Nasza filozofia życiowa i poglądy
Autor Wiadomość
wena Offline
Leniwa Szumowina

Liczba postów: 384
Reputacja: 13
Podziękowania: 61
Podziękowano 72 razy w 32 postach
RE: Nasza filozofia życiowa i poglądy
Daniel. Mój pogląd na świat, żyję sobie w nim Uśmiech jaki miał być inny, nie widzę jakieś konkretnej nauki do której miał bym się trzymać. pogląd na świat jest taki, ze nie trzeba żadnych poglądów bo one są jak okularów które zmieniają widzenie. a świat trzeba zobaczyć jaki jest.

Poglądy na temat boga/wiary. hmmm uhh nie wiem sam jak to napisać :/ on jest. ale nie namacalny bez imienia. bez żadnego wyobrażenia. on jest uczuciem. nie źle. on jest we wszystkim w nas też. i dla tego go nie czujemy. bo jesteśmy do niego przyzwyczajeni jak do powietrza. A godformy uważam ale nie widzę sensu w nie wierzyć.

Uważam istnienie innych bytów. światów,kosmitów, itp.

Nie wyznaje żadnych religii. Lecz czerpie z ich nauk co mi pasuje potem to wykorzystuje i łącze. w coś zupełnie innego. Praktykuje prawie wszystkie odłamy magi. zależy na co mam ochotę.

Żyje pośród tego co dyktuję mi moja własna wibracja. czy inaczej to nazwać, wibracja mojej duszy albo głos serca, nie nauki moralne.
"Pamiętaj: w co umysł może uwierzyć, to umysł może osiągnąć...." = Napoleon Hill

----------------------------

[Obrazek: tumblr_omilcy7mzi1ue04pxo1_250.gif]
25-05-2013, 22:49
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB