demonstrację np. ACTA ją przeszedł, prawie bo jeszcze trzeba przeżyć to że ono weszło...

Pozdrawiam i życzę wszystkim przejścia próby z podniesioną głową!
22-09-2012, 00:00
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

RE: Saturn
Jak wiecie zapewne, planety są opiekunami nie tylko ludzi.
2013 był rokiem Księżyca, ale już w Marcu 2014 będzie pod patronatem Saturna. Radze wszystkie niedokończone sprawy załatwić przed Marcem.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
08-01-2014, 14:46
Znajdź Posty Reply
Seraf Offline
Flaki z olejem

Liczba postów: 97
Reputacja: 6
Podziękowania: 1
Podziękowano 26 razy w 13 postach
Olimpio, w jaki sposób sprawdzasz jaka planeta patronuje danemu rokowi?
10-01-2014, 12:21
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

(10-01-2014, 12:21)Seraf napisał(a): Olimpio, w jaki sposób sprawdzasz jaka planeta patronuje danemu rokowi?

To należy do astrologów, a ja astrologiem nie jestem.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
10-01-2014, 14:16
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB